Co mám dělat - přítel nechce miminko

26.4.17 08:51

co mám dělat přítel nechce miminko ?

Zdravím, potřebovala bych od někoho poradit.. Jsem 21tt čekáme holčičku strašně se na ni těším už se nemůžu dočkat, jenže můj přítel ji nechce. Jeho matka do něj hučí že to finančně nezvládneme, přitom i při dnešních výdělkách nemůžu říct že by sme nějak strádaly i když platíme hypotéku. Přítel je o 18 let starší než já mě je 30 žádné děti ještě nemá. Řekl mě že když se to narodí at to radši odvezu aby neposlouchal jak vřeští. Nikdy by nečekala že se bude tak chovat. Nechce jí ani nic kupovat žádnou výbavu atd. všechno obstarávám sama. Myslíte že se změní? mám strach že ne a co potom? V první řadě ted myslím na maličkou a mám strach aby se jí něco nestalo když jsem ted ve stresu :,( :,( díky za rady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2510
26.4.17 08:54

Tahne mu na 50 a do zivota mu kafra matka? To je nesvepravnej? :D jako pobavilas… ne, nezmeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8753
26.4.17 08:55

Je mu je skoro pade a radi mu matka? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10565
26.4.17 08:56

A nez jsi otehotnela, tak dite chtel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 08:57

Mě neposlouchá když mu řeknu že bude všechno dobré. Vidí jen to špatné a jeho matka tomu moc nepřidá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

A vy jste o tom nemluvili před početím? Jinak ne, podle mne se nezmění. Začala bych myslet na zadní vrátka a chystala se k odchodu. Aby někdo o mem dítěti mluvil jako o vresticim tom 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Jasne ze nezmeni a bude to jeste horsi. On je ve veku, kdy by mel byt dedecek a ne tatinek :lol: a jeste mu zivot ridi matka :roll:? Tak to je jasne, proc je dotedka sam a nema deti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11149
26.4.17 08:58
@Jindřiš píše:
A nez jsi otehotnela, tak dite chtel?

Docela zásadní otázka no :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 08:59

@Jindřiš neříkal že by ho nechtěl a ja sem si ho přála delší dobu ale kdyby člověk věděl jak všechno dopane…ale nelituju toho že čekám tu maličkou ta za nic nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14930
26.4.17 09:00

@fanynka11 je mi te líto :hug:, ale nezmění. Začala bych se připravovat na fungování bez něj. Jako po větě, raději ho odvez, aby mě nerušil, bych to udělala, ale odvezla bych i sebe a všechny své věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48243
26.4.17 09:02

@fanynka11 8o to řeší brzo ne :jazyk: Zvykl si na klid a už je na dítě starej :lol: Vysvětila bych mu že to řeší pozdě, jestli máš dítě jako dát do baby boxu nebo jak si to představuje :cert: :cert: Na změnu nesázej, je mu skoro 50, co řekne matka bude svaté. Máš kam odejít? ani bych ho už nechtěla když se chová takhle. ani se nedivím že nemá dítě, která by chtěla s mamánkem dítě aby hlavní slovo měla tchýně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 09:03
@elen-ka píše:
@fanynka11 je mi te líto :hug:, ale nezmění. Začala bych se připravovat na fungování bez něj. Jako po větě, raději ho odvez, aby mě nerušil, bych to udělala, ale odvezla bych i sebe a všechny své věci.

Myslela jsem si že bude všechno v pohodě na to že už má tolik roků může mu to i trochu myslet a nejsme spolu 1 rok. Jak to zjistila jeho matka že čekáme malé tak konec otočila o sto stupnů a připadá mě že on ji poslouchá už toho mám plné zuby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
26.4.17 09:04
@elen-ka píše:
@fanynka11 je mi te líto :hug:, ale nezmění. Začala bych se připravovat na fungování bez něj. Jako po větě, raději ho odvez, aby mě nerušil, bych to udělala, ale odvezla bych i sebe a všechny své věci.

no myslím si to samé a udělala bych to samé. Raději sama a spokojená v pohodě s dítětem, než čelit blbým kecům, žádné pomoci a výčitkám od partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 09:04

Tchyne a uzeny, lepsi studeny… to je dobra cuza, asi bys to chlapci mela razantne vysvetlit a zacit pri nejhorsim resit prodej bytu, abys mohla do sveho a mela klid. Tohle nevidim, ze dopadne dobre :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 09:06
@Markéta80 píše:
@fanynka11 8o to řeší brzo ne :jazyk: Zvykl si na klid a už je na dítě starej :lol: Vysvětila bych mu že to řeší pozdě, jestli máš dítě jako dát do baby boxu nebo jak si to představuje :cert: :cert: Na změnu nesázej, je mu skoro 50, co řekne matka bude svaté. Máš kam odejít? ani bych ho už nechtěla když se chová takhle. ani se nedivím že nemá dítě, která by chtěla s mamánkem dítě aby hlavní slovo měla tchýně :mrgreen:

Já mám kam odejít, akorát je to trošku složitější koupily jsme byt ale to se dá vžycky vyřešit. Byt bych prodala a maličkou by nikdy nedala pryč. Kvůli blbcom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama