Co místo Nutrilonu - HA či AC?

klm
62
8.2.16 21:49

Co místo Nutrilonu HA či AC?

Dobrý den, dceři (1.5 roku) byla v osmi měsících zjištěna silná alergie na umělé mléko - měla ho cca třikrát ve výjimečných případech, ale celý systém jí to rozhodilo natolik, že mezi pátým a osmým měsícem velmi často silně zvracela (2-3× týdně, vždy po 20 minutách třeba pět hodin…), po naprosto různých věcech. Po vyšetření na alergologii (které jsem si musela vynutit, protože velmi dobře prospívala a doktoři odmítali připustit, že by byl nějaký problém… ) jsme jí několik měsíců dávali Nutrilon Allergy Care a problémy ze dne na den ustaly. Před několika měsíci jí doktor povolil Nutrilon HA. Nyní mám už dlouho problém sehnat kterýkoliv z nich, Nutrilon 3 už dávno, teď už není ani Nutrilon 2. Mám strach přejít na klasický Nutrilon, když si představím tehdejší následky. Řešíte někdo podobný problém? Máte nějaké zkušenosti? Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1988
8.2.16 22:19

Kupujeme Nutrilon AC už skoro 3 roky, nikdy se mi nestalo, že by nebyl… Odkud jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
klm
62
11.2.16 22:31

Díky za odpověď. Jsem z Prahy. Včera mi psal přímo výrobce Nutrilonu jako reakci na můj dotaz, že kvůli požáru v Nizozemí, odkud berou suroviny, přestává být na trhu Nutrilon HA 2 a 3 a Nutrilon AC je už jen 2.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8065
11.2.16 22:34

@klm nutrilon ma caste vypadky, vyhorela jim tovarna. Zavolej si primo do nutrilonu pani rekne kde ho sezenes a kdy. Ja takto zhanela nutrilon comfort mesic zpatky :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1988
12.2.16 07:49

Holky tak díky za info, tak dnes pojedu tedy udělat zásoby!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama