Co mám říct rodičům? Vztah s o 6 let starším klukem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 15:06
Co mám říct rodičům? Vztah s o 6 let starším klukem.

V prosinci mi bude 15 let a poznala jsem se s klukem kterému je 21 a v lednu chceme něco podniknout, mě ten věk až tak nevadí, ale co mám říct rodičům já vím že to nemusí vědět, ale když se to dozvědí budou šílet takže prosím o radu. Myslíte že se mám na něj vykašlat a počkat na někoho jiného a c o mám říct rodičům, až na to přijdou, děkuji za všechny odpovědi. :D :mavam: :hug: a jaká antikoncepce by byla pro mě jakož to mladou dívku :lol: nejlepší, děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 5212 příspěvků 21.11.18 15:09

No, normálně jim řekni že máš kluka, žádná věda :mrgreen: Za chvilku nebudeš pod zákonem, v čem je problém? Zajdi si na gyndu, doktorka ti doporučí antikoncepci přímo pro tebe :nevim:

rokris
Kelišová 6488 příspěvků 21.11.18 15:12

Řeš spíš tu antikonkepci. Je celkem jasné, co chcete podniknout. :) Když nebudeš do roka maminkou, tak ten věkový rozdíl rodiče rozdejchají. To není nic hrozného.

Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 21.11.18 15:17

@arinecka asi nemáš 15letou dcerku, že jo.. já bych tedy z 21letého přítele až tak odvázaná nebyla.. takže v tomto zakladatelku chápu, že má jisté obavy. Na druhé straně od prosince „není pod zákonem“ a radši nechci myslet na podrobnosti toho „co chtějí v lednu podniknout“ :mrgreen: o návštěvě gyndy nemusí mamka vědět - ale je škoda, že nemáte takový vztah, abys to mohla doma říct.. já bych sice musela trochu dýl dýchat, ale holce bych nic nezakazovala a naopak tam zašla klidně s ní.. k hormonům mám z více důvodů averzi a nelíbí se mi HA u takto mladých holek, takže je na zvážení, zda nějakou opravdu hodně nízkohormonální nasadit (a dalších x desítek let tím zatěžovat organismus), nebo se spoléhat na klasickou ochranu muže (achjo, no asi bych se bála takto riskovat a v 16 řešit těhotenství - to už je menší zlo ta HA).. já třeba měla navážno kluka taky od 14 (jemu bylo 17) a byli jsme spolu dva roky, takže pak už taky „se vším všudy“ :mrgreen: a taky jsem bohužel neměla takovou mámu, abych to s ní mohla řešit.. ale naštěstí stará dobrá firma Primeros nezklamala :mrgreen: hlavně si to vše pořádně rozmysli, zda ti ten kluk (tedy spíše mladý muž) stojí fakt za to :srdce: a jestli je váš vztah vážně tak silný.. přeju hodně štěstí

chs.jasmin
Echt Kelišová 7916 příspěvků 21.11.18 15:18
@Anonymní píše:
V prosinci mi bude 15 let a poznala jsem se s klukem kterému je 21 a v lednu chceme něco podniknout, mě ten věk až tak nevadí, ale co mám říct rodičům já vím že to nemusí vědět, ale když se to dozvědí budou šílet takže prosím o radu. Myslíte že se mám na něj vykašlat a počkat na někoho jiného a c o mám říct rodičům, až na to přijdou, děkuji za všechny odpovědi. :D :mavam: :hug: a jaká antikoncepce by byla pro mě jakož to mladou dívku :lol: nejlepší, děkuji.

Ahoj,

předně chválím, že chcete počkat do tvých 15tých narozenin. Myslím, že každý rodič vidí tu svou holčičku stále jako malou a tak se jim nemusí líbit 21letý kluk, co jim chce jejich malou holčičku zasvětit do tajů sexu - takže se může stát, že rodiče budou proti a dá se to do jisté míry i očekávat…

No a co se týká antikoncepce - obvolej si gynekology v okolí. Ten ti poradí nejvhodnější antikoncepci pro tebe. Osobně bych se vyhla HA (hormonální antikoncepci), ukládá se v těle, jde do vody, koluje ji už tolik a ženy pak mají problémy s otěhotněním. Ale je to jen a pouze na tobě, jakou formu si vybereš :palec:

Capretta
Kecalka 418 příspěvků 21.11.18 15:21

Na jejich miste bych uvitala, kdyby se prisel predstavit na kafe. Kdyz to bude sympatak, vek uz se tak resit nebude…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 15:22

@arinecka ok, dík oni jsou rodiče na to citliví nevím proč, ale to jsou prostě oni :nevim: :D

Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 21.11.18 15:22

@chs.jasmin :potlesk: pěkná reakce … snad to holce vyjde a nebude toho za pár týdnů/měsíců litovat.. také mám k HA (a obecně hormonální léčbě, kterou mám bohužel za sebou při 3IVF) zásadní výhrady, ale je otázka, co je holt v jejím případě menší zlo.. na druhé straně jsou to krásné starosti :srdce:

arinecka
Kelišová 5212 příspěvků 21.11.18 15:25
@Lucy75 píše:
@arinecka asi nemáš 15letou dcerku, že jo.. já bych tedy z 21letého přítele až tak odvázaná nebyla.. takže v tomto zakladatelku chápu, že má jisté obavy. Na druhé straně od prosince „není pod zákonem“ a radši nechci myslet na podrobnosti toho „co chtějí v lednu podniknout“ :mrgreen: o návštěvě gyndy nemusí mamka vědět - ale je škoda, že nemáte takový vztah, abys to mohla doma říct.. já bych sice musela trochu dýl dýchat, ale holce bych nic nezakazovala a naopak tam zašla klidně s ní.. k hormonům mám z více důvodů averzi a nelíbí se mi HA u takto mladých holek, takže je na zvážení, zda nějakou opravdu hodně nízkohormonální nasadit (a dalších x desítek let tím zatěžovat organismus), nebo se spoléhat na klasickou ochranu muže (achjo, no asi bych se bála takto riskovat a v 16 řešit těhotenství - to už je menší zlo ta HA).. já třeba měla navážno kluka taky od 14 (jemu bylo 17) a byli jsme spolu dva roky, takže pak už taky „se vším všudy“ :mrgreen: a taky jsem bohužel neměla takovou mámu, abych to s ní mohla řešit.. ale naštěstí stará dobrá firma Primeros nezklamala :mrgreen: hlavně si to vše pořádně rozmysli, zda ti ten kluk (tedy spíše mladý muž) stojí fakt za to :srdce: a jestli je váš vztah vážně tak silný.. přeju hodně štěstí

Ne, nemám 15ti letou dceru, mám 18ti letou. Když jí bylo necelých 15 tak si začala s klukem 19let. Fakt jsem s tím neměla problém. Když jí bylo 15 tak jsme spolu zašli na gyndu, nechala si napsat antikoncepci a hotovo :nevim:

Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 21.11.18 15:26
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 4 inzeráty 21.11.18 15:27

To by me zajimalo,jak by se rodice tvarili,kdybys stejne jako ja,zacala v 19 chodit s o dvacet let starsim chlapem :mrgreen: ja si nikdy s vrstevniky nemela moc co rict,takze to moje rodice ani neprekvapilo :nevim: a hlavni by pro ne melo byt,ze jsi stastna ;) a urcite chvalim tu antikoncepci,ale jak uz tady zaznelo,tak si zajdi na gyndu a doktor/ka Ti doporuci,co pro Tebe bude ted to nejlepsi ;)

rozand
Závislačka 3454 příspěvků 21.11.18 15:27

A proc by to mel byt problem? My jsme o 6 let, zacali jsme v mych 16, jsme spolu 7 let, manzele a s ditetem.

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 21.11.18 15:28
@Anonymní píše:
V prosinci mi bude 15 let a poznala jsem se s klukem kterému je 21 a v lednu chceme něco podniknout, mě ten věk až tak nevadí, ale co mám říct rodičům já vím že to nemusí vědět, ale když se to dozvědí budou šílet takže prosím o radu. Myslíte že se mám na něj vykašlat a počkat na někoho jinéhoa c o mám říct rodičům, až na to přijdou, děkuji za všechny odpovědi. :D :mavam: :hug: a jaká antikoncepce by byla pro mě jakož to mladou dívku :lol: nejlepší, děkuji.

Ahoj.

Pokud takovou otázku položíš na veřejné diskuzi, tak bych tento vztah brala za uzavřený a milému dala kopačky, protože ta pravá láska na Tebe teprve čeká.

Pokud opravdu miluješ, tak je to nářez a nemusíš se nikoho a už vůbec nikde ptát. Odpověď prostě znáš. :)

Příspěvek upraven 21.11.18 v 15:36

Uživatel je onlinedivine woman
Echt Kelišová 9146 příspěvků 21.11.18 15:31
@Anonymní píše:
@arinecka ok, dík oni jsou rodiče na to citliví nevím proč, ale to jsou prostě oni :nevim: :D

Citliví jsou, protože ví, že 21 muž se s tebou nebude vodit 2 roky za ručičku. A nikde nepíšeš, jak dlouho spolu chodíte a co chcete podniknout.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 21.11.18 15:37

No tak rodiče nadšení nebudou, a není se co divit, když holka ještě pod zákonem chodí s dospělým „chlapem“. Nejjednodušší bude jim ho představit, ať k vám zajde a oni ho uvidí, seznámí se s ním, a pokud to není nějakej magor od pohledu, co tě bude tahat po hospodách, divokých mejdanech a ty místo do školy nebudeš dělat bejkárny, tak to rozdýchají líp, než kdybys ho tajila, a pak na to přišli tím, že ti v nočním stolku objeví antikoncepci…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >