Co mám dělat a komu to říct?

Anonymka1337
15.5.16 17:07

Co mám dělat a komu to říct ?

Ahojte, potřebuji poradit. Žiji s mamkou a s jejím přítelem, ke kterému mám vztah jako k mému otci. (Říkám mu strejda)…
Nedávno si moje mamka začla psát s nějakým chlapem, jednou jsem si na něco pučila její mobil a vše jsem tam viděla psali si prostě hodně soukromé a věci a z některých zpráv jsem pochopila, že se mamka s ním tajně schází, že strejdu už i s ním podvedla a nehodlá to ukončit, protože se cítí dobře. Strejda vůbec nic netuší…jezdí přes týden kamionem do Německa a domů jezdí jen na víkendy. Je hrozné vědět, že mamka strejdu podvádí a on nic netuší. Nevím co mám dělat, jestli to řìct strejdovi nebo rovnou mamce a nebo třeba mojí sestře, která s náma ale už nebydlí. Prosím o pomoc…je mi 14! :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
917
15.5.16 17:12

@Anonymka1337 V první řadě bych si asi udělala screenshoty těch smsek. Ať už se potom rozhodneš jakkoliv, bylo by dobré mít důkaz, kdybys to chtěla někomu říct. Pokud je tvoje sestra starší a věříš jí, tak by bylo dobré pobavit se o tom s ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5550
15.5.16 17:13

To je přeci jejich věc. Však to nějak dopadne. Ty se tím nezabivej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25152
15.5.16 17:13

@Anonymka1337 strejdovi bych to neřikala, to si musí s mamkou vyřešit sami, ale když už to víš zeptala bych se mamky že sis toho všimla, co to má znamenat a podobně at ti to sama vysvětlí, zbytečně to nešiř mamce za zády…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.16 17:16

@Anonymka1337 Šla bych s tím za mamkou, zeptala se, probrala to s ní, dále bych to nešířila. Je to svět dospělých a je to věc mamky a strejdy, jak to mají - třeba je to vše mezi mamkou a strejdou jinak, než to vypadá - to nikdo nevíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nafrněná
15.5.16 17:17
@Anonymní píše:
To je přeci jejich věc. Však to nějak dopadne. Ty se tím nezabivej.

proč anonymně? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
15.5.16 17:18
@Nafrněná píše:

Asi z důvodu té hrubky :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3140
15.5.16 17:18

Já bych s tím šla za mamkou, co ti k tomu řekne. A říct jí i to, že máš strejdu ráda jako vlastního tátu a že se bojíš, že se vám ta rodina (zase?!) rozpadne. Třeba se chytne za nos a ukončí to dřív, než bude pozdě.
Dalším lidem bych to neříkala, přeci jen, čím víc lidí to bude vědět, tím větší je šance, že se to celé provalí- taky ti spíš máme může vyčítat, že to roztrubuješ po rodině. Za strejdou bych s tím vůbec nechodila, to nemůže přinést nikomu nic dobrého.
Ale sama bys na to taky být neměla, jsi ještě mladinká na to, abys nesla takovéhle tajemství. Jediný, kdo s tím může něco udělat a za kým má smysl jít, je mamka. Nevyčítat, neodsuzovat, mluvit spíš o tom, čeho se bojíš, co je ti líto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 17:27

Setkala jsem se s podobnou situací, našla akorát ten kdo podváděl byl můj táta. Bylo mi tenkrát 16 a náhodou jsem našla sms zprávy táta a nějaké paní v mém! starém telefonu (něco jsem v něm hledala a až pak mi došlo, že jeden čas používal telefon i táta). Tenkrát jsem se svěřila přítelovi (o dost staršímu) a žádala ho o radu. Poradil mi, ať to neříkám mámě, že jsetli chci ať si o tom v klidu promluvím s tátou, ale mamce ať to neříkám, že to „není moje starost“ a že mamka je šťastná a že to byl třeba jen úlet…nakonec jsem si to vše nechala jen pro sebe a dodnes to vím jenom já a můj přítel a nelituji že jsem jednala takto. Mamka (myslím) nic neví, je šťastná a táta doufám že už s ní nic nemá.

Prosím o zachování anonymity, chodí sem několik mých známých a i příbuzná a opravdu nechci aby se toto blbým nedopatřením dozvěděl někdo z rodiny, zvláště po x letech. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
15.5.16 17:31

Neříkal bych nikomu vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
15.5.16 17:34
@Nafrněná píše:

Třeba to je nějaká mamina, na kterou to sedí, co má 14 letou dceru a další dceru z baráku a chlapa kamioňáka, kterého podvádí :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
15.5.16 17:34

@Anonymka1337 hlavne at mas v ruce nejakej dukaz aby ti strejda veril a teta mela co vysvětlovat ;) pokud tohle mas tak bych to rekla strejdovi ale ještě před tim bych dala rec s mamkou co ona na to jak se ti vyjadri ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1706
15.5.16 17:36

Max. bych řekla mámě, že to vím. Nikoho jiného bych do toho nezatahovala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13343
15.5.16 17:38

Jít proti vlastní mámě? Radila bych ti drž hubu a vůbec se do toho nemotej. Je to jejich věc a mohlo by se to hnusně obrátit proti tobě! Navíc ty nemáš co číst cizí esemesky a lézt do cizího mobilu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27306
15.5.16 17:41
@KiwiT píše:
@Anonymka1337 V první řadě bych si asi udělala screenshoty těch smsek. Ať už se potom rozhodneš jakkoliv, bylo by dobré mít důkaz, kdybys to chtěla někomu říct. Pokud je tvoje sestra starší a věříš jí, tak by bylo dobré pobavit se o tom s ní.

Jako na co, aby mohoa pak vydírat mámu? Bud bych to neřekla nikomu, nebo segře a možná máme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat