Co koupit tchýni k narozeninám 48 let

Anonymní
28.7.20 05:49

co koupit tchýni k narozeninám 48 let

Ahojky, potřebovala bych poradit co koupit tchýni k 48. narozeninám. Peču jí dort i kytku ji koupím, ale chtěla bych nějaký dárek jen nemám žádné nápady. Hlavně žádné věci do domácnosti těch má plno.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1149
28.7.20 06:00

Bižuterie, jestli nosí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4894
28.7.20 06:01

Co tato lety proverena jistota?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14146
28.7.20 06:33

Nějaký zážitek, kosmetiku, manikúru, pedikúru, masáž, poukázku do obchodu s oblečením. Já kupuju tchýni oblíbenou kosmetiku Lush.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6998
28.7.20 06:33
@Anonymní píše:
Ahojky, potřebovala bych poradit co koupit tchýni k 48. narozeninám. Peču jí dort i kytku ji koupím, ale chtěla bych nějaký dárek jen nemám žádné nápady. Hlavně žádné věci do domácnosti těch má plno.

Kosmetický balíček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
28.7.20 06:48

Dárkový poukaz nebo kartu na nákup do a oblíbeného obchodu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5154
28.7.20 06:58

Za mě dort a kytka naprosto stačí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8930
28.7.20 07:12
@vendulaaa píše:
Za mě dort a kytka naprosto stačí

Za mě taky :palec: Já mám za pár dní 47 a kytka a dort by mě dojalo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
28.7.20 07:53

Ja se ridim tim, co bych poridila vlastni mamce :)… Vetsinou udelam radost necim od lush, koupim knihu, parfem, nebo to resime nakupem neceho, co potrebuje a o cem sama mluvi - treba i nacinim na zahradu :D… Taky si myslim, ze by svou mamku mel znat partner, tak by urcite mohl poradit ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11495
28.7.20 08:26
@Anonymní píše:
Ahojky, potřebovala bych poradit co koupit tchýni k 48. narozeninám. Peču jí dort i kytku ji koupím, ale chtěla bych nějaký dárek jen nemám žádné nápady. Hlavně žádné věci do domácnosti těch má plno.

Kazda zena je jina. My ji nezname, nevime, co ma rada, zda se lici, zda o sebe pecuje, zda se rada obleka, sportuje, chodi do divadla, cte knihy.

@Venett píše:
Dárkový poukaz nebo kartu na nákup do a oblíbeného obchodu :palec:
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3792
28.7.20 08:36

Zalezi jaka je. Mamce kupuju knihy, oblibenou kosmetiku, vcetne parfemu, znam jeji oblibene. Tchyne necte, nepouziva kosmetiku, nesmi sladke a nema rada rezane kytky, z poukazu na kosmetiku nebo do obchodu by mela depresi. Ona hlavne nic nechce. To je teprve patova situace. Resim to balickem ruznych pochutin, ktete stejne rozda, ale to uz neresim. Jo jednou jsme ji s manzelem koupili tablet, protoze notas mela v haji a mohla by aspon online obcas komunikovat s vnoucaty, kdyz na ne vecne nema cas. No taky spatne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13887
28.7.20 08:51

Ty zařiď dort a kytku, dáreček její syn..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7695
28.7.20 08:58

Tchýně je mladá, co kosmetika nebo parfém? Pokud má tyto věci ráda. Jen si musíš být jistá, že znáš její vkus a že třeba plácnu nedáš ženě, co nakupuje zásadně v drahých obchodech krém od dermacol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7695
28.7.20 09:00
@Ijen píše:
Zalezi jaka je. Mamce kupuju knihy, oblibenou kosmetiku, vcetne parfemu, znam jeji oblibene. Tchyne necte, nepouziva kosmetiku, nesmi sladke a nema rada rezane kytky, z poukazu na kosmetiku nebo do obchodu by mela depresi. Ona hlavne nic nechce. To je teprve patova situace. Resim to balickem ruznych pochutin, ktete stejne rozda, ale to uz neresim. Jo jednou jsme ji s manzelem koupili tablet, protoze notas mela v haji a mohla by aspon online obcas komunikovat s vnoucaty, kdyz na ne vecne nema cas. No taky spatne.

Ty jo to ti nezávidím. Bych se možná začala držet tchýnina pokynu, že opravdu nic nechce. Svíčka by radost neudělala, třeba yankee?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3792
28.7.20 09:55

@Lalelale svicky taky ne. Davali jsme Amabiente, ze kterych je moje mama nadsena. No a taky nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama