Co mají všichni proti seznamkám? Aneb kde sehnat partnera 30+

Anonymní
28.3.20 15:40

Co mají všichni proti seznamkám? Aneb kde sehnat partnera 30+

Ahoj, moje téma je spíš pro zamyšlení, spíš bych ráda pochopila, jak lidé uvažují, předesílám, že nikomu nic nevnucuji, ani nezařizuji.
Mám pár kamarádek, jsou VŠ, jsou to pěkné holky, hodné chytré…ale jsou třeba delší nebo dlouhou dobu samy (několik let), a při tom chtějí jednou rodinu, děti. Mají 30 a víc…vypadají v pohodě, ale občas to na ně dolehne a stěžují si, že nevědí, kde mají najít nějakýho normálního kluka, se kterým se budou mít rádi a založí rodinu…mezi tím se sem tam někdo objeví, ale je to spíš takovej ten „teď a tady“, hlavně žádný závazky. To mě přivedlo na zamyšlení, kde sehnat fajn parťáka, když člověk už je zajetý v nějaké práci, cestuje jen v rámci dovolené a to je ještě otázka, známí bývají rozebraní a jejich nezadaní známí…znáte to, ty kolikrát, to fakt nechceš :lol: když jsem byla nezadaná, taky moje kamarádky měly tendence mi někoho dohazovat, sranda byla, že samy by do nich kolikrát nešly :D no, občas jim nadhodím seznamku, ale to je hned krucifux a „to já bych nemohla“. Nikdy jsem to nikomu nevnucovala, jen to byl takový sranda nápad, já když byla moc dlouho sama, tak jsme to zkusila a náhodou mi to vyšlo…ale pro ně je to nějakým způsobem ponižující, při tom když se nad tím člověk povznese, může to být i docela zábava. Nebo takové ty výlety pro nezadané mladé lidi, různé expedice a já nevím co ještě…jenže to jm zase nešmakuje, že by tam jely samy a že to seznámení je pak takové instantní, při tom to má prý vyplynout „přirozeně“.
Jak to vidíte Vy? Jak se seznamují 30+?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6271
28.3.20 15:50

Hele ja nasla mezi uchylama na badoo vztah, uz jsme spolu par let. Teda spis on nasel me tam :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13289
28.3.20 15:53

Vidím to tak, že každý to nějak máme. Jestli to kamarádkám připadá blbé, trapné nebo cokoli jiného, je jejich věc. A ty jim to můžeš jen nadhodit a to je tak vše.

Já na seznamce našla. Kamarádka to zkusila taky, když to vyšlo mně a taky našla. Ale ber to i tak, že spousta lidí se na potkání nechlubí tím, že mají partnera ze seznamky. My se taky setkali i s různými komentáři.
A taky, co pamatuju, tak většina těch, co psali byli fakt odpad, nebo loudilové. Takže to třeba někdo zkusí a zjistí, že je to o ničem. A zase jsme u toho, že se tím nikdo nechlubí, když to má takovou pověst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5914
28.3.20 15:53

Nemyslím si, že by to tvoje kámošky myslely tak, že je potupná seznamka sama o sobě, ale spíš že hledat tam jehlu v kupce sena je potupný. Kamarádka tam má profil a fakt je to tam jeden tragéd vedle druhého a když ne tragéd, tak úchyl. Jinak já znám taky x lidí z netu. Jednu dobu jsem se seznamovala celkem dost (to. když ještě fungovali starý lide.cz a jejich výborný diskusní fóra), ale to bylo kolem let 2005 a mně bylo nějakých 18. Věřím tomu, že ještě lidi ještě přes 20 let si takhle najdou v pohodě protějšek, po té 30 už ty šance upadají. Co si budeme povídat, v tomhle věku jsou všichni fajn lidi rozebraní. :nevim: Najít se jistě dá, ale chce to notnou dávku štěstí a trpělivosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 15:54

Ja nasla na Tindru. Jsme spolu 2 roky a ted cekame dite

• Nahlásit
  • Citovat
2199
28.3.20 15:58

@bjetuschka Tak lidé. cz jsem neznala, ale podle toho, co píšeš, to muselo být určitě lepší, jestli tam byly diskuzní fóra. Proč něco takového není i teď?
V té diskuzi si toho dotyčného vždycky líp proklepneš, než jen podle nudného inzerátu, který mají všichni stejný.
Ale jinak, mám 2 rozvedené kamošky, co si kolem 40 našly partnera na seznamce a už jsou s ním několik let, takže bych to tak nezatracovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5914
28.3.20 16:04
@bigl píše:
@bjetuschka Tak lidé. cz jsem neznala, ale podle toho, co píšeš, to muselo být určitě lepší, jestli tam byly diskuzní fóra. Proč něco takového není i teď?
V té diskuzi si toho dotyčného vždycky líp proklepneš, než jen podle nudného inzerátu, který mají všichni stejný.
Ale jinak, mám 2 rozvedené kamošky, co si kolem 40 našly partnera na seznamce a už jsou s ním několik let, takže bych to tak nezatracovala.

Oni to pak nějak zrušili, je to pár let zpátky. Stránky byly nějakou dobu,,ve výstavbě" a po uvedení zpět do provozu se z toho stal tenhle paskvil. Co jsem pochopila, tak spousta lidí se přesunula na Nyx. Jak to funguje teď, nevím. Obecně mi přijde, že veškeré zajímavé blogy a diskusní fóra, které jsem měla ráda, ustoupily Facebooku. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13289
28.3.20 16:05

@bigl Lide.cz byli fajn. Ale upřímně. Teď je tolik online možností, jak se seznámit, tak mně nepřijde jako problém to, že nejsou.

Diskuzních fór je spousta stačí jen najít to, co potřebuješ. Stejně tak FB v daných městech. Spousta skupin atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
28.3.20 16:11

Já mám partnera ze seznamky a moje kolegyně 45+ taky… takže proč ne, vlastně ani nevím, kde jinde bych se seznámila :think: :nevim: :lol:

Čekat až mě někdo osloví na ulici, v obchodě nebo v práci… no to bych se taky nemusela dočkat :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5546
28.3.20 16:17

Já znám dost dlouhobých a stabilních párů (8 let a víc), co se seznámili přes seznamku (někteří z nich dokonce přes seznamku v novinách :mrgreen:) a nevidím moc rozdílů v tom jak jsem se seznámila se svým mužem. U nás to bylo že se dali dohromady jeho kamarád s mojí kamarádkou a když jsme si stěžovali že na nás nemají čas, tak nás seznámili. Jim to vydrželo zhruba rok, my už načínáme 14.společný rok. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5111
28.3.20 16:18

Ja teda osobne moc na ty seznamky nejsem, nikdy jsem tam nemela založeny profil, podle me prijde laska nečekaně, prirozene. Taky jsem si nasla chlapa, kdyz mi bylo 30+, seznamili jsme se teda v hotelu :) - a takovyho chlapa, kteryho mam bych na zadne seznamce nenašla, jsem si na 100% jista…
Ale samozrejme, at se kazdy seznamuje, jak chce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 16:21

@_.Emilyyy Tvlj vztah Ti přeji, ale myslím, že je to velmi odvážné tvrzení. Leda že by to byl nejvíc sexy muž, který si na ženský ukazuje prstem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
28.3.20 16:45

Já mám prostě teorii, že většina holek (ne všechny) už tomu seznamování po třicítce musí jít malinko naproti, pokud jim v životě záleží na rodině, a to jakýmkoli způsobem. A taky nemám na mysli tlačit na pilu, prostě si jen vytvářet příležitosti a případné „obšourníky“ brát jen jako kratochvíli, to ale řada žen nedokáže. Jelikož netvrdím, že dítě musí být do 30ti, ale pak se ten produktivní věk značně zkracuje a je zároveň dobré budoucího otce a partnera trochu poznat. Jenže tak aktivita bývá často nula, jen jsou holky nešťastné, to je pak těžké :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5111
28.3.20 16:51
@Anonymní píše:
@_.Emilyyy Tvlj vztah Ti přeji, ale myslím, že je to velmi odvážné tvrzení. Leda že by to byl nejvíc sexy muž, který si na ženský ukazuje prstem :lol:

Ja si myslim, ze to neni odvážné tvrzení, ale proste je to fakt.
Ty si muzes myslet, co chces ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2199
28.3.20 17:28
@P4ja
@P4ja píše:
@bigl Lide.cz byli fajn. Ale upřímně. Teď je tolik online možností, jak se seznámit, tak mně nepřijde jako problém to, že nejsou.Diskuzních fór je spousta stačí jen najít to, co potřebuješ. Stejně tak FB v daných městech. Spousta skupin atd.

Tak já se naštěstí seznamovat nepotrebuju, jsem seznámena už dost dlouho. :)
Spis co si stěžují kamarádky pracující v ženských kolektivech co nemají moc šanci se seznámit v reálu.
Ne každý je na to, aby si někde na sítích hned vystavil fotku. A nevím, kolik je takových stránek, kde si můžeš anonymně bez fotky nezávazné pokecat s lidmi na nějaké neutrální téma a zároveň tak nějak u toho vědět, co ten druhy hledá za typ seznámeni, postupně se otukat a pak teprve v soukromí přejít do osobnejší roviny, vyměnit foto atd. Ale jak říkám. Já nejsem znalec, možná je toho spousty jak píšeš, jen holky neví kde to najít? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama