Co mu dát? Uvidíme se po měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kacenka205
Nováček 5 příspěvků 26.01.19 14:54
Co mu dát, uvidíme se po měsíci

Ahoj, přítel se po 3 týdnech bude vracet z Číny, kde byl s tatínkem. Co dát chlapovi jako gesto, dárek?
Je jasný, že tam je zapocitany sex :lol:.
Ale myslím skutečně dárek. Chci na něj čekat před jeho domem, ale nevím, co mu koupit. Pro ženskou je to lehký, obrovskou kytici do ruky, plyšáka, ale tady fakt nevím. ????
Jsme spolu 4 roky, takze většina dárků je už vystrilenych. Diky :think: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 26.01.19 15:02

Ja bych mu uvarila nejakou extra dobrotu k veceri a koupila dobre vino.

Russet
Extra třída :D 14015 příspěvků 26.01.19 15:03
@kacenka205 píše:
Ahoj, přítel se po 3 týdnech bude vracet z Číny, kde byl s tatínkem. Co dát chlapovi jako gesto, dárek?
Ale myslím skutečně dárek. Chci na něj čekat před jeho domem, ale nevím, co mu koupit. Pro ženskou je to lehký, obrovskou kytici do ruky, plyšáka, ale tady fakt nevím. ????
Jsme spolu 4 roky, takze většina dárků je už vystrilenych. Diky :think: :srdce:

O plyšáka a kytici bych teda nestála 8o Jemu bych uvařila vepřoknedlo nebo něco lehčího, aby pak měl síly na jiné věci, že. Darů netřeba

Karleon
Kelišová 5511 příspěvků 26.01.19 15:06

Můj chlap by chtěl vidět hlavně mně, potom by se rád najedl, pomiloval a šel spát.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25858 příspěvků 26.01.19 15:08

Vrací se po třech týdnech, ne po třech měsících nebo letech, ne? 8o
Jste spolu 4 roky a budeš čekat před jeho domem? Proč ne uvnitř?
Přijela bych pro něj na letiště.

Heivka
Závislačka 3622 příspěvků 26.01.19 15:08

@kacenka205 Vždycky když byl muž delší dobu pryč tak na uvítanou dostal doma dělanou dobrotu, buď oblíbené jídlo nebo zákusek, dobrý malý dortík jde vzít i do krabice nebo košíku s sebou

Tableta
Závislačka 4324 příspěvků 26.01.19 15:11

Po dlouhým letu bude unavenej. Uvařila bych mu jeho nejoblíbenější jídlo a zbytek dne bychom se prováleli v posteli, povídali si a koukali na Netflix.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8646 příspěvků 26.01.19 15:27

Přijeď pro něj na letiště s nejhezčí kamarádkou, pokud ti opravdu jde o to ho potěšit a ne o ego

ka2ka
Extra třída :D 13754 příspěvků 26.01.19 15:30

nic bych nedávala, přišlo by mi to trapný, představ si to stojíš před barákem jako trubka a dárek s mašlí v ruce. Udělejte si hezký večer

Chytrak
Závislačka 3017 příspěvků 26.01.19 15:34

Ja bych mu dal detatko. Rekni mu, ze to urcite stihl udelat, jeste pred odjezdem :lol: :mavam:

milktea
Kecalka 210 příspěvků 5 inzerátů 26.01.19 16:00

Jela bych za ním na letiště a doma mu uvařila/upekla něco oblíbeného.

Jinak vůbec nechápu, proč mu něco kupovat? To, že on doveze nějaké suvenýry je jasný, ale obdarovávat ho jen proto, že přijel?

radek9
Kecalka 196 příspěvků 26.01.19 16:46

Zabal Sebe jen do mašle a takhle ho přivítej na letišti :))

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17471 příspěvků 26.01.19 17:12
@kacenka205 píše:
Jsme spolu 4 roky, takze většina dárků je už vystrilenych. Diky :think: :srdce:

A tatínkovi dáš co? :mrgreen: Taky je to rodina. Nic nedávej. Já bych se cítila jak trouba, kdyby mě někdo takhle vítal. A ještě stát před barákem jak hydrant. :zed: Hezký večer - to je to pravé. :palec:

Konnny
Závislačka 2698 příspěvků 26.01.19 17:23

A proč ho chceš čekat před domem a ne vevnitř? Jste spolu 4 roky a nebydlíte spolu?

alimdar
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 26.01.19 19:13

@kacenka205 po 4 letech bych mu nabidla společné bydlení. Jinak jak píšou ostatni, dobře uvařené poctivé jeho oblíbené jidlo.
Dárek bych očekávala spíš já od něj, většinou se vozi suvenýr z cesty a neobdarovava se ten navrátivší se. Jo a ani bych moc neočekávala od toho sexu, přeci jen je to cesta dlouhá… ale tak zas nevím, kolik vám je

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Trest je moc tvrdý, rozhodnutí soudu mě překvapilo, uvedl Řepkův advokát Jankrle

Devět měsíců tak zní rozhodnutí okresního soudu, který předešlé rozhodnutí,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >