Co mám dělat, když ho pořád miluju?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tomashr
Nováček 6 příspěvků 14.01.19 19:13
co mám dělat, když ho pořád miluju?

Zdravím, nevím kam bych to měl napsat, na googlu mi pod pojmem diskuse vyjel tenhle web a zdál se mi nejlepší. :lol: Na zpovědnici bych se seriozní odpovědi asi nedočkal.
Začnu tím, že jsem se asi před čtyřmi týdny rozešel se svým přítelem, se kterým to už nemělo podle mě smysl, protože mi lhal a různé další důvody. Pořád jsem ho miloval, ale později jsem se s tím srovnal, takže jsem si asi před týdnem a půl našel přítelkyni, která je zároveň nejlepší kamarádkou mého nejlepšího kamaráda. Kamarád mi samozřejmě řekl, že pokud jí ublížím, tak mě zabije. Moje přítelkyně je na mě hodně fixovaná už teď a myslím, že kdybych se s ní rozešel tak jí to opravdu hodně ublíží. Prý jsem ji dostal z psychických problémů a je jí díky mně lépe. Jenomže s mým ex se pořád bavíme a já si uvědomil, že ho pořád miluju a nezvládl bych kdyby byl s někým jiným. Podle mě by se ke mně taky ještě vrátil, jen se bojím, aby to nebylo to stejné. Nevím co mám říct mé přítelkyni, nevím co mám dělat a bojím se aby to nezničilo vztah s mým kamarádem.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19839 příspěvků 14.01.19 19:18

A ty jsi kluk a měl jsi kluka a teď máš holku? Nebo to špatně chápu :think:

tomashr
Nováček 6 příspěvků 14.01.19 19:20
@pikola píše:
A ty jsi kluk a měl jsi kluka a teď máš holku? Nebo to špatně chápu :think:

Ano, jsem bisexuál

Ou
Kelišová 6212 příspěvků 14.01.19 19:21

Ještě že už nejsem na střední…

Nejrozumnější, co můžeš udělat je vstoupit do psychoterapie a začít si v sobě dělat pořádek důkladně. Aby si propříště nezamněnoval přátelství a strach ze samoty za zamilovanost.

Výhodou je, že když tvoje současná slečna uvidí, že ti psychoterapie pomáhá, tak by mohla být motivovaná to taky zkusit a pak budete oba dostatečně stabilizovaní na to, abyste si vztahy mezi sebou vyčistili.

Jinak ano, pokud se vrátíš k bývalému a mezi tím se ani jeden z vás nezměnítě, tak to samozřejmě dříve či později (většinou velmi rychle) bude zase to samé, jako to bylo.

růžový achát
Kelišová 6148 příspěvků 14.01.19 19:21

Ja už se taky bojim.

pikola
Neúnavná pisatelka 19839 příspěvků 14.01.19 19:25

Tak jste spolu týden a půl, to není ještě žádný vztah. Vy jste asi hodně mladí, co? A ty se necháš vydírat a manipulovat, sám skáčeš sem a tam jak se komu chce. Ona to ví, že jsi na oboje?

Chytrak
Závislačka 3017 příspěvků 14.01.19 19:27

Ty jsi byl gay a stal ses ted hetero anebo si to co te pritahuje prepinas podle aktualni nalady?
Stejne jako pikola , to nejak nechapu a nevim jestli to je seriozni dotaz anebo pokus o trolling…

tomashr
Nováček 6 příspěvků 14.01.19 19:28
@pikola píše:
Tak jste spolu týden a půl, to není ještě žádný vztah. Vy jste asi hodně mladí, co? A ty se necháš vydírat a manipulovat, sám skáčeš sem a tam jak se komu chce. Ona to ví, že jsi na oboje?

Mně je 16 a jí 15. Sice to zatím trvá jen něco přes týden, ale už teď vím, že se necítím šťastně. A ano, ví, že jsem i na holky i na kluky.

tomashr
Nováček 6 příspěvků 14.01.19 19:30
@Chytrak píše:
Ty jsi byl gay a stal ses ted hetero anebo si to co te pritahuje prepinas podle aktualni nalady?
Stejne jako pikola , to nejak nechapu a nevim jestli to je seriozni dotaz anebo pokus o trolling…

Vypadá to snad jako pokus o vtip? Jestli ano, tak vás mohu ujistit, že není.

pikola
Neúnavná pisatelka 19839 příspěvků 14.01.19 19:31
@tomashr píše:
Mně je 16 a jí 15. Sice to zatím trvá jen něco přes týden, ale už teď vím, že se necítím šťastně. A ano, ví, že jsem i na holky i na kluky.

Tak se s ní rozejdi, nejsi povinný to s ní táhnout x let aby tě kamarád nezbil. Já jen doufám, že při tomhle střídání ponožek myslíš aspoň na důkladnou ochranu. Vždyť spolu ani nemůžete mít za týden vztah, to jste měli tak pár rande. Doufám bez sexu.
Naivně…

Chytrak
Závislačka 3017 příspěvků 14.01.19 19:35
@tomashr píše:
Mně je 16 a jí 15. Sice to zatím trvá jen něco přes týden, ale už teď vím, že se necítím šťastně. A ano, ví, že jsem i na holky i na kluky.

Tak hlavne pouzivejte ochranu, abys ji nahodou neprivedl do jineho stavu.
Hlavne bezpecnost, mile deti :lol:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1208 příspěvků 14.01.19 19:50

Ještěže jsem byla v puvertě v normální době :roll: Tohle chvíli jsem na holky a chvíli na kluky mě minulo. Vykřikování v šestnácti jak někoho miluju taky a týdennímu randění jsem vztah taky nikdy neříkala. Rozejdi se a buď s kým chceš, ne? Nebo si myslíš, že čím dýl s ní budeš, tím líp pak zkousne rozchod? To určitě ne :?

arinecka
Kelišová 5600 příspěvků 14.01.19 19:55

@tomashr Jsi s ní týden a půl a už je na tebe hodně fixovaná a kamarád ti řekl že jestli jí ublížíš tak tě zabije? Neskákej ze vztahu do vztahu a z kluka na holku, to fakt nedělá dobrotu :think:

Tunrida
Hvězda diskuse 48825 příspěvků 14.01.19 20:03

No dámy, běžte si zkontrolovat svoje synky, jedna máte doma celkem problémek.

Waterfall
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 14.01.19 20:35

Hele dámy, jděte s tím do háje. Odsuzovat za to, že je Bi? Je to jeho věc.

Pokud s ní nechceš být, rozejdi se hned, později to bude jenom víc bolet. Něco takového jsem zažila a normálně jsem to rozchodila.
Nemůžeš dělat svá rozhodnutí na základě toho, že ti někdo vyhrožuje.

No a ta nestabilita, to se po pubertě spraví, člověk časem zjistí, co a koho chce. Ale to, že ti někdo lže, je docela regulérní důvod k rozchodu, asi by bylo lepší, se nevracet.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >