Co manželovi k narozeninám? Poraďte

1866
17.3.17 13:01

Co manželovi k narozeninám? Poraďte

Ahoj,

jdu si pro radu, protože už mě fakt nic nenapadá. Manžel má za tři týdny narozeniny a já absolutně nevím, co mu mám dát. Nemá žádný výraznější koníček, rád teda sportuje, ale vše co potřebuje na sport si kupuje sám. Hodně času tráví v práci, když má volnou chvilku, tak si jde zaběhat nebo podobné aktivity a pak už na nic není čas. Loni jsem mu dala nějaký zážitek moc se na to netvářil a doteď to tady leží nevybrané.
Poraďte, co dáváte vašim chlapům vy? Něco, co jim udělalo fakt radost, nebo z čeho byli překvapeni (příjemně).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11268
17.3.17 13:03

Skok padákem měl úspěch :) ale to asi neni pro kazdyho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
17.3.17 13:07

No můj má největší radost z knih ale to je fakt individuální, možná bych nechala udělat slaný dort? nebo předplatné nějakého časopisu? bývají k tomu často super dárky… nebo něco do auta?

• Nahlásit
  • Citovat
14969
17.3.17 13:09

U nás potěší kniha, kvalitní triko, parfém nebo společný víkend, to by chrochtal blahem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13625
17.3.17 13:12

To záleží na vkusu každého soudruha :mrgreen: :mrgreen:, ale vážně láhev dobrého pití, kosmetika, kniha, oblečení, lístek do kina, divadla, na koncert, pozvání na večeři, výlet třeba do Vídně, termálních lázní, wellness pro dva, pivní lázně, striptérka, mejdan pro všechny kamarády… stačí? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

U nás potěší cokoliv na cvičení, takže ja temer pravidelně kupuji proteiny, multáky, proteinove tycinky v bonboniere apod :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866

@debra.morgan O tom taky přemýšlím, ale nejsem si jistá, že zrovna tenhle druh adrenalinu je ten pravý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
17.3.17 13:13

@Doe_Jane Manžel má čtečku a všechno, včetně časopisů (na ty má předplatné) si stahuje/kupuje online.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
17.3.17 13:14

@terien Společný víkend by byl úžasný, společného cokoliv by bylo úžasné, ale nemáme hlídání. Třeba nás baví escape room, ale holt s dětma to nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
17.3.17 13:16

@divine woman my jsme abstinenti :-) oblečení manžel v podstatě nevyužije, v zaměstnání musí nosit stejnokroj, doma si vystačí s pár ( i když kvalitníma tričkama) a džínama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
17.3.17 13:17

@divine woman no ale ten striptýz bych mu mohla udělat já :-) to není špatný nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2610
17.3.17 13:17

My jsme taťkovi na kulatiny společně s rodinou pořídili na víkend Teslu :lol: teda nadšení bylo obrovský, nicméně asi to není pro každýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13625
17.3.17 13:18
@Manticora píše:
@divine woman no ale ten striptýz bych mu mohla udělat já :-) to není špatný nápad.

Kup si na to hezký prádlo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
17.3.17 13:19

@divine woman no právě, nějaký chlívácký obleček a překvapenej určitě bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18072
17.3.17 13:19

Vaří?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu