Co kupujete k Vánocům holka 9 let

34
11.11.20 11:02

co kupujete k Vánocům holka 9 let

Holky potřebovala bych poradit co dceři k Vánocům. Měla 9 let. Má koníček basketball, ale vybavení už dostala na svátek a narozky. Když psala Ježíškovi tak jen vystřihla z katalogu ty největší a nejbarevnější fotky co tam byly. Oblečení nepotřebuje. Co kupujete svým dcerám Vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64826
11.11.20 11:06

Naše chce lego friends. PO dlouhé době. Loni chtěla věci na gymnastiku - hrazdu na zahradu, žíněnku. Pak kupuju deskovky - Harryho Pottera, Kartografy. Možná vyberu ještě něco dalšího.

Příspěvek upraven 11.11.20 v 11:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
11.11.20 11:21

Kupovala jsem mazlíčky, abych je naučila zodpovědnosti.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5781
11.11.20 11:22

Nové kolo, knížky Harryho Pottera, náušnice, oblečení. Brain box.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1498
11.11.20 11:30

...

@alisekR píše:
Nové kolo, knížky Harryho Pottera, náušnice, oblečení. Brain box.

A tomu Potterovi bude holka rozumět? Ptám se, protože mám také devítiletou dceru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 11:31

Lol Panenku, lol double, mobil, sedací vak, knížku, lego friends a ještě koupím něco měkkého asi pyžamo.

• Citovat
  • Nahlásit
386
11.11.20 11:35

Snažím se koupit co si přeje, takže se ptám a také to, co potřebuje. Je většinou skromná, nic zvláštního mít nemusí. Občas se opičí po starší dceři, ale ta si navymysli kraviny jako iPhone. Jinak ráda hraje deskový, tak chci nějakou co bude umět pořídit. Jinak si přejeme mýdlovou laboratoř a sbírá panenky monster high. Pak chce mikinu a boty na zimu, ale ty musíme koupit dřív. No a dal fakt nevím, ale je ji teda 8 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52225
11.11.20 11:37

@ggonzo dostane většinu ze svých přání. Má tm lega, ráda maluje tak věci na malování, třpytivá lepidla. Oblečení má dost a stejně si napsala o pyžama. To co chce nejvíc tak na to jí připravuji že tohle ježíšek nemá šanci sehnat tak prý at jí místo toho přinese peníze a pak si to koupíme sami :mrgreen:. Má tam i zase plyšáky :lol:, projektor na stěnu tak to musím kouknout jaká je nabídka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8766
11.11.20 11:54

Dcery 8 a 10,5 si přejí velký stan, pak si 8mi letá přeje velkého plyšáka a velkou česací panenku. Starší si přeje knížky Čtyřlístku a panenku miminko (obě si spolu ještě dost hrají s panenkami). Kromě toho pro ně mám chlupaté overaly k televizi, hru Karak, stavebnice Boffin a dětské parfémy. Jo a výrobu chlupatých koulí jako přívěšků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64826
11.11.20 11:57
@Tecumseh píše:
A tomu Potterovi bude holka rozumět? Ptám se, protože mám také devítiletou dceru.

Předpokládám, že jo. :nevim: Si v podstatě nedovedu představit žádnou hru, kderou by nedala. Maximálně nějaké vědomostní má problém. Ale že by nepochopila pravidla nebo nezvládala, to ne. Je to kooperačka. Podle mě ty věky jsou u těch her o několik let nadsazené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
11.11.20 12:00

Chce dron. Tak uvidíme. Jinak má ráda všemožné vyrábění, knihy, i panenka je ještě na seznamu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8766

Pokud byl dotaz na knížku Harryho Pottera, tak tam si u 9ti leté nejsem jistá, jak ji to bude bavit. Starší dcera dostala 1.ilustrovaný díl k 10tým narozeninám a začala s ním až půl roku poté ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52225
@me57h píše:
Kupovala jsem mazlíčky, abych je naučila zodpovědnosti.. :palec:
:mrgreen: :mrgreen: to říká ta pravá :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64826
11.11.20 12:56
@Aliik píše:
Pokud byl dotaz na knížku Harryho Pottera, tak tam si u 9ti leté nejsem jistá, jak ji to bude bavit. Starší dcera dostala 1.ilustrovaný díl k 10tým narozeninám a začala s ním až půl roku poté ;)

Záleží, jak je čtenářský zdatna. Je to precijen dlouhé. Ale na poslech už ji to bavilo v první třídě.
Ale je řeč o hře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15720
11.11.20 12:59

Holka si přeje hoverboard. A nejspíš ho dostane. Jinak obvykle píše Ježíškovi třeba o krmení pro kočičky, nebo o hru pro staršího bratra. Ona je zlatíčko, většinou myslí na ty ostatní, takže když už chce něco pro sebe, s velkou radostí jí to seženu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama