Co mám dělat? Biologické hodiny tikají

Anonymní
2.6.17 20:14

Co mám dělat? Biologické hodiny tikají

Prosím o toleranci anonymu

Ani nevím, kde začít. Je mi 32 let a mému příteli o deset více. Bydlíme ve dvojdomku u mých rodičů už 9 let. Přála bych si už miminko. Snad všechny kamarádky už mají minimálně dvouleté nebo starší. Jsou i takové, které čekají druhé. Když řeknu příteli, tak řekne ještě ne nebo spíš dokud budeme bydlet s vašíma, tak ne. Jenže jiné bydlení skrz nedostatku financí reálný není. Do bytu nechceme a na dům reálné nemáme. Já jsem v koncích, věk nezastavis, nutit ho nechci, nám ho ráda, je na mě hodný. Problém také je, že všichni naši přátelé z jeho strany jsou starší a mají odrostle děti. Někdy mám pocit, že je snad ani nechce. Je mu 42, jsme spolu 13let. Ani nevím, co mám dělat. Opravdu ho mam rada, ale život bez dětí. Každý chce e jednou snad děti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5191
2.6.17 20:17
@Anonymní píše:
Prosím o toleranci anonymuAni nevím, kde začít. Je mi 32 let a mému příteli o deset více. Bydlíme ve dvojdomku u mých rodičů už 9 let. Přála bych si už miminko. Snad všechny kamarádky už mají minimálně dvouleté nebo starší. Jsou i takové, které čekají druhé. Když řeknu příteli, tak řekne ještě ne nebo spíš dokud budeme bydlet s vašíma, tak ne. Jenže jiné bydlení skrz nedostatku financí reálný není. Do bytu nechceme a na dům reálné nemáme. Já jsem v koncích, věk nezastavis, nutit ho nechci, nám ho ráda, je na mě hodný. Problém také je, že všichni naši přátelé z jeho strany jsou starší a mají odrostle děti. Někdy mám pocit, že je snad ani nechce. Je mu 42, jsme spolu 13let. Ani nevím, co mám dělat. Opravdu ho mam rada, ale život bez dětí. Každý chce e jednou snad děti.

A tvůj přítel si myslí, že si plodná až do smrti ne??Mě přijde že on děti nechce vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17709
2.6.17 20:20

Nanprvni dite nejvyssi cas, mozna i dle meho nazoru uz i pomalu pozde. To chces cekat do kolika? Az ti v 35 rekne ze teda ne a vy se rozejdete a pak zacinat zade od zacatku a deti se dickat az ve 40? Proste bych chtela jasne ano nebo ne. Je nejvyssi cas neco zacit nebo zmenit! Drzim palce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10716
2.6.17 20:21

A co kdyz se ho na ferovku zeptas, jake ma predstavy o vlastnim bydleni v horizontu pristiho roku, dvou? Pokud chce dite do vlastniho, co pro to dela? Co ty delas pro to, aby se vase bytova situace zlepsila? Prijde mi to trochu jako alibismus z obou stran-on mozna deti ani nechce, tak se vymlouva na bydleni, ty naopak chces a zrejme doufas, ze ho presvedcis i v podminkach, ktere momentalne mate :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.17 20:21

@vejilka já jsem z toho smutná. Nechala jsem si dělat i testy u dr. vse mi vyšlo dobře.

Jenže i tak kdyby teď kývl první dite ve 33 a u něj 43 to není žádná výhra a já bych chtěla aspoň dvě. Kamarádky co mají děti mi nechápou a vím, že to řeší. Oni si řeknou, chceš, nechceš tak tam jsou dveře, jenže jsme spolu tolik let. Mám ho fakt ráda nedovedu si představit život bez něj, ale ani bez dětí :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
8100
2.6.17 20:22

Mluvíte spolu?
Tak, jak jsi to nastínila tady, tak prostě bydlení mít nebudete.
Takže ani dítě.
V takových zásadních věcech si snad musíte říct naprosto přesné informace a ne nějaké bláboly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 20:23

Hele nechci ti nijak ublížit, ale máš nejvyšší čas, obzvlášť pokud děti chceš…a pokud to ten tvůj nechápe, tak je načase jednat…je to v podstatě starý chlap 8o já bych bohužel asi volila ultimátum, pokud by nepomohla žádná jiná smysluplná dohoda…já bych dobrovolně bez dětí nebyla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23411
2.6.17 20:23

Za 9 let bydlení „zadarmo“ jste nebyli schopni se dohodnout jak to bude s bydlením dál? Přítel asi chce už dlouho pryč, a co svatba? Přijde mi že buď všechno, nebo bude konec, v tomhle věku už je to dost na hraně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
2.6.17 20:24
@Anonymní píše:
@vejilka já jsem z toho smutná. Nechala jsem si dělat i testy u dr. vse mi vyšlo dobře.Jenže i tak kdyby teď kývl první dite ve 33 a u něj 43 to není žádná výhra a já bych chtěla aspoň dvě. Kamarádky co mají děti mi nechápou a vím, že to řeší. Oni si řeknou, chceš, nechceš tak tam jsou dveře, jenže jsme spolu tolik let. Mám ho fakt ráda nedovedu si představit život bez něj, ale ani bez dětí :zed:

Hele nevím co poradit :nevim: Moje kamarádka měla taky dlouholetého přítele ale byla si vědoma že nemládne. Když se ani v jejích 30 neměl stále k dítěti, rozhlédla se jinde. Bohužel to je život. Bud si vyber život s partnerem, který taky nemusí vyjít, když je takový a nebo hledat jinde. Nemáš to jednoduché a máš nejvyšší čas :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
2.6.17 20:25

Hlavně bych mu dala nůž na krk jak to vidí, už by mě nezajímaly kecy že za pár let až bude bydlení atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10716
2.6.17 20:26
@Anonymní píše:
@vejilka já jsem z toho smutná. Nechala jsem si dělat i testy u dr. vse mi vyšlo dobře.Jenže i tak kdyby teď kývl první dite ve 33 a u něj 43 to není žádná výhra a já bych chtěla aspoň dvě. Kamarádky co mají děti mi nechápou a vím, že to řeší. Oni si řeknou, chceš, nechceš tak tam jsou dveře, jenže jsme spolu tolik let. Mám ho fakt ráda nedovedu si představit život bez něj, ale ani bez dětí :zed:

Hele, jak je mozne, ze jste spolu tak dlouho a nikdy jste si na ferovku nepromluvili o tom, jak si predstavujete tyhle zasadni veci-bydleni, rodinu, deti, finance…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
2.6.17 20:26
@Anonymní píše:

Co ti vyslo dobre? Jake testy? Obecne je znamo, ze po 30 klesa plodnost, zvysuje se riziko vyvojovych vad a dalsi neprijemnosti.

Jednej. At se probere. Nemladnes. Rekla bych mu to narovinu. A jestli teda nechce, nasla bych takovyho co chtit bude. Nebo se smiris s tim, ze dite mit nebudes?

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
2.6.17 20:27

Ztracený čas…

• Nahlásit
  • Citovat
5191
2.6.17 20:27
@unuděná píše:
Hele, jak je mozne, ze jste spolu tak dlouho a nikdy jste si na ferovku nepromluvili o tom, jak si predstavujete tyhle zasadni veci-bydleni, rodinu, deti, finance…?

jelikož dneska je moderní řešit první dítě ve 40 :roll: Přeci je čas 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6108
2.6.17 20:29

Myslim, ze uz tu bylo vse receno. Proste bud a nebo.
Cas nevratis a jednou by jsi toho mohla hodne litovat. Najdi si chlapa, ktery deti chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama