Co mám dělat? Oodešla jsem od partnera

Anonymní
10.4.17 12:37

Co mám dělat,odešla jsem od partnera

Holky omlouvám se za anonym ale je to citlivé téma a píšu od kamarádky, svůj účet nemám a potřebuji moc poradit a vyzpovídat se. S přítelem jsem byla 5 let, máme dvě děti(2 roky a 1 rok)Vztah jsme měli krásný, moc jsem ho milovala. Hádky občas byli ale žádná tragédie. Před 14 dny jsem se dozvěděla že mi byl partner 2× nevěrný. Moc mě to bolí, bylo to s mou známou. Ona sama mi to řekla, zamilovala se do něj. On toho moc lituje a chce druhou šanci. Já to ale nezvládnu :( Hrozně mě to bolí a asi se nedokážu přes to přenést :( ten den co mi to řekla jsem si sbalila věci, děti a odešla ke kamarádce která je bezdětná. Přítel si stále myslí že se k němu vrátim, neustále mi píše, volá, prosí, brečí. Miluji ho ale pořád to mám před očima a nevím zda dokáži odpustit a zapomenout.Do toho mi píše pořád ona že jí to mrzí ale že ho miluje a chce ho pro sebe :roll: Prostě psycho.ted o co jde, u kamarádky nemohu zůstat natrvalo, chtěla byh si sehnat něco svého ale vůbec nevím co ted, jsem v pasti. Rodičák beru 3800kč, našetřeno mám 5000.Kamarádce budu dávat 3000 jen za energie. Všude chtějí kauci, nejlépe 3 nájmy dopředu. Řekla jsem bývalému že si děti bude brát každý víkend, mám rozjednanou brigádu na noční víkendy za 4000kč. Ted se s tím ale smířit nechce že bych odešla natrvalo, tak vůbec nevím jak se s ním domluvím na alimentech :( Zatím dětem koupí co potřebujou, já nic nechci.Nic nejím, jsem na suchých rohlíkách aby měli hlavně děti. Vůbec nevím co ted, jak našetřim na kauci. Jinak jsem obcházela jesle a všechny jsou narvaná, soukromé jsou drahé jak prase. Omlouvám se moc za zmatený příspěvek. Hrozně se bojím že kvůli financím se k němu vrátim a nezkousnu to, co udělal.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10.4.17 12:42

Mno tak to ti nezávidím, s 5 tisíci se sbalit a odejít. U kamarádky nemůžeš být věčně. Čili doporučuji, aby si milenka začala zvykat, děti dávat už od pátka večera příteli a vyzvedávat si je až v pondělí třeba ráno. AŤ se oba starají, když se tak stráášně milují. Ty můžeš takto aspoň na 3 dny brigády a přivydělávat si. Pak šetři na nájem, kauci, pořeš alimenty, dávky na bydlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.17 12:46
@hudečice píše:
Mno tak to ti nezávidím, s 5 tisíci se sbalit a odejít. U kamarádky nemůžeš být věčně. Čili doporučuji, aby si milenka začala zvykat, děti dávat už od pátka večera příteli a vyzvedávat si je až v pondělí třeba ráno. AŤ se oba starají, když se tak stráášně milují. Ty můžeš takto aspoň na 3 dny brigády a přivydělávat si. Pak šetři na nájem, kauci, pořeš alimenty, dávky na bydlení.

Oni spolu nejsou, podle něj to byl jen úlet :roll: Víc jsem bohužel na účtě našetřeno neměla, máme každý účet zvlášt na můj my chodil rodičák kde jsem i spořila pro nečekané výdaje a na jeho chodila výplata z které nás živil. pracuje od pondělí do pátku do 17.00 hodin :( vychází mu jen víkendy volné

• Nahlásit
  • Citovat
10.4.17 12:49
@Anonymní píše:
Oni spolu nejsou, podle něj to byl jen úlet :roll: Víc jsem bohužel na účtě našetřeno neměla, máme každý účet zvlášt na můj my chodil rodičák kde jsem i spořila pro nečekané výdaje a na jeho chodila výplata z které nás živil. pracuje od pondělí do pátku do 17.00 hodin :( vychází mu jen víkendy volné

No tak v pátek v 17 si děti vyzvedne a odevzdá je v pondělí, až půjde do práce. Ty tak můžeš na brigády a odpočineš si. Aspoň si pán užije, žádné lelkování s milenou ale starání se každý víkend o děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3569
10.4.17 12:50

No, každá rada drahá, takže ti řeknu, co bych udělala já. Známou bych si blokla. Manželovi bych napsala, že se vrátím domů, ale chci spát odděleně. Mezitím šetřit, ať platí manžel. A pak uvidíš, jestli se to dá nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22011
10.4.17 12:50

Je hrozné, že ty se musíš stěhovat pryč a jemu zbyde byt. Nemohl by zmizet na chvíli on, když ho tak bavilo ubližovat ti se známou? Já bych se vrátila pod podmínkou, že on tam nebude. Roční dítě tahat do azyláku nebo po podnájmech, když by mohlo být doma… :zed: Ať manžel ukáže, jak moc vás má rád. Brečet do telefonu umí každý ňouma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14932
10.4.17 12:53

Já chápu že je to šok zrada, bolest a potřebuješ čas to rozdychat. Ale já bych kvůli tomu vztah neukončila. Ty 2 děti by mi stály za to to zkusit, navíc žít s nimi bůhvíkde a bůhvíjak, bez peněz, bez zázemí,.. to si nezaslouží. Pokud toho partner lituje a považuje to za chybu, vrátila bych se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

A ten byt je jeho? Nebo to máte napůl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14339

Ja bych se asi nevracela, co rodice, ty by te u sebe aspon na cas nenechali? Jinak bych davala deti chlapovi na ty vikendy, at mas cas na brigadu. Navysit rodicak si nemuzes? A chlap bude muset platit alimenty, nevim kolik to zalezi na vysi jeho platu. Este me napada nejaka prace z domova, ale se dvema takle malyma detma to bude dost tezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
10.4.17 12:54

Ja bych to nevidela tak cerne. Ano nevera je hrozna vec, ale jsou tam deti. Z toho co pises je jasne ze se mate radi oba. Stalo se to 2×, muz si to uvedomuje. Mozna je to jen tim ze na sebe nemate moc casu. Vlastne jen vikendy a deti jsou dost male. Zkuste si spolu sednout a popovidat si. Znamou hod za hlavu, ignoruj ji. Smaz cislo z telefonu. Znam spoustu paru co chlap takhle resil svoji krizi. A ted jsou spolu a cekaji dalsi dite. Zkuste to, nevzdavejte to. Rozejit se, je dnes strasne jednoduchy ale postavit se problemu celem…drzim palce. Bud silna!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bibie
10.4.17 12:54

Jdi na urad v miste bydliste a zeptej se na prispevek na bydleni, v hmotne nouzi, na socialku aby ti pomohli s alimenty atd, oni ti poradi na co vsechno mas narok. Pokud to necitis, nema smysl se vracet, postav se na vlastni nohy.

• Nahlásit
  • Citovat
11721
10.4.17 12:55

Tak já chápu, že tě to strašně ranilo, ale myslíš, že kvůli dětem bys to ještě nezkusila? Známá je evidentně slepice, která ti chtěla ublížit a asi si myslí, že když si od něj odešla, nacpe se na tvoje místo. Já bych mu asi ještě jednu šanci dala, přece jenom jsou v tom děti. A na druhou stranu nevěřím, že někdo dokáže být celej život věrnej. Nikdy bych nedala za nikoho ruku do ohně, ani za sebe. Nevíš, co ti život přinese.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13547
10.4.17 12:56

A co rodina, ta nepomůže? Jsi statečná, že ses sbalila a odešla. Pokud se rozmyslíš a budeš se k němu chtít vrátit, tak ho nejdřív nech pořádně vycukat a na kolenou odprosit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.17 12:57
@hudečice píše:
A ten byt je jeho? Nebo to máte napůl?

Byt je jeho, kdybych se tam vrátila bral by to automaticky jako návrat. Hlavně nemám ted momentálně na to abych to všechno utáhla sama :( na sociální příspěvky se čeká a nevím kolik alimentů mu vyměří :(

• Nahlásit
  • Citovat
562
10.4.17 12:58
@hudečice píše:
No tak v pátek v 17 si děti vyzvedne a odevzdá je v pondělí, až půjde do práce. Ty tak můžeš na brigády a odpočineš si. Aspoň si pán užije, žádné lelkování s milenou ale starání se každý víkend o děti.

Hudecice koukam ze ty jsi se vsim hned hotova. Nektere tve nazory jsou dost radikalni ale kazdeho vec. Rada - Pouzit vlastni deti jako nastroj moci je podle me dost spatna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama