Měsíční holčička mi usne jen v ruce, co mám dělat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
12.11.19 20:38

Co mám prosim delat kdyz me dite nemuze spat?

Dobrý večer potrebuju radu, mam mesicni holcicku a od vcera mi neusne jinak nez na ruce jak ji polozim zacne brecet ikdyz ji polozim a spi jen zavru dvere od pokoje a ona zacne brecet. Jindy mi to nikdy nedelala snazila jsem se ji nenaucit na ruku ale kdyz zacne ted brecet a nevezmu si ji tak se zacne vztekat a breci vubec se neuklidni jen kdyz si ji vezmu hned usne a spi na rukou. V postylce usne jen vecer kdyz je vazne unavena nechci aby byla cela polamana poradte prosim…Nakrmena vzdy je a zima ji neni, vzdy i krkne po jidle nekdy i ublikne nohy nesponuje takze brisko neboli jen si strka celou ruku do pusy ale nebreci je jen uplne v klidu kdyz je u me..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3271
12.11.19 20:40

Je ji mesic. Muze to byt klidne spurt. Nebo obdobi. Ja prvni mesice neresila nic, uspavala klidne v nositku, spal se mnou… Ono se to jeste 100 x zmeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27347
12.11.19 20:44

Zkus bílý šum

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5567
12.11.19 20:44

Ale no tak, chce Tvou náruč, uklidnit se, utišit se a cítit bezpečí. Jsi pro ni nejdůležitější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6599
12.11.19 20:45

Mi dcera usínala sama v postýlce, už od porodnice, i když usla u prsa já ji probudila…byla jsem zlá, krkavčí matka… Pak přišel zvrat, bylo to teda pozdějí, kolem 3m. Brečela jak při usínání ve dne, tak večer. My nechali brečet, vždy asi minutku dvě, podala jsem dudllík odešla. Přišla znovu, pak vzala do obývaku za námi. Usla nakonec většínou po 15-20minutách, to už jsem podala dudlík a ten moment spala, už vyčerpaná. Po třech den jsme byli tam kde předtím, zase pěkně usínala sama. Tady mě odsoudí všichni, že jsem zlá matka, že miminko potřebuje maminku… my to měli takto, já prostě nechtěla uspávat a ležet s dítětem hodinu dvě v posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3156
12.11.19 20:46

Vyjdi ji vstric, je malinka. Mne jednu dobu usinala mala na mne, na brise. Nemohla jsem uklidit, uvarit, ale byla spokojena. Za par dni ji bylo lip a supajdila do postylky. Davala jsem ji do postylky jednoho plysacka, zprvu ho ignorovala, ted ho zatuli a usne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
12.11.19 21:32

Klidně uspávej na ruce, stokrát se to změní a nenaučí se. Dcera mi usínala první měsíc sama, pak jen v kočáru, pak zase sama v postýlce, v 6m na ruce a teď když dlouho řve a já jí chci uhoupat, tak chytne amok, vzpouzí se takže nechávám opět usínat v postýlce i za cenu řevu. Když jí chci hladit, zpívat, cokoliv, tak už tuplem nespí, směje se a kouká na mě takže holt před každým spaním řve. Ideální to není, ale nic jiného nefunguje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6599
12.11.19 21:38
@Kristynka22 píše:
Klidně uspávej na ruce, stokrát se to změní a nenaučí se. Dcera mi usínala první měsíc sama, pak jen v kočáru, pak zase sama v postýlce, v 6m na ruce a teď když dlouho řve a já jí chci uhoupat, tak chytne amok, vzpouzí se takže nechávám opět usínat v postýlce i za cenu řevu. Když jí chci hladit, zpívat, cokoliv, tak už tuplem nespí, směje se a kouká na mě takže holt před každým spaním řve. Ideální to není, ale nic jiného nefunguje :lol:

a můj brácha se naučil a jediné kde usnul bylo na rukách a to ještě v roce a půl, a on byl můj odstrašující případ a já tomuhle chtěla uniknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
12.11.19 21:47

@Veru1987 Moje sestra se naučila zase usínat jen s někým, sama nikdy. Takže jo, všechno je možné, ale u měsíčního dítěte se spánek změní ještě 1000×

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6599
12.11.19 21:51
@Kristynka22 píše:
@Veru1987 Moje sestra se naučila zase usínat jen s někým, sama nikdy. Takže jo, všechno je možné, ale u měsíčního dítěte se spánek změní ještě 1000×

Já se rozhodla neuspávat díky bratrovi a neuspávala jsem…a byla jsem i zlá a i jsem nechala vyřvat. Ne dlouho, po minutě ale vyřvat nakonec. A nevyčítam si to. Vyřvala se ve třech měsících a je to jinak v pohodě, usínala sama v roce, ve dvou i nyní ve třech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
12.11.19 22:27

Devět měsíců byla u tebe, slyšela tvý :srdce:, tak asi nechce někde sama ležet za zavřenými dveřmi. 8o Změní se to ještě milionkrát a rozhodně mi přijde schůdnější vzít tak malý mimino na ruce než nechat někde uplakat v postýlce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1941
22.11.19 21:52

U nás aktuálně (mimčo 5 týdnů) nejlíp funguje bílý šum a v krizi pevné zavinutí, ale i tak uspávám většinou na ruce nebo sice v postýlce, ale držím malou za ruku/hladím na čele. Vysloveně vyřvat nebo zavřít v pokoji je mi přece jen proti srsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
22.11.19 21:56

Uspávala bych v náručí tak jak chce. Asi prostě chce být s tebou, víc si to odložení uvědomuje, než do teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat