Reklama

Co lze podniknout s dvouměsíčním miminkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 15:26
Co lze podniknout s 2 měsíčním miminkem?

Ahoj, otázka na maminky. Je možné vyjet na cca 2 dny s 2 měsíčním miminkem na prodloužený víkend? Jednalo by se o cestu cca 100 km, standartní ubytování, teplo, komfort. Zatím jako prvorodička neznám potřeby takových prcků… jednalo by se o duben…

Anonym z důvodu že sem chodí dost známých

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 04.02.17 15:31

Proč ne. Jela jsem s dvouměsíční dcerou k sestře na týden 180km nebyl problém :nevim:

Natálka26
Kelišová 5386 příspěvků 04.02.17 15:32

A proč by nebylo? Buď budeš kojit nebo si sebou vezmeš flašky s UM. Vodu ti vždycky někde ohrejou. A takhle malý mimino nic moc nepotřebuje, vlastně je to do cca půl roku úplně nejpohodlnější cestování pak už je to jen horší. Dle mě. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 15:35

Moc děkuji za názory, právě mám strach aby to nebylo pro mimčo diskonfortní. Manžel koupil k výročí poukazy na prodlouženej víkend za dost peněz, jenže já otěhotněla, šla na rizikové. Poukazy šly pouze prodloužit, udat se je nepodařilo. Okolí toho ubytování je moc hezké, na procházky a tak, věřím že už nebudou úplné mrazy. Chystám se kojit, takže s tímhle problém nebude…

peta81
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 04.02.17 15:36

Tak vzdycky zalezi na konkretnim diteti :nevim: ale ja myslim, ze ok. dvoumesicni mimco jen spi a ji, obcas treba poplace. lepsi nez pak treba pulrocak a vic ;)

Kriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 04.02.17 15:36

Ja myslim ze uplne v pohode… nevim co tam teda hodlate delat, jestli nejaky tury nebo sedet nekde v hotelu… pokud je kojeny tak v pohode, nejhorsi bude asi ta cesta, budete muset stavet na kojeni a prebalovani, malej v aute moc spokojenej nebyl… oni az tolik potreb nemaj, nakrmit, prebalit a spat, kdyz tohle zajistite tak bude spokojeny :)

Safija
Kecalka 260 příspěvků 04.02.17 15:38

Pokud Ti spí ve vajíčku a vydrží v něm spát pár hodin, tak proč ne? no a jestli plně kojíš, tak máš vyřešeno i krmení… jinak bys musela řešit teplou převařenou vodu a sterilizaci… vím, že kámoška tu vodu na cesty řešila termoskou… no a mimčo to dva dny bez koupání přežije, proběhne jen rychlá očista pod tekoucí vodou (tedy pokud s sebou nechceš táhnout i koupací věci)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 15:39

Žádné tůry rozhodně nebudou. Procházky max nějaký welness který kdyžtak využije pouze chlap. Mimču se přizpůsobím.

alenka84
Neúnavná pisatelka 19030 příspěvků 04.02.17 15:47

S takhle malýma miminkama se cestuje úplně nejlíp, hodně spí, nikam nelezou… ;) Ani ta cesta mi nepřijde nijak dlouhá, to se dá zvládnout i na jeden zátah, mimčo jí pravděpodobně prospí (teda soudím podle našeho, samozřejmě je každé dítě jiné). Nebála bych se toho.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31608 příspěvků 04.02.17 15:49

Noa proč ne? proč by ne i túry? mimčo do šátku, popř. do kočárku, a užijte si to. My s prvním byli v jeho 3m v jižních Čechách, v Borovanech, na pár dní, a bylo to fajn, až na to, že jsme si cestou z Kleti dvakrát po sobě zvrtla kotník, bolelo to jak čert :roll: :roll: pak v jeho necelým půlroce jsme byli na takovým „puťáku“ autem, projeli jsme Čechy, každou noc jinde, ubytování jsme sháněli až na místě, první 2 noci v Náchodě, pak v Litomyšli jedna, dvě v Třebíči a jedna v Jindřichově Hradci, taky to bylo fajn. durhý a třetí byli poprvý na horách asi ve 2m, vždycky všechno ok. takovej prcek je spokojenej všude, kde je s mámou :srdce:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19030 příspěvků 04.02.17 15:50
@Anonymní píše: Žádné tůry rozhodně nebudou. Procházky max nějaký welness který kdyžtak využije pouze chlap. Mimču se přizpůsobím.

Ono právě dvouměsíční mimčo se naopak dobře přizpůsobí tobě. My v tomhle věku i na túry chodili, mimčo do nosítka nebo šátku a mohli jsme úplně kamkoliv :)

Conulka
Závislačka 3749 příspěvků 04.02.17 16:14

Co se týče cesty, tak to si myslím, že je to možná lepší než s dvouleťákem, který toho už moc nenaspí…
já jsem nekojila a všude jsem sebou tahala - flašky, štětku na flašky a sterilizátor + termoska na horkou vodu + kojeneckou studenou vodu a UM samozřejmě, taky jsem si zjišťovala, aby tam kam jedem byla mikrovlnka, bylo toho moc jen kolem toho krmení, ale dalo se to zvládnout, lepší než sedět doma na zadku…ikdyž, vždycky když jsem balila, tak jsem si říkala, jestli to za to vůbec stojí :mrgreen:

jinak s těma tůrama…no nevím, pod pojmem tůra si představuju celodenní výlet a mít 2m miminko celý den v šátku či nosítku ikdyž ergonomickém je podle mě zhovadilost, takže na chvilku do šátku a malá prochajda proč ne…, ale my všude vozili hlubokou korbu, takže jsem si zjišťovala jestli tam jsou nějaké cesty sjízdné pro kočárek a ne abych tlačila kočár někde u silnice

Pipet
Generální žvanilka 24070 příspěvků 04.02.17 16:17

Kojené mimino v kočáru/nosítku je na cestování právě nejlepší!
Jídlo/pití máš furt s sebou, dítě hodně spí, neprotestuje, nevymýšlí, nechce nic koupit, neřve, že ho bolí nožičky/už ho to nebaví/chce se mu čůrat… :zed: :mrgreen:
Jeli jsme asi s 3 měsíčním přes 300km, dvě noci ubytování, v mezičase výlety, bylo to super 8)

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 1 inzerát 04.02.17 16:20

Souhlasím s příspěvky, že 2měsíční je ok. Budete chodit na procházky, posedíte v restauraci atd a mimčo bude chrnět v kočárku s lezoucíma atd dětma se to už moc nedá :jazyk:

Bara04
Kecalka 202 příspěvků 04.02.17 16:31

My mame chatu v beskydech - 300km - jízda 4 hodinky skoro a byli jsme v 10 týdnech… pohoda, jen auto bylo nabalený po střechu:-)) je to pohoda, hotely ti vyjdou vstříc skoro ve všem

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama