Co mám dělat, pokud se do mě přítel udělal?

Anonymní
22.8.20 21:46

Co mám dělat pokud se do mě přítel udělal?

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, pokud jste se aspoň jedna dostala do podobné či stejné situace jako já. Je mi 15 let a s přítelem (18 let) spolu udržujeme pravidelný sexualní život a dnes se nám stala velká nepříjemnost, přítel se do mě omylem udělal. Před pár dny jsem si vzala Postinor, kvůli jedné situaci kdy jsme nevěděli a teď se stalo tohle. Takže užít ho znova nepřipadá v úvahu, četla jsem, že by to už nemuselo fungovat. Teď si nevím rady a hodně se bojím, vím, že jsme oba dva-hlavně já nerozumná a hloupá. Rodičům to říct nepřipadá v úvahu, jsou poměrně striktní a občas i zbytečně agresivní, chytají mě pod krkem kolikrát jenkvůli tomu, že přijdu domu o pár minut později. Předem děkuji za nějaké rady či vaše názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.8.20 21:49

Nedivím se když už v 15 takhle vyvádíš.

• Citovat
  • Nahlásit
18488
22.8.20 21:50
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, pokud jste se aspoň jedna dostala do podobné či stejné situace jako já. Je mi 15 let a s přítelem (18 let) spolu udržujeme pravidelný sexualní život a dnes se nám stala velká nepříjemnost, přítel se do mě omylem udělal. Před pár dny jsem si vzala Postinor, kvůli jedné situaci kdy jsme nevěděli a teď se stalo tohle. Takže užít ho znova nepřipadá v úvahu, četla jsem, že by to už nemuselo fungovat. Teď si nevím rady a hodně se bojím, vím, že jsme oba dva-hlavně já nerozumná a hloupá. Rodičům to říct nepřipadá v úvahu, jsou poměrně striktní a občas i zbytečně agresivní, chytají mě pod krkem kolikrát jenkvůli tomu, že přijdu domu o pár minut později. Předem děkuji za nějaké rady či vaše názory

Jak jako omylem, kdyz se neumite chranit, tak to nedelejte :zed:
Proc se nesmi vzit postinor znovu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1531

Teď už asi nic, prostě musíš doufat, že už máš cyklus tak rozhozený, že z toho nic nebude. A prosím, nebuď hloupá, zaříď si antikoncepci nebi trvej na kondomu. Přerušování není spolehlivá ochrana, ať ti chlap tvrdí cokoliv. Případné těhotenství budeš řešit ty, ne on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16271

Já jsem myslela, že dnes i 15 a 18 letí ví, že existuje něco jako kondom

• my jako děti jsme to znali

když jsi tak nezodpovědná, tak se nedivím, že tě rodiče drží pod krkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73315

No, co k tomu dodat, pred par dny sis vzala postinor a furt s nekym chrapes bez ochrany… Kde chybi mozek, tam tezko cokoliv radit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
22.8.20 21:53

Uteč odtud než tě tady všichni rozkopou, že nepoužíváte kondom. Rodičům se nedivím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
22.8.20 21:54

Kupte si kondomy a dej se na modleni, at ti ten postinor rozhazi poradne cyklus.
Mit takhle nablbke dite, tak ho doma taky necim majznu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4488
22.8.20 21:55
@bauem píše:
Uteč odtud než tě tady všichni rozkopou, že nepoužíváte kondom. Rodičům se nedivím

Mají pravdu když se neumí chránit ať to nedělá. To se před pár dny nepoučila? Bude ráda když ty kecy budou nejhorší co z toho sexu měla. V horším případě dítě bude mít dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18488
22.8.20 21:57
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8808
22.8.20 21:58

Dělej jazyky, nedělej děti, abys tu pak neseděla jako kráva :mrgreen: („Báječná léta pod psa“ a neméně báječná Libuška Šafránková - sorry já musela… ;) ) A kdo nic nedělá, nic nezkazí, ale zeptej se v lékárně, pro sichr, a o kondomu už jste taky určitě slyšeli oba, příp. o HA… :think:

Příspěvek upraven 22.08.20 v 21:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 21:58

@Káťa19 10 dnů

• Citovat
  • Nahlásit
13716
22.8.20 22:03

Už nekukej kdyz se neumíte chránit a doufej ze postinor ti cyklus rozhodil. Rodičům se nedivím, taky bych tě držela pod krkem, vědět jak uplne tupá seš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3519
22.8.20 22:06

Co mám dělat pokud se do mě přítel udělal?

Těšit se na miminko? :roll:

Bože, dítě, je ti 15, kristepane, chraň se!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3690
22.8.20 22:11

Víkendový troll. Nuda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu