Co mě přitahuje na ženách

5938
27.2.21 16:10

Co mě přitahuje na ženách

Smysl pro humor, všeobecný přehled, vášnivost, a schopnost udělat si srandu třeba sama ze sebe. Určita míra tolerance a schopnost odpouštět. Když si umí říct co chce, a nedělá tragédii z každé blbosti. Krásu nechávám záměrně stranou, protože každý má jiný vkus. Doplníte ještě něco, nebo uberete?

Příspěvek upraven 28.02.21 v 13:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
397
27.2.21 17:00

No, pěkné sdělení a co s tím dál…o čem diskutovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5938
27.2.21 17:09

TaK nic

Příspěvek upraven 27.02.21 v 17:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21794
27.2.21 17:12

@Ram16G
Tak to hned neruš, ale zaktualizuj, jen polož nějakou otázku, docela dost dobrý námět na diskutování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
27.2.21 17:22

Proč rušit? Já si ráda přečtu co se mužům líbí na ženách. Je tady diskuze, co přijde asexuální na ženách, tak proč by to nemohla být tahle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5938
27.2.21 17:42
@Luska píše:
Proč rušit? Já si ráda přečtu co se mužům líbí na ženách. Je tady diskuze, co přijde asexuální na ženách, tak proč by to nemohla být tahle.

Taky jsem to tak myslel..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4240
27.2.21 17:47

Kozy, spravny humor, rozhled, tolerance, vkus a umet fungovat sama se sebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5938
27.2.21 20:20

A tak by mě i celkem zajímalo, co si ženské myslí, že by chlapa mohlo přitáhnout, když tady čtu jak hledají a nenajdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
27.2.21 20:22

Jen ať co nejvíc chlapů nám tu prozradí co jim přijde na nás přitažlivé :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5938
27.2.21 21:54
@someargue píše:
Jen ať co nejvíc chlapů nám tu prozradí co jim přijde na nás přitažlivé :palec:

Když je ženská pohodová, nechce všechno hned a nemyslí si, že chlap by měl vycítit co chce. Dost mi vadí, když ze sebe ona sama dělá otrokyni a žvatlá. Z kůže bych vyletěl :dance: Utajené naštvání. Napučená- po delším zkoumání zjistím, že jsem se prý až moc dlouho bavil s prodavačkou.. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5938
27.2.21 22:12

Trošku videa

Načítám video...
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
27.2.21 22:40
@Ram16G píše:
Smysl pro humor, všeobecný přehled, vášnivost, a schopnost udělat si srandu třeba sama ze sebe. Určita míra tolerance a schopnost odpouštět. Když si umí říct co chce, a nedělá tragédii z každé blbosti. Krásu nechávám záměrně stranou, protože každý má jiný vkus.

Chceš mi říct, že muži postavu a vzhled u žen neřeší? Tak kdo chce pak krásnou, štíhlou a mladou? Ufoni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5938
27.2.21 22:55
@Morska vila píše:
Chceš mi říct, že muži postavu a vzhled u žen neřeší? Tak kdo chce pak krásnou, štíhlou a mladou? Ufoni?
:mrgreen: Tohle je o vlastnostech, ovšem myslím, že to vidíš jednostranně. Znám kluka co si liboval v silnějších ne moc krásných, mladé teda byly. Takže jak jsem napsal, každý má jiný vkus, a pokud myslíš že všechny zadané jsou mladé, krásné a štíhlé :think:. Ono to není o tom jak ženská vypadá, ale o tom jak to umí podat.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
28.2.21 00:14
@Ram16G píše: :mrgreen: Tohle je o vlastnostech, ovšem myslím, že to vidíš jednostranně. Znám kluka co si liboval v silnějších ne moc krásných, mladé teda byly. Takže jak jsem napsal, každý má jiný vkus, a pokud myslíš že všechny zadané jsou mladé, krásné a štíhlé :think:. Ono to není o tom jak ženská vypadá, ale o tom jak to umí podat.

Vážně to vidím jednostranně? Jsem milá, hodná, empatická, veselá, naslouchajíci a milujíci. Vzhled jak Baba jaga a barokní postava. Jak to mám podat nebo prodat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61580
28.2.21 01:01
@Ram16G píše:
A tak by mě i celkem zajímalo, co si ženské myslí, že by chlapa mohlo přitáhnout, když tady čtu jak hledají a nenajdou.
Kazdyho něco jiného a tak to má být
@Ram16G píše:
Když je ženská pohodová, nechce všechno hned a nemyslí si, že chlap by měl vycítit co chce. Dost mi vadí, když ze sebe ona sama dělá otrokyni a žvatlá. Z kůže bych vyletěl :dance: Utajené naštvání. Napučená- po delším zkoumání zjistím, že jsem se prý až moc dlouho bavil s prodavačkou.. :cert:

A jsou takové?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat