Co mi porodnice dá a co vzít s sebou? Brno, Milosrdní bratři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 19:09
Co mi porodnice dá a co vzít s sebou? Brno, Milosrdní bratři

Ahoj holky, za par týdnu rodim a chci rodit u Milosrdnych bratří v Brně. Jako prvorodička nevím, co v nemocnici dostanu a co nikoliv. Našla jsem samé staré příspěvky a potřebuji něco aktuálního. Můžete mi které jste tam rodily prosím poradit? Děkuji :srdce:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Milosrdných Bratří

Reakce:
Tableta
Závislačka 4484 příspěvků 04.04.19 19:19

Vše kromě oblečení pro miminko a košil pro tebe. Jinak pleny a vložky musíš mít své.

Tableta
Závislačka 4484 příspěvků 04.04.19 19:21
Akinorewa
Povídálka 36 příspěvků 04.04.19 19:23

Ahoj, rodila jsem tam minulý rok v létě. Nemusíš si brát s sebou žádné oblečky pro miminko, to ti tam dají. Budeš pro něj potřebovat něco na sebe, až půjdete domů. Mýdlo pro miminka je také k dispozici na pokoji. S sebou plenky, ručník, hygienické potřeby, vložky, pantofle. Pyžamo ti taky dají.

Indrani
Povídálka 31 příspěvků 04.04.19 19:46

Ahoj, rodila jsem u miloušů v lednu,
oblečení pro miminko tam půjčují, ale měla jsem problémy přijít na to, jak ho správně obléct do košilky, nakonec jsem rezignovala a nějak mu to prostě zavázala :D a noční košile jsem si vzala své, není nad to cítit se jako člověk a ne jako pacient :)
Jinak doporučuji toaletní papír, nebo ještě líp - kvalitní kuchyňské utěrky. Netrhaji se a utírá se s nimi pohodlněji. Jinak pokud budeš mít poranění, tak se budeš muset dole omývat i po malé potřebě - abych nemusela po každým čůrání do sprchy, tak jsem si vzala půl litrovou flašku s takovou tou „násoskou“ :D - je to praktický na omývání :)

Indrani
Povídálka 31 příspěvků 04.04.19 19:51

Jo a kdybych tušila, jak blbě se mi bude sedět a ještě hůř vstávat, tak si s sebou vezmu nafukovací kruh. :D Měla jsem ho až doma a byla to teda úleva :)

Indrani
Povídálka 31 příspěvků 04.04.19 20:05

Jo a kdybych tušila, jak blbě se mi bude sedět a ještě hůř vstávat, tak si s sebou vezmu nafukovací kruh. :D Měla jsem ho až doma a byla to teda úleva :)

Váš příspěvek
Reklama