Co milují vaše miminka?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5359
20.4.12 12:15

Co milují vaše miminka?

Ahoj, napadá mě co vaše miminka milují? Naše 7.měsíční(zítra) Barunka miluje sundavání ponožek, když jí říkám básničky a zpívám, tak se chechtí, taky funění do ucha a různé mazlení a lechtání, když může cupovat papír a hrát si s čímkoliv co není hračka - brýle, bačkora, můj mobil (ve středu mi definitivně docucala klávesnici, takže domobiloval :cert: ). Taky má ohromě ráda ostatní dětičky, je to pozorovatel, a snaží se hladit naše psiska (máme labradorku a kokra). A pochopitelně koupání, nejlépe s tátou ve velké vaně.
Co vaši prcci? Hezký den!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
360
20.4.12 12:20

ahoj, tak náš malý (14 měsíců) také miluje koupání s tatínkem ve vaně nebo i sprse - hlavně kdyz mu táta půjčí sprchk. hlavici do ruky :) Rád si hraje venku na zahrade s hlínou, trhá toaleták (to mu zůstalo z dob, kdy byl jeste mimco)…
a pak veskere blbinky, kdy se mu schovavame za roh, honime se s nim po byte - to se vzdycky hrozne rechtá… :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.12 12:21

Naše malá miluje, když jí prdíme na bříško, skákáme, děláme různé zvuky,pusinkujem na ručičky a taky moc zbožňuje Alfa :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10639
20.4.12 12:31

Honzik taky rad sundava ponozky,boticky vecne na cestach ztracime,tak se nam prochazky prodlouzi,musime se vydavat tou samou cestou zpatky,abysme je nasli.. :mrgreen: jinak se rad zabavi taky mobilem,ovladacem a bavi ho,kdyz ho v podpazi lehtame…se muze pocurat,ale porad provokuje :) ,bude mu v nedeli 9 mesicu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
20.4.12 12:38

Náš (bude mu 11m) má rád koupání, takové ty „blbnoucí“ říkanky (třeba vařila myšička kašičku), ovládátka, telefony, počítače, hodně rád papá a „tancuje“, a úplně zbláznit se může ze psa, ten je jasně nejoblíbenější. Na otázku kde je máma (popř. táta) nereaguje, ale kde má psa ví :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2288
20.4.12 12:50

moje dvě holčičky(dnes 3 týdny) milují spánek a maminčino prso :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10639
20.4.12 12:51
@katkabanova píše:
moje dvě holčičky(dnes 3 týdny) milují spánek a maminčino prso :mrgreen:
:mrgreen: :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5359
20.4.12 12:56

@katkabanova
Teda jestli ta fotka v profilu je vaše vlastní, tak tiše závídím, jsou to nádherné kočičky! :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1736
20.4.12 13:14

Taky máme Barunku ;) Miluje koupání ve velké vaně se spoustou vody, funění do ucha a „papání“ bříška :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5761
20.4.12 13:20

tak náš Danek miluje šimrání po mamince :oops: :mrgreen: Vždycky když ho šimrám po bříšku a nožičkách, úplně stuhne a drží :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7139
20.4.12 14:25

Naše skoro roční miluje maso, džus, rožky rohlíků, „psaní“ na notebooku, tahání mě za vlasy a tátu za chlupy( nejlíp když děláme, že při tom trpíme) :D sundávání ponožek nejen svých, s chodítkem se po bytě hodí se psem a kočkou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
20.4.12 14:38

Náš Jenda skoro 10měs. miluje všechno co není jeho hračka-počítač,telefon,ovladač…klasika :mrgreen: ..jinak zbožnuje týrat naše pejsky,hrozně rád tančí když mu k tomu hraje nějaká dobrá hudba :mrgreen: pak cachtání se ve vodě,kukuřičné křupky a řekla bych i mě :srdce: …jinak je toho spoustu a každý den objeví nějakou novou věc co začne mít rád :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6457
20.4.12 14:41

Trhání papíru, šňůry, mobily, ovladače a všechny ty věci, které nesmí - vážně nechápu, jak to pozná.. :mrgreen:
A nejvíc asi když s ní děláme srandičky - prdíme na bříško, letadýlka atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36560
20.4.12 16:53

Taky mi už odešel telefon :lol: Jinak milujeme zrcadlo - věčně ho leštím od jeho ručiček :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11622
20.4.12 20:50

Náš Pepánek miluje indulonu,umí si ji bravurně otevřít a pěkně se s ní natírat,taky vonavku,to dělá,že jí mačká a maže si to na hlavu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat