Reklama

Co miminku 7m k večeři, když nejí kaši?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Limi123
Závislačka 3297 příspěvků 18.09.18 23:52
Co miminku 7m k veceri, kdyz neji kasi?

Ahoj maminky,

Mam 7m miminko, ktere ma zatim 2 prikrmy, dopoledne ovoce a v poledne masozeleninu. Na noc uz mu mlicko nestaci, mlecnou kasi mi nesni. Co davat jineho k veceri? Zeleninu? Zasyti dost? Zda se mi to jako malo, navic to neni mlecna davka.

Dekuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

svatecnice
Kelišová 6001 příspěvků 18.09.18 23:54

Existují i nemlecne kaše. Country life nebo Nominál. Dají se dělat z vody nebo z nějakého vašeho UM

Mari.G
Závislačka 4495 příspěvků 1 inzerát 18.09.18 23:56

A je dítě kojené? Kaše na noc se nedoporučují kvůli trávení, jsou těžké a tělo v noci tráví místo odpočinku. Lepší je třeba hustá zeleninová polévka nebo zbytek masozeleniny z oběda. Dle čeho soudíte, že mléko nestačí?

Zkai
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 62 inzerátů 18.09.18 23:57

A méně husté do lahve taky ne?

Limi123
Závislačka 3297 příspěvků 18.09.18 23:59
@svatecnice píše:
Existují i nemlecne kaše. Country life nebo Nominál. Dají se dělat z vody nebo z nějakého vašeho UM

Nominal mi take neji. Proste neji kase.

Limi123
Závislačka 3297 příspěvků 19.09.18 00:00

@Zkai ne :-( Asi mu to nechutna.

Limi123
Závislačka 3297 příspěvků 19.09.18 00:01
@Mari.G píše:
A je dítě kojené? Kaše na noc se nedoporučují kvůli trávení, jsou těžké a tělo v noci tráví místo odpočinku. Lepší je třeba hustá zeleninová polévka nebo zbytek masozeleniny z oběda. Dle čeho soudíte, že mléko nestačí?

Kojene, ale vecer jsem davala i UM, moje mleko mu uz nestacilo, vecer pije hodne a mleka nemam dost.

Soudim podle toho, ze se porad budil a dnes jsem mu dala masozeleninu od obeda a chrupka mi uz 3 hodiny v kuse, coz predtim bylo scifi.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 62 inzerátů 19.09.18 00:13

Tak už je asi čas na polívky :D u nás jede furt dokola hustá dýňová, hrášková, pórková. I bez koření je to dobrý. Mlíkem se může dorazit před spaním ne..

Nili
Kecalka 188 příspěvků 19.09.18 00:14

Zkusila bych víc kojit, i přes den. Čím častěji se dítě kojí, tím víc se dělá mléka. Při nasazení UM pak mateřského mléka spíš ubývá.

Limi123
Závislačka 3297 příspěvků 19.09.18 00:16
@Nili píše:
Zkusila bych víc kojit, i přes den. Čím častěji se dítě kojí, tím víc se dělá mléka. Při nasazení UM pak mateřského mléka spíš ubývá.

Kojim skoro nonstop ve dne v noci :?. I presto v levem prsu uz skoro mleko nemam a to prave samo o sobe mu nestaci.

Nevim, cim to je, je to tak od zacatku, ze mam malo mleka, i kdyz u prvniho syna bych mohla kojit klidne celou porodnici.

Kazdopadne toto muj problem neresi, hlad ma vecer i po UM.

Limi123
Závislačka 3297 příspěvků 19.09.18 00:18
@Zkai píše:
Tak už je asi čas na polívky :D u nás jede furt dokola hustá dýňová, hrášková, pórková. I bez koření je to dobrý. Mlíkem se může dorazit před spaním ne..

Asi ano :-) Mne se nechce varit jeste polivkyyyyy. Ale asi mi nic nezbude :-)

Netopirek
Echt Kelišová 7750 příspěvků 19.09.18 00:24

V 7m se většina dětí ještě nemají tak aby se zasytila. Jinak stačí zelenina. Mrkev s bramborem, cuketa..... Zkus vegetariánská jídla. My jedeme metodu BLW a malá se zeleninou už krmila sama. Ale UM jako dokrm má ještě teď v 9m

Zkai
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 62 inzerátů 19.09.18 00:25
@Limi123 píše:
Asi ano :-) Mne se nechce varit jeste polivkyyyyy. Ale asi mi nic nezbude :-)
:mrgreen: Navař kýbl a nacpi do mrazáku. Aspoň to není takovej opruz jako věčně to hovězí v páře. Kaše je dobrej vynález, to jo. Třeba to časem ještě polkne.

Mari.G
Závislačka 4495 příspěvků 1 inzerát 19.09.18 00:37
@Limi123 píše:
Kojene, ale vecer jsem davala i UM, moje mleko mu uz nestacilo, vecer pije hodne a mleka nemam dost.Soudim podle toho, ze se porad budil a dnes jsem mu dala masozeleninu od obeda a chrupka mi uz 3 hodiny v kuse, coz predtim bylo scifi.

Děti se po půlroce často v noci budí častěji a vůbec to nesouvisí s jídlem - zpracovávají nové zážitky, ujišťují se, že maminka tam je. UM je někdy „umlčí“, ale na úkor toho, že je na trávení mnohem těžší a tělo neodpočívá tolik jako u MM. Kojte více v noci, noční kojení ovlivňuje laktaci nejvíce a UM není potřeba. Těch jídel má i tak dost, do roka je vhodné spíš ochutnávat a dokojovat před i po příkrmu. To, co popisujete, je opravdu úplně normální, taky jsme to tak měli :) .

Mari.G
Závislačka 4495 příspěvků 1 inzerát 19.09.18 00:53
@Limi123 píše:
Kojim skoro nonstop ve dne v noci :?. I presto v levem prsu uz skoro mleko nemam a to prave samo o sobe mu nestaci.

Nevim, cim to je, je to tak od zacatku, ze mam malo mleka, i kdyz u prvniho syna bych mohla kojit klidne celou porodnici.

Kazdopadne toto muj problem neresi, hlad ma vecer i po UM.

Toto potvrzuje myšlenku, že se fakt nebudí hladem, pokud nespí ani po UM. Pokud z prsa kojíte, mléko tam máte. Však prsa střídejte. Myslím, že spíš máte problém situaci přijmout, což jsem měla tedy taky, o tom žádná. Jak to přišlo, tak to časem odejde. Nemusíte vyvařovat polévky, jak sama píšete, že se Vám nechce :lol: . Kojte a ono to odezní.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >