Líbí se mi baculky, ale přítelkyně hubne

Anonymní
18.3.21 11:02

Co mám dělat když...

Mám problém, jsem s přítelkyní už několik let, když jsme se poznali byla vcelku štíhlá, 167 cm a 60 kg, časem přibrala až na 75 kg. Postupně jsem přišel na to, že se mi líbí baculky(hubené už nechci), a že bych chtěl, aby měla tak 80kg. Nicméně posledních pár měsíců hubne a je to na ní znát, už bude zpátky na té původní váze 60Kg no a jde o to, že mě kvůli tomu přestává přitahovat. Máme méně sexu, protože na to prostě nemám chuť, když mě nepřitahuje. Koukám po baculkách a představuju si, že má moje přítelkyně taky takovou postavu. Nechci se s ní rozejít, vše funguje jak má, rozumíme si, skoro bych řekl, že jsme si souzeni, ale to hubnutí mě odrazuje… Nevím jak se k tomu přistupovat. Jaký na to máte názor?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10703
18.3.21 11:15

A ona to ví? Prostě jí vyšší váha nevyhovuje, nechce být baculka, tak hubne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
18.3.21 11:19

Řekla bych něco ve smyslu.. já tak miluju to tvoje větší bříško, aby věděla, že se ti to opravdu líbí, protože většina chlapů mají právě rádi hubenější, tak si to možná myslí i u tebe. Jestli drží dietu, tak bych řekla jen si dej na co máš chuť, neomezuj se já tě miluju taková jaká jsi teď a nechci na tobě nic měnit. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 11:21

Vzdyt 167/80 je uz tlouska a neni to zdrave. Bude mit problem. Nezalezi ti vic na jejim zdravi? A celkove jak se ta zenska citi? Mozna bys mel vic pouzivat hlavu a ne pytel.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7646
18.3.21 11:24

Jo, rozejdi se s ní. Zaslouží si někoho kdo ji bude mít rád takovou jaká je a podporovat když chce shodit nezdrava kila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 11:25

@arinecka ona to ví, probíral jsem to s ní. Za těch pár let co zloustla těch 15 kg se tomu jen smála a jedla co chtěla v pohodě dál. Kolikrát se mě ptala jestli se mi bude líbit i když by ještě ztloustla a já ji říkal, že mi to nevadí, že by se mi líbila i kdyby ještě ztloustla. Nevím co se v ní najednou zlomilo. Ví, že se mi baculatá líbí víc. Zdravotní problémy nemá… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 11:29

@Monikas33 přesně to jí říkám pořád, ale asi to nezabírá :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
19715
18.3.21 11:29
@Anonymní píše:
@arinecka ona to ví, probíral jsem to s ní. Za těch pár let co zloustla těch 15 kg se tomu jen smála a jedla co chtěla v pohodě dál. Kolikrát se mě ptala jestli se mi bude líbit i když by ještě ztloustla a já ji říkal, že mi to nevadí, že by se mi líbila i kdyby ještě ztloustla. Nevím co se v ní najednou zlomilo. Ví, že se mi baculatá líbí víc. Zdravotní problémy nemá… :think:
Že nemá zdravotní problémy teď, neznamená, že je nebude mít zítra. S obezitou je má prakticky jistý. Nebuď sobec, nebude si huntovat tělo a zdraví, aby ti stál pinďa…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10703
18.3.21 11:34
@Anonymní píše:
@arinecka ona to ví, probíral jsem to s ní. Za těch pár let co zloustla těch 15 kg se tomu jen smála a jedla co chtěla v pohodě dál. Kolikrát se mě ptala jestli se mi bude líbit i když by ještě ztloustla a já ji říkal, že mi to nevadí, že by se mi líbila i kdyby ještě ztloustla. Nevím co se v ní najednou zlomilo. Ví, že se mi baculatá líbí víc. Zdravotní problémy nemá… :think:

Tak zatím žádné problémy nemá, ale časem by měla. Asi ti nezbyde nic jiného, než jí brát takovou jaká je. Nechce být tlustá, tak hubne a já se jí vůbec nedivím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20645
18.3.21 11:36

Jestli s ní počítáš jako s matkou svých dětí, tak stačí vydržet. Po dětech a věkem nabere naprostá většina žen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
18.3.21 11:41

Mne kdyby pritel rekl, ze chce abych mela o 20 kg vic, tak me ani nehne. Asi se v ty nizsi vaze citi dobre. Tak ty priber 20 kg, asi ti to taky nebude prijemny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
18.3.21 11:49

Hlavně jde o zdraví… To, co byste si přál, tak zdravé není. Já mám 177 cm a 64 kg. Kdysi jsem měla i 70 a vím, že jsem se necítila rozhodně dobře. 80 kg při 167 cm je masakr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
18.3.21 11:50
@Anonymní píše:
Mám problém, jsem s přítelkyní už několik let, když jsme se poznali byla vcelku štíhlá, 167 cm a 60 kg, časem přibrala až na 75 kg. Postupně jsem přišel na to, že se mi líbí baculky(hubené už nechci), a že bych chtěl, aby měla tak 80kg. Nicméně posledních pár měsíců hubne a je to na ní znát, už bude zpátky na té původní váze 60Kg no a jde o to, že mě kvůli tomu přestává přitahovat. Máme méně sexu, protože na to prostě nemám chuť, když mě nepřitahuje. Koukám po baculkách a představuju si, že má moje přítelkyně taky takovou postavu. Nechci se s ní rozejít, vše funguje jak má, rozumíme si, skoro bych řekl, že jsme si souzeni, ale to hubnutí mě odrazuje… Nevím jak se k tomu přistupovat. Jaký na to máte názor?

Mám názor, že 80 kg na 167 cm je vcelku nechutná, nehezká a nezdravá váha.

Ale to jsi asi slyšet nechtěl. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
18.3.21 12:00

Tak třeba má přítelkyně strach ze situace která je(covid ), pořád se mluví o tom, že lidi s vyšší váhou mívají větší problémy, pokud covid chytí, těch 75 není taková hrůza, ale třeba chce prostě jen eliminovat případné rizika.Nebo prostě jen zjistila, že ji tahle váha už překáží a je víc unavená a vše ji bolí tak se rozhodla zhubnout, to že se ti líbí s vyšší váhou je pěkné, ale to nemění nic na tom, že tu váhu navíc musí nosit a pokud byla zvyklá mít kolem těch 60 kg tak jí ta váha navíc už může obtěžovat, zase raději hubnou teď dokud to jde. Třeba se jednou rozhodnete pro děti a kila opět nabere a ty už tak lehce dolů nepůjdou. Takze buď jí máš rád za všech okolností, nebo je pro tebe to co se líbí tobě, důležitější než to, jak se cítí ona.Ono je rozdíl pokud ženě nevadí, že má kila navíc a partner je rád, že je spokojená a svou ženu má rád i tak, ale v tvém případě přítelkyně evidentně spokojená už není. Co udělat aby tě opět přitahovala nevím, zkuste si promluvit proč se rozhodla opět zhubnout a třeba zjistíš že to pro ni v tuhle chvíli byli důležité a chtít po ní kila nabrat by bylo sobecké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2138
18.3.21 12:21
@LaEllaX píše:
Hlavně jde o zdraví… To, co byste si přál, tak zdravé není.

Ale tady se každou chvíli řeší opačný problém, žena je obézní a partner nesmí ani naznačit, že se mu nelíbí (zvlášť potom, co mu „dala děti“). Tak má partner brát přítelkyni takovou jaká je (i když je za 5 let na opačné hmotnosti)? Jinak už jsem zaznamenal nový způsob partnerského týrání (většinou tedy týrá muž ženu) a to VYKRMOVÁNÍ (znalci najdou anglický termín) - což může být trestné jako každé týrání. Takže: „někdy je lépe, býti člověku samotnému“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat