Reklama

Co mám dělat ? poradíte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kubik9292
Nováček 10 příspěvků 04.01.17 09:12
Co mám dělat ? poradíte

Dobrý den jsem Kuba je mi 23 a chci se zeptat na radu s tímto problémem. Poznal sem slečnu chtěl jsem s ní být ale ona mi řekla že chce být sama. Ale po cca 3 dnech napsala že je nespíš těhotná tak jsem se zechoval jako chlap zařídil jsem byt a vybavení do něj a šli jsme bydlet. No a ted k jádru problému. bydlíme spolu už 4 měsícem domluvili jsme se že každy budeme platit pulku na nájem i jídlo. vše znělo klasicky a nromálně rozumně. Ale zatím jsme neviděl ani korunu a při otázce na přítelkyni zda má praci tvrdí že ano ale ztratila kreditku. tak v prosinci jsem byl víc zlý a zeptal jsem se jak to bude s tim placením a to se urazila a pak začla brečet… no ne stanovisko je asi takové že jsem tak něják zjištoval a sledoval nemá práci ani peníze na 90% tudíž ji živím a lže mi! ale když jsem byl s ní krátece a myslel jsi že je těhotná tak jsem byl romantik zasněný a požadal ji i o ruku aby měla jistotu že se na ni nevykašlu. a ted nevím jestli mám tenhle problém řešit přimo s ní nejspíš bude reakce stajná jako v prosinci a nebo s jejími rodiči aby taky měli ponětí proč a co se bude dít jsem s toho zoufalý když ji vyhodím bude asi bezdomovec asi jsem hodný a blbý nebo netuším ale když mi lže a pořad lže dál že chodí do práce a vím že to tak není :( jestli jít první za jejími rodiči a pobavit se o tom a nebo natvrdo to probrat s ní? :nevim: snad mi nějak poradíte skoro uvažuji o psychologovi nic o ni nezjistím nic mi neřekne.. ružové brýle mi spadly a tuším že jsem udělal velkou kravinu :( ale dokaže být někdo tak zlý? ps pokud jsou tu hrubky omlouvám se píšu na telefonu :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 04.01.17 09:15

@kubik9292 No a je těhotná nebo není? Nějak nechápu že sis za 4 měsíce nevšiml že nemá práci 8o S rodiči bych to neřešila, tohle je váš problm tak tomusíte vyřešit spolu. :think:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 04.01.17 09:17

A je těhotná nebo ne? Nějak nechápu. Řešila bych to s ni. Pokud není těhotná, tak ať jde pracovat a platit půl nákladu. Když nebude platit, smůla.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2362 příspěvků 04.01.17 09:19

Pokudne neni tehotna, rozejit se sni a vystehovat ji.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 04.01.17 09:22

Slečně je kolik?

Safija
Kecalka 260 příspěvků 04.01.17 09:24

Po 3 dnech, cos ji znal, Ti oznámila, že je těhotná… nenaletěl si jí tak trochu?

ke Tvojí otázce, zda dokáže být někdo tak zlý? no, nedokázala to náhodou už ona?

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 04.01.17 09:27
@Safija píše:
Po 3 dnech, cos ji znal, Ti oznámila, že je těhotná… nenaletěl si jí tak trochu?ke Tvojí otázce, zda dokáže být někdo tak zlý? no, nedokázala to náhodou už ona?

Ne po třech dnech co jí znal ale po třech dnech co mu řekla že chce být sama, nepíše jak dlouho se znají.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2025 příspěvků 04.01.17 09:30

Já to asi moc nechápu, je těhotná nebo není? A je to dítě tvoje, tedy je aspoň teoretická možnost? :mrgreen:

kubik9292
Nováček 10 příspěvků 04.01.17 09:41

Není těhotná dostala své dny.

Levandulina
Kelišová 5206 příspěvků 7 inzerátů 04.01.17 09:44
@kubik9292 píše:
Není těhotná dostala své dny.

Takže to na tebe pěkně ušila. Je to nějaká vyžírka. Vypakuj jí z bytu.

Terisos
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 04.01.17 09:45

Když není těhotná, nic tě s ní nespojuje. Lže a podvádí. Tak jí sbal věci a čau pipi. Nebuď za vola…

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 04.01.17 09:48

@kubik9292 No pokud není těhotná a neustále ti jen lže, tak se s ní rozejdi.Dej ji nějakou rozumnou lhůtu aby si našla jiné bydlení.

kubik9292
Nováček 10 příspěvků 04.01.17 09:53

Mám strach co když mi vybere byt? nebo něco jak se s ní rozejdu a nebo mě budou kontaktovat její rodiče kdo ví co jim někdo kdo takhle lže dokaže namluvit?

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 04.01.17 09:57
@kubik9292 píše:
Mám strach co když mi vybere byt? nebo něco jak se s ní rozejdu a nebo mě budou kontaktovat její rodiče kdo ví co jim někdo kdo takhle lže dokaže namluvit?

8o A to s ní chceš radši zůstat???!!! Si děláš srandu, ne? :zed:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2025 příspěvků 04.01.17 09:58
@kubik9292 píše:

Do rodičů ti může být prd, beztak je velmi pravděpodobně už nikdy v životě neuvidíš, až se té vyžírky zbavíš, ne? Prostě jí sbal její osobní věci a vyměň zámky, hotovo dvacet ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama