Reklama

Co mě čeká při návštěvě Gennetu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 09.01.17 20:44
Co mě čeká při návštěvě Gennetu ?

Ahoj všem :) Moc Vás prosím o info co mě čeká při návštěvě Gennetu. U manžela je to jasné ale já jsem nějaká nervozní. O miminko se snažíme už od ledna 2015 a stále nic :,( Gynekolog už nás chtěl poslat loni ale já se bijím, nvím co mě čeká a hlavně se bojím špatných zpráv. Je mi teprve 23 let a vím že mám eště času dost ale po tak dlouhé době začínám pochybovat :( moc vám děkuji za jakékoli odpovědi :oops: :)

Reklama

Reakce:

Marca 1
Závislačka 2831 příspěvků 10.01.17 15:07

@Nicollka1993 Ahoj,takže jak píšeš manžela čeká spermio zároveň vás čekají odběry krve a tobě budou dělat stěry na chlamydie ničeho se nebo většinou si popovídáte já měla u všeho i manžela. Ty odběry mi dělali asi třetí den cyklu, po odběrech a hlavně výsledcích se dozvíte co dál navrhnou vám pravděpodobně inseminaci ta probíhá tak že se dostavíš 9-10den cyklu na ultrazvuk a podle toho jak se blíží ovulace naplánuje se inseminace. Neboj se nic je to opravdu v pohodě :mavam:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama