Co lze udělat pro úspěšný ket?

410
26.12.19 22:49

Co lze udelat pro uspesny ket?

Mohla poprosit o radu/nazor?
Po dvou neuspesnych ketech jsem absolvovala hysteroskopii a po ni dalsi neuspesny ket, zadne dalsi vysetreni mi dr. nedelali, stimuluji se estrofenem (spatne mi roste sliznice) a utrogestan 4-0-4, z prvniho ivf 3roky zpet mam po prvnim ketu dceru, ale porod byl cisar a po nem revize-nechali mi tam kus placenty:( dr.mi rika, ze mi porusili sliznici tou revizi, protoze poprve jsem problem se sliznici nemela.. mela 12 mm a ted sotva 7,5..,
Na klinice mi davaji porad to stejne a mame posledni tri embrya a ja bych chtela neco zmenit… nenapada vas neco prosim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3641
26.12.19 22:52

Hematologie, imunita, štítná, karyotyp, fragmentace DNA spermií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
26.12.19 22:54

@Berry77 stitnou mam ok, spermie mi prijdou zbytecne, kdyz mame embrya nebo se pletu? Z te davky uz mame dite… hematologie by byla k cemu? Ze mi neco muze chybet? A karyotyp netusim co je, jdu to vygooglit:) dekuji!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
575
26.12.19 23:13

K hematologii se take priklanim. Nemela jsem sice ivf, ale potracela jsem vzdy na zacatku. V caru jsem rekla ze k ivf pujdu pouze s kompletni imunologii protoze otehotnet jsem zvladala jen ne donosit. Ty testy jsou drahe, nedelaji je vzdy. Uz tam se ukazaly zvysene nk bunky a byla jsem odeslana na hematologii. Az diky ni a kazdodennimu pichani injekci mam kluka. A dneska mam treba testy v poradku. Mela jsem celkove zjistenou alergii na sperma, vajicko, nk bunky, antifosfolipidovy syndrom. Chce to urcite co nejvice vysetreni a dneska uz beru krev s kompletni imunologii jako nejdulezitejsi. Drzim palce.

Jeste jsem si vzpomnela, ze na sliznici mi velmi pomahal kontryhelovy caj. Az jsem ho musela vysadit. Zkousela jsi i bylinky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 23:37

Já měla hraniční výsledky imunologie, protilátky proti vajíčkům, až po nasazení kortikoidů před Ketem jsem vždy otěhotněla, do té doby tři neúspěšné.

• Citovat
  • Nahlásit
575
26.12.19 23:40

I u tech neuspesnych ketu jsi brala kortikoidy? Medrol?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
27.12.19 00:26

@krispyna ano.. mela jsem ted pulrocni lecbu:( kontryhel jsem pila s minulym ketem, ted me dr rekla at ho nepiju zaroven s estrofenem, at nekombinuji bylinky a hormony a to mi rekla i ta cinska lekarka.. ale priste to asi zkusim… na tu hematologii se zeptam, protoze tri neuspechy je dost uz a nepomohla ani ta hysteroskopie:( mizna fakt to moje telo je hodne vycerpany.. mela jsem ivf, pak hyperstimulacni syndrom, ket, rizikove tehotenstvi, cisar, revize.. ted tri kety, hystroskopie… a porad hormony a nervy:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
27.12.19 09:11

Holky a jak to s tou imunologii? Tu plati celou pojistovna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3641
27.12.19 19:23

@Krkravce ano, ale musíš si vydupat podrobné vyšetření. To základní dělají leckomu, holky pak žijí v klamu (imuno mám v pohodě :cert: ) a nechápou, proč neotěhotní, nebo ještě hůř, potrácí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
28.12.19 01:21

A myslite ze se mi neco mohlo vytvorit, uz jsem jednou otehotnela a porodila.. takze mit alergii na embrya mi prijde divne.. ale asi tam nejaky problem urcite bude:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
575
29.12.19 11:13

@Krkravce Mohlo by:/ me testovali nekolikrat a pokazde vyslo neco jinyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3641
29.12.19 19:58
@Krkravce píše:
A myslite ze se mi neco mohlo vytvorit, uz jsem jednou otehotnela a porodila.. takze mit alergii na embrya mi prijde divne.. ale asi tam nejaky problem urcite bude:(

to, že už jedno dítě máš, v tomto případě není vůbec podstatné. Ač se ti to zdá divné, není to alergie, ale zvýšená činnost NK buněk, které brání tělu přijetí embrya

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
30.12.19 18:57

@Berry77aha, dekuji! To jsem nevedela! Dnes jsem byla v car a dali mi poukaz na imunologii, tam maji volno az v unoru, tak premyslim, zda mezitim zkusit jeste stesti jednim ketem nebo radeji cekat…jenze ten cas tak bezi:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
30.12.19 18:58

@krispyna a mela jsi taky nejaky problem, ktery odhalila imunologie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3641
30.12.19 21:02

@Krkravce po zkušenostech, které mám, bych určitě vajíčky neplýtvala, když se člověk dopracuje ke kolonce samoplátce, jde jeden cyklus do desítek tisíc a únor je za chvíli :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat