Co mám brát při pozitivním testu covid

Anonymní
7.3.21 12:53

Co mám brát při pozitivním testu covid

Dobrý den, prosím jak užívat léky, brni mi nohy, strašně bolí až pálí hlava, zimnice. Vzala jsem si 1 acylpiryn, bojím se trombózy. Co můžu k tomu a po kolika hodinách? Manžela bolí při covidu ledviny, je to normální? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.3.21 12:57

Ja měla při Covidu nesnesitelnou bolest zad, bylo mi jak kdyby mi po nich chodil slon, k tomu zimnice a teploty ke čtyřicítce. Brala jsem hlavně paralen, ale nějak extra nezabíral.

• Citovat
  • Nahlásit
14172
7.3.21 13:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím jak užívat léky, brni mi nohy, strašně bolí až pálí hlava, zimnice. Vzala jsem si 1 acylpiryn, bojím se trombózy. Co můžu k tomu a po kolika hodinách? Manžela bolí při covidu ledviny, je to normální? Dekuji

Co je u covidu normalni? :nevim:
Zitra zavolejte praktickemu lekari, zda by vam podpurne nenapsal Isoprinosine na podporu imunity. Jinak leky na tlumeni bolesti a srazeni horecky.
Ledviny… domluvit s PL, ze mu nechate nekym dopravit vzorek moci, zda nema zanet mocovych cest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 13:02

U covidu může bolet cokoli, manžela bolelo v krku, mě svaly na zádech a oči, někdo má průjem. Brala jsem paralen. Přidat vitamín C, hodně pít, ležet, nic jiného než vyležet, není. Ať je brzo líp.

• Citovat
  • Nahlásit
14172
7.3.21 13:08

Ciste C je fajn. Treba toto https://www.drmax.cz/…remium-250-g

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
7.3.21 13:16
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím jak užívat léky, brni mi nohy, strašně bolí až pálí hlava, zimnice. Vzala jsem si 1 acylpiryn, bojím se trombózy. Co můžu k tomu a po kolika hodinách? Manžela bolí při covidu ledviny, je to normální? Dekuji

U covidu může být normální cokoliv. Ber léky na potlačení jednotlivých příznaků (horečka, bolest, případně kašel) a céčko, déčko a zinek. Nic moc víc udělat nejde. Zítra bych zavolala praktikovi, ten eventuálně může ještě něco předepsat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 13:24
@Anonymní píše:

Jsou prý nějaké léky přímo, ale u nás se nedají sehnat. Kolegyně kupovala nějaké z Polska. Ale nemám s tím zkušenost.
Já jdu na testy zítra, několik dní mě bolí ruce, nohy, hrozně hlava A záda. Já teploty nemívám, spíš nižší, tak 35,5 teď okolo 36,7 a hrozná únava a jakoby ucpaný nos, když už něco vysmrkám tak s krví. Jsem už několik dní radši jen doma.
Jinak bych brala paralen, vitamín C. Nic moc není. Přeji ať je brzy lépe. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
20971
7.3.21 13:43
@Kvestorka píše:
U covidu může být normální cokoliv. Ber léky na potlačení jednotlivých příznaků (horečka, bolest, případně kašel) a céčko, déčko a zinek. Nic moc víc udělat nejde. Zítra bych zavolala praktikovi, ten eventuálně může ještě něco předepsat.

přesně tak, toto je nejlepší odpověď - a jinak, mamku při covidu bolela 3 dny ledvina, covid dělá téměř všechny příznaky, u každého jiné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20645
7.3.21 13:46

Přestáli jsme to s Paralenem, Ibalginem a práškama na spaní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23392
7.3.21 13:47
@Anonymní píše:
Jsou prý nějaké léky přímo, ale u nás se nedají sehnat. Kolegyně kupovala nějaké z Polska. Ale nemám s tím zkušenost.
Já jdu na testy zítra, několik dní mě bolí ruce, nohy, hrozně hlava A záda. Já teploty nemívám, spíš nižší, tak 35,5 teď okolo 36,7 a hrozná únava a jakoby ucpaný nos, když už něco vysmrkám tak s krví. Jsem už několik dní radši jen doma.
Jinak bych brala paralen, vitamín C. Nic moc není. Přeji ať je brzy lépe. :kytka:

Zadne leky primo na Covid nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10525
7.3.21 14:21
@Anonymní píše:

Vygoogli si Kosicky protokol nebo MATH+ protokol od FLCCC.
U nas asi (?) nic oficialniho neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 14:49
@mroe píše:
Zadne leky primo na Covid nejsou.

Aha, tak asi jen nějaký doplněk nevím. Prý to bere dost lidí. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
22
7.3.21 23:06

Isoprinosine, vitamin D, celaskon, zinek, pri kasli Erdomed a neco na tlumeni kasle. Dale klasicke leky proti bolesti a teplote.

Bolest ledvin je pri covidu pomerne bezna.

Proti tromboze jsou injekce do bricha (tusim Clexane), ale to ti asi bez toho, ze by te videl doktor, nepredepisou. V nemocnici nam je pichali automaticky a kamaradovi je predepsali, kdyz si zavolal sanitku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
9.3.21 16:21

3× denně vitamín C, pak denně D, ležet a být v klidu. Pít lipový a meduňkový čaj. Od bolesti brufén, je protízánětlivý. Já kovid prospala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat