Co máte na své polovičce rádi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 10.05.19 11:22
Co máte na své polovičce rádi?

Zdarec. Je pátek, já pojedu za svou slečnou a po těch všech negativech zde bych rád nabral trošku pozitivního směru. Co se vám na vašich partnerech líbí? Drobnosti, velké skutky, hrdinské činy, cokoliv? Přinesl vám snídani do postele nebo skočil před auto kvůli vašemu mopslíkovi? A nebo tyjete jen z negace? :lol: :lol: :lol:

Já se připojím. :P

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Tazvesnice
Kecalka 233 příspěvků 10.05.19 11:29

Uprimnost, ochota udelat pro me a ditko temer cokoliv, vseobecny rozhled, stejny smysl pro humor, no a takhle bych mohla pokracovat jeste hodne dlouho, proste manzela miluji celeho i s jeho drobnymi nedostatky :srdce:

Heivka
Závislačka 3944 příspěvků 10.05.19 11:30

Já mám ráda to že neřeší moje drobné nedostatky, že uznává to že být doma se dětmi je stejně záslužná práce jako když on chodí do vydělávat, že je ambiciózní ale svým ambicím není ochotný obětovat náš vztah a vztah s dětmi, že mu nevadí chlupatá podlaha když si místo s vysavačem hraju s dětmi, že když jsem vyčerpaná tak aby se mi ulevilo koupí v restauraci na dva dny obědy abych nemusela vařit a odpočinula si, ještě bych toho mohla vypsat spoustu ale to bych tu byla celý den :mrgreen:

iTýnka
Kecalka 332 příspěvků 10.05.19 11:32

Já na svém partnerovi miluji především to, že mě neustále podporuje ve všem, co dělám nebo dělat chci. Pak je tolerantní, rozumný, chytrý. Stará se o mě, když jsem nemocná. Když jdu večer potmě sama, vždy mi jde naproti. Umí mě uklidnit, když mám svoje deprese o tom, jak jsem tlustá. Je velmi dobrý v posteli. Uklízí po sobě (jak v kuchyni, tak obecně)…
Heh, zjišťuju, že mě se na něm vlastně líbí všecko stejně :D neumím prioritizovat asi :D

Kriss Tina
Extra třída :D 10161 příspěvků 10.05.19 11:35

Je to dost :D že mi pomáhá jak doma, tak s dítětem, dělá si o mě starosti, splní mi téměř každou blbost co si vymyslím, nevycita mi, že se „valím“ doma na rizikovém a na mateřské (což třeba dělal ex a hrozně mě tím stval), vaří když mě to k smrti nebaví :D vymyslí výlety, má stejný vkus na filmy, na humor jako já a mohla bych pokračovat dál a dál :D

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2421 příspěvků 10.05.19 11:35

Smysl pro humor, mysli nejprve na mě a deti, pak až na sebe. Když jedu v zimě pryč, jde mi ráno brzy nastartovat a očistit auto a udělá mi kafe sebou. Nezlobi se, když neuklidim a vaří. Ne denně ale vaří. Když jede nakoupit, vždy doveze něco co mam rada a na seznamu nebylo - dortik, čokoládu apod :lol: ví jakou kosmetiku mam rada. Zna dokonce název a typ moji rasenky a krému na obličej, i make up a sampony. Když mam problém tak mě zakliduje / stejne jako já jeho :lol:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2421 příspěvků 10.05.19 11:38

A chova se slušně ke vsem. A jak ti někdo psal, boji se o mě i deti.

Tableta
Závislačka 4889 příspěvků 10.05.19 11:38

Všechno :P Nekouří, nepije, nedroguje, do práce chodí, o dceru se stará ukázkově, nekřičí, nevzteká se, doma pomáhá, nemluví sprostě, nemlaská :mrgreen: Má skvělou postavu, je inteligentní a má talent snad na všechno :srdce: Na co šáhne, to hned umí perfektně.

M-A
Kecalka 287 příspěvků 10.05.19 11:39

To jak miluje našeho syna, to že je šikovnej manuálně a snaží se sám všechno udělat a opravit, většinou úspěšně.
Nemůžu se nabažit jeho zadku, miluju když spolu ležíme a on mě obejme.
Máme společné zájmy, máme si o čem říct. Dokážeme se pohádat a hned udobřit, někdy trochu itálie, ale takového ho miluju a nenudíme se :lol:
Jako kytka by mohla být častěji, ale zas když si jde po praci na zahradě koupit pivko, nezapomene mi vzít něco dobrého… :srdce:
Podporuje mě ve studiu, ikdyž by to člověk do něj od pohledu neřekl (trochu jak machr, pruserar) snaží se mi splnit a tolerovat všechny moje výmysly, stejně jako já jeho. Jsem rada ze mam zrovna toho svyho.

Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 6173 příspěvků 10.05.19 11:42

@Lexter Všechno, bylo by na dlouho, než bych všechno vypsala :mrgreen:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 10.05.19 11:42
@arinecka píše:
@Lexter Všechno, bylo by na dlouho, než bych všechno vypsala :mrgreen:

To nejdůležitější je obvykle to co ti na mysl přijde jako první. ;)

Uživatel je onlinerůžový achát
Echt Kelišová 8246 příspěvků 10.05.19 11:43

Nic

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 10.05.19 11:45
@Lioness34 píše:
Smysl pro humor, mysli nejprve na mě a deti, pak až na sebe. Když jedu v zimě pryč, jde mi ráno brzy nastartovat a očistit auto a udělá mi kafe sebou. Nezlobi se, když neuklidim a vaří. Ne denně ale vaří. Když jede nakoupit, vždy doveze něco co mam rada a na seznamu nebylo - dortik, čokoládu apod :lol: ví jakou kosmetiku mam rada. Zna dokonce název a typ moji rasenky a krému na obličej, i make up a sampony. Když mam problém tak mě zakliduje / stejne jako já jeho :lol:

Hezkýýýý. :palec:

Elenloth
Závislačka 4239 příspěvků 6 inzerátů 10.05.19 11:48

Je hodnější než já, chytřejší než já, bohatší než já a má lepší smysl pro humor. :srdce: ;)
A často si myslíme to samé, dokončujeme si věty nebo řekne oba to samé zároveň. S nikým jiným se mi to ještě nestalo.

Alušáček
Závislačka 3671 příspěvků 10.05.19 11:48

Že mi i po 11letech vztahu nezapomene každý den říct, že mě miluje, že mi rád dělá radost, kytky, dárky, zajímá se o me.. Je skvělý táta, je pracovitý, šikovný, umí vydělat peníze.. Nedostatky má samozřejmě taky :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama