Co máte právě na rukou?

28
23.4.21 09:49

Co máte právě na rukou?

Tak jsem se od jedné postarší dámy dozvěděla, že prý jsem nevkusná, když mám na rukou „tolik prstenů“ a ještě „řetěz“ a že vypadám jak nějaká kolotočářka. A to jsem toho donedávna nosila ještě víc :lol:

No mě to nevkusné nepřijde, beru že se to někomu nemusí líbit, ale tahle paní si najde vždycky něco a nevychází s nikym. Takže mě to tolik netrápí…

Tak mě ale napadlo se zeptat, co teď nosíte vy? Pochlubte se taky fotkou. Přecejen se teď lidi potkávají míň, tak není na co koukat. Ať z těch módních trendů úplně nevypadnem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63701
23.4.21 10:01

@stepi28 za mě dobrý, ruce máš hezky upravené.. Já svoje teď fakt fotit nebudu, pac se hrabu v záhonu, to vidět nechceš :mrgreen: :lol: nosím jen kožené náramky.. Prstýnky na řetízku na krku teď ani to ne, pac malý mi to rve :think: ať si každý nosí, co se mu líbí.. Paní asi neviděla kolotočare :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16734
23.4.21 10:04

Podle mě pěkné, máš to sladěné a krásné nehty :palec:
Já jsem jednu dobu nosila skoro na každém prstě něco, barevné náramky až do půlky předloktí a nikdo s tím problém neměl :mrgreen: Poslední roky už nosím jen snubák, hodinky a semtam nějaké korálky na zápěstí od dětí nebo od moře 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20161
23.4.21 10:06

Nic. Prstýnky nesnáším a u umělých nehtů mám osypky, jen je vidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16734
23.4.21 10:07
@Janli píše:
Nic. Prstýnky nesnáším a u umělých nehtů mám osypky, jen je vidím.

Aha, myslíš, že jsou umělé? Z fotky mi přijde, že by mohly být její ;) Umělé taky nemám ráda, br.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6351
23.4.21 10:08

Nic. Vadí mně to, připadám si jak cigaňa. Navíc většina dlouhonehťáků s prstýnkama si je pak ani nesundá při vaření. Rýpou se s tím v mase, v těstě :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Já jen tohle, na druhé ruce nic

• Citovat
  • Nahlásit
3423

Podle mě nevkusné, obzvlášť ty nehty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.4.21 10:09
@stepi28 píše:
Tak jsem se od jedné postarší dámy dozvěděla, že prý jsem nevkusná, když mám na rukou „tolik prstenů“ a ještě „řetěz“ a že vypadám jak nějaká kolotočářka. A to jsem toho donedávna nosila ještě víc :lol:

No mě to nevkusné nepřijde, beru že se to někomu nemusí líbit, ale tahle paní si najde vždycky něco a nevychází s nikym. Takže mě to tolik netrápí…

Tak mě ale napadlo se zeptat, co teď nosíte vy? Pochlubte se taky fotkou. Přecejen se teď lidi potkávají míň, tak není na co koukat. Ať z těch módních trendů úplně nevypadnem :palec:

No za me trochu jo :mrgreen: :oops:
To je individualni, no.
Mam jeden prsten, je teda fakt, ze je obri a nekomu by mohl pripadat taky kolotocarskej :mrgreen: je to teda rodinny šperk.
Nehty snesu jen kratky.
Vlastne, kdyz si vzpomenu na nektery pokladni, pripadne postacky za prepazkou, mas toho jeste malo :mrgreen:
Muj pařát prikladam :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2496
23.4.21 10:10

Ja mam jen snubni, ale mne prstynky vadi, staci mi jeden a jeste ho casto sundavam. Nos si co chces ne, ze nekomu nelibi..jeho pohled, muj styl to neni, ale kolotocarku si predstavuji jinak, viz obrazek :) Ale mas hezky ruce :palec: celkove bych rekla na mladou holku dobry

Příspěvek upraven 23.04.21 v 10:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12814
23.4.21 10:11

Zrovna nedavno jsem po 10 letech nasla sve jedine dva prstynky a z nejakeho hnuti mysli si je nasadila. Jinak jsem nemela nikdy nic, ani nehty si nelakuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.4.21 10:11
@astoret píše:
Ja mam jen snubni, ale mne prstynky vadi, staci mi jeden a jeste ho casto sundavam. Nos si co chces ne, ze nekomu nelibi..jeho pohled, kolotocarku si predstavuji jinak, viz obrazek :)

Ano, tohle echt svetsky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3424
23.4.21 10:20

Kolotocarka ne, ale je to preplacane. delaji to ty trpytive nehty. Kdyby jsi mela jen bilou francii nebo nejake nude barvy, cervenou.. tak uplne v pohode

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63701
23.4.21 10:23
@astoret píše:
Ja mam jen snubni, ale mne prstynky vadi, staci mi jeden a jeste ho casto sundavam. Nos si co chces ne, ze nekomu nelibi..jeho pohled, muj styl to neni, ale kolotocarku si predstavuji jinak, viz obrazek :) Ale mas hezky ruce :palec: celkove bych rekla na mladou holku dobryPříspěvek upraven 23.04.21 v 10:13

To, Takhke si total kýč představuju já.. I když vím, že některé ty prsteny atd jsou fakt za pálku, tak bych to na ruku nedala :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31294
23.4.21 10:26
@unuděná píše:
Aha, myslíš, že jsou umělé? Z fotky mi přijde, že by mohly být její ;) Umělé taky nemám ráda, br.

Podle toho palce jsou umělé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat