Co kupujete k Vánocům za maličkosti pro spoluzacky v páté třídě?

1012
2.2.21 19:15

Co kupujete k Vánocům za maličkosti pro spoluzacky v páté třídě?

Holky prosím poradíte? Dcera jak nebyla před Vánoci ve škole. resi co jim pořídit. az se setkají…jen drobnosti.nic drahého…co jste kupovali vy? díky za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41
2.2.21 19:16

Já teda děti nemám, ale my jsme v páté třídě milovali sliz :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24339
2.2.21 19:19

To fakt resi v unoru? A nevi, jaky ma rozpocet, co maji holky rady? Darky pro kamaradky mi opravdu rodice v tomto veku nezarizovali. Davali jsme si s par spoluzackama drobnosti typu balzam na pusu, vonava guma, gumicky do vlasu, indiansky nebo hackovany naramek na ruku, koralky na krk. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.2.21 19:24

Já myslím, že musí sama vědět. Mám dceru o rok starší a kupujou si vzájemně holčičí maličkosti. Deníčky, diáře, lak na nehty, gelový propisky, různý pičičandy na výstavu, talismany…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52294
2.2.21 19:44

U nas se kupovalo pro 6 kamaradek dcer. Napred jedna prisla, ze potrebuje pro dve. Pak vylezlo, ze potrebuje pro 5 kamaradek darek a dalsi pro jednu. Vletelo se do Pepca atd. a stejne mi to vyslo pres litr.
Hrnky meli zrovna v Pepcu hezke, male kalendare, nejaka sladkost, male tasky, propisky, keramicky snehulak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24339
2.2.21 19:48

@Kelsey Proc si to holky nekupuji z kapesneho? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52294
2.2.21 20:15
@Svistice píše:
@Kelsey Proc si to holky nekupuji z kapesneho? :think:

Od lonskeho kvetna poctive setri na psa. Naskudlili si vsichni tri pres 10 tis., tak jsem jim to brat nechtela, kdyz vidim, jak se snazi. Ale pohrozila jsem starsi, ze to bylo poslednikrat. Ze se to opakovat nebude nebo priste opravdu pouzije sve kapesne. To je tak, kdyz mas kamaradske deti a chteji se rozdat :roll:.

Příspěvek upraven 02.02.21 v 20:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4991
2.2.21 20:16

@baculkaji

jeee holčičkám v tomto věku, to se to kupuje, krásný :palec:

sady parádních pastelek, sliz, různé sady se slizem, to hrozně frčelo, různí hopíci a gumové poskakující věci, pouzdra na drobnosti nebo penály s flitry…

když jsme věděli že má ráda kočičky nebo pejsky, tak kalendář s příslušnými zvířátky na příští rok, diáře pro děti

korálky, vyrábění, gelové tužky, všelijaké blbinky z papírnictví s flitrama, nebo přesýpací, holky prostě věděly co mezi dětma frčí, nebo co si která kámoška přeje a tak bylo snadné vybírat, i knížku…

chjo, se slzou v oku vzpomínám na to, kdy se mohly děti sejít ve škole pod stromečkem, na besídce a spolu se těšit na Vánoce :?

ale ono to zase bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4991
2.2.21 20:21

Jooo a největší úspěch vždy měly tužky co mi dovalili z nějaký neziskovky

tužka vypadá úplně jako injekční stříkačka, uvnitř je červená „krev“ a všelijak se to v tom přelejvá a hýbe když se píše, muehehe, děti z toho měly bžundu

šiši to byly doby, vůbec, jsem zvědavá jak na to děti budou vzpomínat, až se to přemele…jak byly zavřený doma a nesměly do školy :think:…s odstupem

pro naší generaci, co nafasovala akorát jarní prázdniny…pak na Vánoce pár dnů volna a pak se jelo až do 30.6…nepředstavitelný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat