Co máte v nočním stolku

22.6.15 09:45

Co mate v nocnim stolku

Ahoj holky,
zajimalo by me, co mate v nocnim stolku? Poridili jsme si nedavno pekny nocni stolky s dvema suplikama a tak nejak nevim, co tam dat :mrgreen: teda jeden suplik mi je jasnej :oops: :oops: :mavam:
Diky za vsechny tipy:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19063
22.6.15 09:47
@Micheillle píše:
Ahoj holky,
zajimalo by me, co mate v nocnim stolku? Poridili jsme si nedavno pekny nocni stolky s dvema suplikama a tak nejak nevim, co tam dat :mrgreen: teda jeden suplik mi je jasnej :oops: :oops: :mavam:
Diky za vsechny tipy:-)

ve spodním šuplíku mám pyžama a kapesníky, ve vrchním zřejmě to co ty :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9863
22.6.15 09:49

Prach a nic :-D To co máš ve verchním šuplíku mám já ve skříni mimo dosah dítěte :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
22.6.15 09:51

Já mám místo nočního stolku krabici s víkem :D a mám tam kapesníky a na ní pinetky s gumičkou. Vůbec to nevyužiju :D jen si na to večer dávám tel a brejle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
22.6.15 09:56

Já mám v nočním stolku tak různě, co mi tam děti zrovna nahážou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
22.6.15 10:00

Mám tam teda ještě i krabičky se šperkama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
22.6.15 10:00

Já mám noční stolek bez šuplíků. Mám tam oblíbené knihy, které nejčastěji čtu, pak knihu, kterou čtu aktuálně. Sklenici s vodou na noc, lampičku, krém na ruce, orgonitovou pyramidu (mini). Takové ty věci „z horního šuplíku“ :mrgreen: má u sebe na druhé straně manžel :andel: - spí u stěny, a není hned všechno vidět. Ačkoliv k nám do ložnice nikdo nechodí, ani dcera, jen, když ji tam pro něco pošlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
22.6.15 10:01

Dětský hračky, vlhčený ubrousky, na noc brejle a gumička, bordel… co tam syn nahází.
Jako bezdětná jsem tam mela knihy, kosmetiku, brejle, antikoncepci a nabíječku na mobil. V dolním šuplíku pak to, co ty v horním :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 10:01

Knihy, časopisy, léky, kapesníky a kondomy :D :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Envie
22.6.15 10:18

Vetsinou tam mam peknej bordel :mrgreen: citajici knizky, krizovky, cokoladu, kapesnicky, krem, vitaminy, denik, vse co momentalne pri neschopence v tehu potrebuju po ruce :mrgreen: to co tam mate vy ostatni tam bylo, ale docasne presunuto do skrine :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
22.6.15 10:24

No tak ja v a na nocnim stolku mela knizky, kapesniky, nejaky blok a propisku, budik a lampicku. Ted mi tam dcera leze takze uz nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 10:24

Je dekuju za tolik prispevku:-) koukam ze mame snad vsichni ten „horni suplik“ :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4714
22.6.15 10:30

Na nočním stolku mám kapesníčky, jelení lůj, telefon
v prvním šuplíku - zase kapesníčky (co kdyby došly), gel (:D), vykládací karty, tužku a papír, nějakou tyčinku na hlad, sluchátka.
V druhým šuplíku nemám nic, pes tam má pelech :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
22.6.15 11:01

Noční stolky používáme jen jako podstavce pod lampičky a budíky, sice má každý dva šuplíky, ale naprosto neorganizované. Je v nich to, co mi tam během let upadlo - knížky, gumičky, sponky, staré vzkazy, nějaké křížovky, časopisy, prostě bordel.
Co holka začala prozkoumávat všechny skříně v dosahu, vedeme „horní šuplík“ jinde. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
22.6.15 11:09

Ja tam mam knížky, i nejakou tu dětskou, kapesniky, no a hlavne krém, jsem zvyklá se mazat pred spaním :-D Jinak uz jen mobil a sklenku vody, kdyz se probudim mam vzdycky zizen jen pritele to,,stve,, ze porad taham nadobi do loznice ale co :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama