Reklama

Co mám dělat, když nemůžu otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gabajuh
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 10:46
Co mám dělat,když nemůžu otěhotnět??

Zdravím všechny. Dlouho se snažíme o dítě a stále nic a už nevím co máme dělat.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

nika5555
Kecalka 261 příspěvků 23.08.18 10:54

co zajít ke gynekologovi?? Nechat vyšetřit sebe i partnera, zda jste v pořádku? :nevim:

Popokatepetla
Závislačka 3079 příspěvků 23.08.18 10:55

Co je dlouho? A co všechno jste pro podporu otěhotnění zatím zkoušeli? Víš, kdy máš ovulaci? Já bych doporučila symptotermální mětodu, objednat si brožurku v CENAPu

gabajuh
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 10:57

Oba jsme podctoupili různá vyšetření a všechny dopadli v pořádku a tak stále nevím kde je ta chyba

Markéta80
Hvězda diskuse 39664 příspěvků 23.08.18 10:58

@gabajuh co je to dlouho? pro každou je to jinak dlouhá doba pokud to trvá roky navštívit lékaře a nechat udělat zákl. vyšetření ;)

gabajuh
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 11:00
@Markéta80 píše:
@gabajuh co je to dlouho? pro každou je to jinak dlouhá doba pokud to trvá roky navštívit lékaře a nechat udělat zákl. vyšetření ;)

To už jsme udělali a veškeré vyšetření byli v pořádku

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 23.08.18 11:03

Jak dlouho se snazite otěhotnět mne se to povedlo cca po 4 letech kdyz jsme se prestali snazit.

nika5555
Kecalka 261 příspěvků 23.08.18 11:05

@gabajuh jak dlouho se snažíte?? záleží taky, kolik ti je, podle toho bych se zařídila. Pokud je ti přes 30, zašla bych do CAR a nechala si udělat všechna možná vyšetření včetně imunologie a genetiky. Pokud se nic nezjistí, šla bych asi do inseminace, atd. Vše záleží na mnoha faktorech.

gabajuh
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 11:05
@ludmilaadamkova píše:
Jak dlouho se snazite otěhotnět mne se to povedlo cca po 4 letech kdyz jsme se prestali snazit.

snažili jsme se od mích 18ti let a i když nato nemyslíme,ale stále nás to mrzí,protože už chceme být rodiči

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 23.08.18 11:06

@gabajuh no dobre a jak je to tedy dlouho? U mladého zdravého paru se to řeší zhruba po roce az dvou. U staršího paru cca po půl roce

gabajuh
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 11:06
@nika5555 píše:
@gabajuh jak dlouho se snažíte?? záleží taky, kolik ti je, podle toho bych se zařídila. Pokud je ti přes 30, zašla bych do CAR a nechala si udělat všechna možná vyšetření včetně imunologie a genetiky. Pokud se nic nezjistí, šla bych asi do inseminace, atd. Vše záleží na mnoha faktorech.

snažíme me se cca 10let a poctoupili jsme oab různá vyšetření a všechna dopadli v pořádku

P4ja
Kelišová 5764 příspěvků 23.08.18 11:07

A opravdu spolu spíte v době ovulace a máte vůbec nechráněný sex?? Tolik let umaldého páru, je dost.

gabajuh
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 11:07
@Tichošlápek píše:
@gabajuh no dobre a jak je to tedy dlouho? U mladého zdravého paru se to řeší zhruba po roce az dvou. U staršího paru cca po půl roce

10let co se snažíme

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 23.08.18 11:08

@gabajuh tak to bych šla do caru ;)

gabajuh
Povídálka 28 příspěvků 23.08.18 11:08
@P4ja píše:
A opravdu spolu spíte v době ovulace a máte vůbec nechráněný sex?? Tolik let umaldého páru, je dost.

máme vše spočitané a nikdy jsme neměli chráněný sex

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >