Třepou se mi ruce, motá hlava - co mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moniulik
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 19.02.18 09:53
Co mam dělat? třepoou se mi ruce, mota hlava

Holky potřebuji rychlou pomoc :(

je mi strašně zle :( už 3tí den mě bolí hlava. motá se mi.. Když jsem byla u dr. tak krevní obraz i štítnou žlazu mam pry všechno v normě…

ale jsem na nic. mam 2 děti.. a teď v praci uplně padam.. boli mě hlava.. a je mi zle..
10 let bojuju s bulimiii - chodím k psychiatrovi i psychologovi už měsíc.. ale výsledky zatím nic moc :(

Podle obvodního doktora mam vysledky dobré…

ale ja nemůžu vůbec fungovat.. chodím spát s dětma, ale i tak se rano probudím jako troska.. nemam silu na nic..

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32855 příspěvků 10 inzerátů 19.02.18 09:56

:hug: Možná jsi jen vyčerpaná. Chce to pořádně se vyspat, jít na čerstvý vzduch, dát si hořčík, béčko, železo… děti jsou mnohem víc vyčerpávající, než se zdá, taky je potřeba si od nich na chvilku odpočinout a udělat si program jen sama pro sebe nebo s partnerem. Držím palce, ať je líp.

Mallorka
Závislačka 2949 příspěvků 19.02.18 09:57

Zkuste magne B6. Muze to byt nedostatek horciku. Hodně pít í minerálky.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 19.02.18 10:01

Možná je nějaký blbý tlak, mě bolí hlava ukrutně už třetí den a občas se mi motá. Nijak vyčerpaná, ani podvyživená nejsem, běžně na to netrpím. Včera jsem o sebe měla už i trochu starost :mrgreen: Vstávám taky jak zmlácená a to obvykle vyskočím a jedu jako fretka celý den, přičítám to vleklé zimě.

Zařiď si odpočinek, bez dětí, s jídlem, dostatečným pitným režimem :hug:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 19.02.18 10:11

Pijes kafe? Ja mam nizky tlak a na takovy stavy mi vzdy kafe pomuze. A hodne pit.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15061 příspěvků 19.02.18 10:25
@Moniulik píše:
Holky potřebuji rychlou pomoc :(

je mi strašně zle :( už 3tí den mě bolí hlava. motá se mi.. Když jsem byla u dr. tak krevní obraz i štítnou žlazu mam pry všechno v normě…

ale jsem na nic. mam 2 děti.. a teď v praci uplně padam.. boli mě hlava.. a je mi zle..
10 let bojuju s bulimiii - chodím k psychiatrovi i psychologovi už měsíc.. ale výsledky zatím nic moc :(

Podle obvodního doktora mam vysledky dobré…

ale ja nemůžu vůbec fungovat.. chodím spát s dětma, ale i tak se rano probudím jako troska.. nemam silu na nic..

mě se motá hlava a klepou ruce, jakmile mi hodně klesne cukr v krvi. chce to pořádně jíst, pít, doplnit vitamíny a hlavně hodit starosti za hlavu. Pokud doktor neshledal nic, tak to asi je jen velké vyčerpání. Co si budeme povídat, už by to chtělo jaro.

novakova.t
Závislačka 3169 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 10:45

Zkusila bych navštívit ortopeda..tohle dělá i krční páteř

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15061 příspěvků 19.02.18 10:46
@radkka píše:
Možná je nějaký blbý tlak, mě bolí hlava ukrutně už třetí den a občas se mi motá. Nijak vyčerpaná, ani podvyživená nejsem, běžně na to netrpím. Včera jsem o sebe měla už i trochu starost :mrgreen: Vstávám taky jak zmlácená a to obvykle vyskočím a jedu jako fretka celý den, přičítám to vleklé zimě.Zařiď si odpočinek, bez dětí, s jídlem, dostatečným pitným režimem :hug:

také mě celý víkend bolela hlava, dneska už v pohodě.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15061 příspěvků 19.02.18 11:22
@novakova.t píše:
Zkusila bych navštívit ortopeda..tohle dělá i krční páteř

i to třepání rukou?

novakova.t
Závislačka 3169 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 11:45
@aiwwa píše:
i to třepání rukou?

Jo…krční páteř nebo záda

Linve
Kecalka 282 příspěvků 19.02.18 18:11

A nejsou to nervy, uzkosti?? Mne to tohle dela…

P.
Ukecaná baba ;) 2084 příspěvků 19.02.18 18:33

Mne taky boli hlava, vcera i dneska…manzela taky…asi fakt neco ve vzduchu :-)

Surikati
Nováček 1 příspěvek 23.02.18 14:38
Taky to znam

Neboj, to je z vyčerpání a stresu.taky tím troufám a vždy se Leknu, zda to není něco horší a pak to přejde. vydrz.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama