Co letí a la CasualPlay před lety?

246
8.10.10 20:42

Co letí a la CasualPlay před lety?

Ahoj, poradíte mi někdo?

před skoro 4 lety jsem měla CasualPlay S4 jako jedna z prvních. Byla jsem s ním děsně spokojená, jak byl lehký, ovladatelný, použitelný ve městě i na túru, skladný, sportovní ale přitom elegantní, bezporuchový.
Co letí teď?
Nemusí být nejlevnější, ale měl by mít výše uvedené vlastnosti, neřeším velikost korbičky, budu s ní jezdit jen přes léto, ale neměla by být moc nízko položená, jako má třeba Jané. Sporťák může být i větší než u Casualu - ale tam byl úzký spíš nánožník dole. Nemusí mít přehazovací rukojeť, ta mi vůbec nechyběla. Brzda by byla fajn.
Děkuju za tipy, případně i odkazy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3950
8.10.10 21:06
Majdina píše:
Ahoj, poradíte mi někdo?před skoro 4 lety jsem měla CasualPlay S4 jako jedna z prvních. Byla jsem s ním děsně spokojená, jak byl lehký, ovladatelný, použitelný ve městě i na túru, skladný, sportovní ale přitom elegantní, bezporuchový.
Co letí teď?
Nemusí být nejlevnější, ale měl by mít výše uvedené vlastnosti, neřeším velikost korbičky, budu s ní jezdit jen přes léto, ale neměla by být moc nízko položená, jako má třeba Jané. Sporťák může být i větší než u Casualu - ale tam byl úzký spíš nánožník dole. Nemusí mít přehazovací rukojeť, ta mi vůbec nechyběla. Brzda by byla fajn.
Děkuju za tipy, případně i odkazy!

ja myslim že ted je hodně v kurzu bugaboo ale to je jeden stěch drahšich casualplay s4 taky stale leti ted maji novinky obměnili barvy i podvozek koukni třeba na malvík .cz tam je maji pro rok 2011 jané je taky v kurzu to nove revers tuším ma otočnou sedačku což u malinkych dětí je fajn :pankac: a joolz ten je taky v kurzu a concord to je bratříček jané salomon pro ale mit na to jdu do bugaboo :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4633
8.10.10 21:08

No Casualplay a spolehlivost …nevim, nevim :nevim:
Ale myslim, ze se da souhlasit s Bugaboo..
A rekla bych, ze i Mutsy Urban Rider…to je taky docela velka sekta fanynek..a myslim, ze opravnene :)

(ehm mam Casualplay :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3950
8.10.10 21:21
Lolinka79 píše:
A rekla bych, ze i Mutsy Urban Rider…to je taky docela velka sekta fanynek..a myslim, ze opravnene :)(ehm mam Casualplay :mrgreen: )

taky mám casualplay ale z druhé ruky no nevim je problem z potahama přední kolečko řachta v kloubu ale jinak ok zase možna ten s6 je na tom možna lip :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4633
8.10.10 21:25
nemolka píše:
Lolinka79 píše:
A rekla bych, ze i Mutsy Urban Rider…to je taky docela velka sekta fanynek..a myslim, ze opravnene :)(ehm mam Casualplay :mrgreen: )
taky mám casualplay ale z druhé ruky no nevim je problem z potahama přední kolečko řachta v kloubu ale jinak ok zase možna ten s6 je na tom možna lip :jazyk:

No to rachtani kolecka neni vada…je to dano tim, ze jde sklopit, kdyz skladas kocarek…je to tam zacvakly jen na ten zoubek zespoda a proto to rachta…je to kompromis ze strany CS mezi skladnosti a jizdnimi vlastnostmi.
No ja mam zas problem se skripajicimi bocnimi klouby a tim, ze to servis nebere jako vadu…mam ho novej a delal to uz po dvou tydnech…No blby no, uz bych ho nekoupila, ale co uz, ze…prodat se mi ho nepodarilo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1277
8.10.10 21:54

na prvni ditko jsem mela bebecar,na druhe blby v-cross, okamzite jsem vymenila na concord

kdybych mela od pocatku finance jdu do teutonky mistral nebo mutsy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
9.10.10 21:02

Já měla na dceru také S4 a je to dva roky. Kočárek jsem vydrhla a schovala pro druhé dítě. Byla jsem maximálně spokojená. :palec: Po dvou letech jsou pouze trochu ojeté kolečka, ale to je opotřebením. Tak nemám důvod kupovat nový. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepřihlášená majdina
11.10.10 20:12

Tak holky moc děkuju.

bugaboo se mi zdá strašně nízko položený, manžel je vysoký, byl by s ním jako klaun.

A pak ještě ten joolz, ale ten jsem naživo neviděla, třeba se mi vůbec nebude líbit…

ale mutsy a teutonia, to se nezlobte, ty se mi nelíbí, zdají se mi těžké, neohebné

tak nevím, přece si nekoupím znovu casual - já s ním fakt výsostně spokojená byla

• Nahlásit
  • Citovat
3950
11.10.10 21:00
nepřihlášená majdina píše:
Tak holky moc děkuju.

bugaboo se mi zdá strašně nízko položený, manžel je vysoký, byl by s ním jako klaun.

A pak ještě ten joolz, ale ten jsem naživo neviděla, třeba se mi vůbec nebude líbit…

ale mutsy a teutonia, to se nezlobte, ty se mi nelíbí, zdají se mi těžké, neohebné

tak nevím, přece si nekoupím znovu casual - já s ním fakt výsostně spokojená byla

bugaboo se da teleskopicky vysunovat rukojet a vic jak u casualu :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř m
12.10.10 11:10

rukojeť jo, ale korbičku by měl u kolen

• Nahlásit
  • Citovat
3950
12.10.10 14:55
:lol:
nepř m píše:
rukojeť jo, ale korbičku by měl u kolen
:lol: :lol: :potlesk: no to je fakt
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
13.10.10 15:15

Ahoj, já si teď koupila Patron Fenix a jsem s ním naprosto spokojená…Mají teď i novinku Terix - vypadá fakt dobře (já na něj bohužel neměla, tak jsem šla do toho Fenixe). Navíc jsem teď zjistila, že si to můžeš vlastně nakombinovat,jak chceš - podvozek, korbu, sport. sedačku…škoda, že jsem to nevěděla dřív…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepřihlášená majdina
18.10.10 14:32

Tak jsem to okoukla naživo. Bugabůček je pěkný, ale fakt je korbička u kolen. Tak momentálně u mě vedou Joolz, Concord Neo (děkuju za tip!) a Peg Perego Skate. Ale neslintám ani nad jedním z nich, teprve budu skládat informace

Jediné, co mě naživo nadchlo, byl golfáček Nuna http://www.nuna.eu/pepp...ale ten vůbec nepotřebuju :nevim: a jeden golfáč mi doma zbyl, tak ho asi zachovám (Moon)

• Nahlásit
  • Citovat
4633
18.10.10 14:33
Tak jsem to okoukla naživo. Bugabůček je pěkný, ale fakt je korbička u kolen. Tak momentálně u mě vedou Joolz, Concord Neo (děkuju za tip!) a Peg Perego Skate. Ale neslintám ani nad jedním z nich, teprve budu skládat informaceJediné, co mě naživo nadchlo, byl golfáček Nuna http://www.nuna.eu/pepp...ale ten vůbec nepotřebuju :nevim: a jeden golfáč mi doma zbyl, tak ho asi zachovám (Moon)
Tak jsem to okoukla naživo. Bugabůček je pěkný, ale fakt je korbička u kolen. Tak momentálně u mě vedou Joolz, Concord Neo (děkuju za tip!) a Peg Perego Skate. Ale neslintám ani nad jedním z nich, teprve budu skládat informaceJediné, co mě naživo nadchlo, byl golfáček Nuna http://www.nuna.eu/pepp...ale ten vůbec nepotřebuju :nevim: a jeden golfáč mi doma zbyl, tak ho asi zachovám (Moon)

U tech Nuna…se boim co vydrzi..nejak moc plastu…tipuju, ze to je tak do shopping center…ale vypadaji bozsky..to jo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10052
18.10.10 14:39
Lolinka79 píše:
U tech Nuna…se boim co vydrzi..nejak moc plastu…tipuju, ze to je tak do shopping center…ale vypadaji bozsky..to jo :palec:

přesně, naprosto souhlasím, akorát tak na asfaltku, viděla jsem ho ina živo, a vypadá, zajímavě, až futuristicky:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama