Co mám dělat, když můj ex chce po mě další šanci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 23:26
Co mám dělat, když můj ex chce po mě další šanci?

Ahojky. Mám takový hodně velký problém… Před nedávnem se semnou přítel už asi po 5 rozešel hlavně kvůli tomu že mi nevěří ( je chorobně žárlivý ), že si myslí že ho neustále podvádím, podle něj jsem místo doktora a zařizování ho podváděla a vymýšlel jsi různé způsoby jak to zjistit jestli jsem tam opravdu byla a tak, nakonec si zatím vždycky tak stál že má pravdu on a né já až to vyústilo v to že mi nadával, sprostě urážel, prohledával telefon a i na mě dokázal sáhnout! I když neměl sebemenší důvod. Nemohla jsem nic…Koupit si kupříkladu kosmetiku, chodit ven s přátely ( vlastně jsem RADĚJI žádné nechtěla ). Jediné co jsem mohla bylo doma šůrovat a i to jsem podle něj někdy dělala špatně. Tomuhle jeho „stavu“ jsem říkala „jeho dny“. Probrečela jsem spoustu dní. Je trošku v tomhle jiný jak ostatní muži. Vždycky jsem mu to odpustila. Někdy totiž dokázal být velmi romantický, pozorný, ochotný a milujicí, prostě úžasný! A pak nastaly zmiňované „jeho dny“ které zpravidla trvaly pár dní! Takhle se to Xkrát opakovalo… před týdnem to bylo naposledy…řekla jsem si a dost! Odešla jsem z domu, cca po 3 dnech mi začal psát ať mu dám ještě jednu poslední šanci že si to vše uvědomil a že už takový nebude, plakal a litoval toho. Já si ale uvědomila a přemýslela jestli to tak vážně chci i když jsme se snažily o miminko a chtěly se vzít. Tak vás všechny moc prosím…Co mám dělat?? Mám mu ji dát i když jsi v srdci nejsem jistá?? :,( :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 12163 příspěvků 18.11.18 23:28
@Anonymní píše:
Ahojky. Mám takový hodně velký problém… Před nedávnem se semnou přítel už asi po 5 rozešel hlavně kvůli tomu že mi nevěří ( je chorobně žárlivý ), že si myslí že ho neustále podvádím, podle něj jsem místo doktora a zařizování ho podváděla a vymýšlel jsi různé způsoby jak to zjistit jestli jsem tam opravdu byla a tak, nakonec si zatím vždycky tak stál že má pravdu on a né já až to vyústilo v to že mi nadával, sprostě urážel, prohledával telefon a i na mě dokázal sáhnout! I když neměl sebemenší důvod. Nemohla jsem nic…Koupit si kupříkladu kosmetiku, chodit ven s přátely ( vlastně jsem RADĚJI žádné nechtěla ). Jediné co jsem mohla bylo doma šůrovat a i to jsem podle něj někdy dělala špatně. Tomuhle jeho „stavu“ jsem říkala „jeho dny“. Probrečela jsem spoustu dní. Je trošku v tomhle jiný jak ostatní muži. Vždycky jsem mu to odpustila. Někdy totiž dokázal být velmi romantický, pozorný, ochotný a milujicí, prostě úžasný! A pak nastaly zmiňované „jeho dny“ které zpravidla trvaly pár dní! Takhle se to Xkrát opakovalo… před týdnem to bylo naposledy…řekla jsem si a dost! Odešla jsem z domu, cca po 3 dnech mi začal psát ať mu dám ještě jednu poslední šanci že si to vše uvědomil a že už takový nebude, plakal a litoval toho. Já si ale uvědomila a přemýslela jestli to tak vážně chci i když jsme se snažily o miminko a chtěly se vzít. Tak vás všechny moc prosím…Co mám dělat?? Mám mu ji dát i když jsi v srdci nejsem jistá?? :,( :,(

Nedávat šanci a jít od něj hodně daleko.

Anka1313
Závislačka 2869 příspěvků 18.11.18 23:32
@Anonymní píše:
Ahojky. Mám takový hodně velký problém… Před nedávnem se semnou přítel už asi po 5 rozešel hlavně kvůli tomu že mi nevěří ( je chorobně žárlivý ), že si myslí že ho neustále podvádím, podle něj jsem místo doktora a zařizování ho podváděla a vymýšlel jsi různé způsoby jak to zjistit jestli jsem tam opravdu byla a tak, nakonec si zatím vždycky tak stál že má pravdu on a né já až to vyústilo v to že mi nadával, sprostě urážel, prohledával telefon a i na mě dokázal sáhnout! I když neměl sebemenší důvod. Nemohla jsem nic…Koupit si kupříkladu kosmetiku, chodit ven s přátely ( vlastně jsem RADĚJI žádné nechtěla ). Jediné co jsem mohla bylo doma šůrovat a i to jsem podle něj někdy dělala špatně. Tomuhle jeho „stavu“ jsem říkala „jeho dny“. Probrečela jsem spoustu dní. Je trošku v tomhle jiný jak ostatní muži. Vždycky jsem mu to odpustila. Někdy totiž dokázal být velmi romantický, pozorný, ochotný a milujicí, prostě úžasný! A pak nastaly zmiňované „jeho dny“ které zpravidla trvaly pár dní! Takhle se to Xkrát opakovalo… před týdnem to bylo naposledy…řekla jsem si a dost! Odešla jsem z domu, cca po 3 dnech mi začal psát ať mu dám ještě jednu poslední šanci že si to vše uvědomil a že už takový nebude, plakal a litoval toho. Já si ale uvědomila a přemýslela jestli to tak vážně chci i když jsme se snažily o miminko a chtěly se vzít. Tak vás všechny moc prosím…Co mám dělat?? Mám mu ji dát i když jsi v srdci nejsem jistá?? :,( :,(

Ne, v žádném případě. Nohy na ramena a utíkej

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 23:32

Opravdu se na něj mám vykašlat i když jsem sním hodně prožila?? :,( @Russet

Anka1313
Závislačka 2869 příspěvků 18.11.18 23:36
@Anonymní píše:

Ano, nezmění se, bude to čím dál horší

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 23:37

@Anka1313 Myslíš že by si to neuvědomil během toho co jsem odešla? Nikdy jsem se k tomuto kroku neměla. :,(

Martina84
Ukecaná baba ;) 2045 příspěvků 18.11.18 23:38
@Anonymní píše:

Ano opravdu mu ji nedavat, budeš s ním nešťastná.

Russet
Extra třída :D 12163 příspěvků 18.11.18 23:40
@Anonymní píše:

Myslíš ty hnusné věci? Jsem s chlapem 16 let a TOHLE mi neudělal ani jednou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 23:41

@Martina84 To bylo právě to když měl „jeho dny“ tak ano byla jsem velmi nešťastná ale když ho to přešlo tak jsem celkem dokázala být šťastná. Nevím jestli mu to mám věřit nebo ne. :,(

Anka1313
Závislačka 2869 příspěvků 18.11.18 23:42
@Anonymní píše:
@Anka1313 Myslíš že by si to neuvědomil během toho co jsem odešla? Nikdy jsem se k tomuto kroku neměla. :,(

Je to jeho povaha, nátura, to se prostě nezmění. Možná by se chvíli hlídal, aby Tě uchlácholil, ale dlouhodobě to nevydrží, nemůže změnit svou podstatu, to prostě nejde. Přečti si něco ó chorobné žárlivosti, vykazuje všechny znaky :nevim:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2045 příspěvků 18.11.18 23:43

Přece nejsi tak hloupá, aby si uvěřila těm jeho kecům. Dělato jen aby tě získal zpátky. Jak se k němu vrátíš, chvilku možná bude sekat latinu, ale po čase se vše vrátí do stejných kolejí. Vždyť je to jak z učebnice o chorobných žárlivcích. To chceš žít s takovým člověkem? Psychologové je nazývají psychopaty. Vydrž to, nekomunikuj s ním a začni žít podle sebe :kytka:

pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 18.11.18 23:45
@Anonymní píše:
@Martina84 To bylo právě to když měl „jeho dny“ tak ano byla jsem velmi nešťastná ale když ho to přešlo tak jsem celkem dokázala být šťastná. Nevím jestli mu to mám věřit nebo ne. :,(

Celkem šťastní není popis hezkého vztahu. Uvědom si, že jsi byla většinu vztahu velmi nešťastná a to převažuje. To je jako by tě občas bil. Je to sice jen občas, ale stále je to natolik hrozné, že se to s normálním vztahem neslučuje. Žárlivec nemá jen své dny, oni jsou takový pořád. Navíc píšeš, že to už bylo 5× tak proč by to teď mělo být jiné. Nebuď blbá

Příspěvek upraven 18.11.18 v 23:46

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 23:46

Nejhorší bylo i to že vlastně neměl na co žárlit, byla jsem zavřená doma, vymazala jsem si raději i Facebook a práci máme ještě společnou.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2045 příspěvků 18.11.18 23:48
@Anonymní píše:
Nejhorší bylo i to že vlastně neměl na co žárlit, byla jsem zavřená doma, vymazala jsem si raději i Facebook a práci máme ještě společnou.

No to je teda užasný. Jít na kafe s kamaradkou je scifi :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 18.11.18 23:48

Hlavně ne mimino a svatbu, tím si tě pojistí a stejně s žárlivostí nepřestane, ale ty už budeš mít horší situaci k odchodu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Tak jak to bylo?! 7 nejasností v případu „Jan Tuna vs. gorila“

Moderátor televize Seznam Jan Tuna (45) se před pár dny účastnil uzavřeného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >