Reklama

Co mu mám dát na Valentýna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Caitlyn
Kelišová 5791 příspěvků 11.02.18 13:15
Co mu mám dát na Valentýna?
:kytka:

Příspěvek upraven 07.03.18 v 20:51

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33140 příspěvků 10 inzerátů 11.02.18 13:20

Těžko říct, zkuste se pobavit, jak moc valentýna prožíváte nebo ne. Kdyžtak kup nějakou drobnost, kterou uděláš radost, ale nebude si připadat trapně ani ti to nenaruší rozpočet. Tady je obsáhlá diskuze na téma dárky pro muže: https://www.emimino.cz/…zela-169009/, třeba tam najdeš inspiraci.

Caitlyn
Kelišová 5791 příspěvků 11.02.18 13:24

@Tiger-lily

Díky, mrknu na to :)

potvurka89
Závislačka 2759 příspěvků 11.02.18 13:29

Ahoj já bych koupila plyšáka nějakého zamilovaného, něco malého skladného, nic přehnaného. :) Já třeba manželovi koupím spodní prádlo, zajímavé a hravé. :D

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 11.02.18 13:34

@Caitlyn Tak když je to zrovna ve středu, tak můžeš počítat s nějakým dárkem… Znáš ho dostatečně? Nevím v jaké fázi poznávání jste. A víš, co by se mu líbilo, snad třeba jen čokoláda = v různých formách, schovaná v kabelce, by ho mohla potěšit, ale až po předání jeho dárku a přidat pusu. :think:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 11.02.18 13:38

Tak se domluvte spolu, jestli si bude něco dávat nebo to večeří končí.. nepovažuju to za něco špatného :nevim:. Když řekne, že ti i něco plánuje koupit nebo ti něco koupil, tak mu pak kup něco taky, záleží, co má rád a co by mu udělalo radost, my ho neznáme :nevim:.

Caitlyn
Kelišová 5791 příspěvků 11.02.18 13:39

Příspěvek upraven 07.03.18 v 20:51

Caitlyn
Kelišová 5791 příspěvků 11.02.18 13:41

Příspěvek upraven 07.03.18 v 20:52

TamaraAlmara 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 13:43

Plysaka a polstarek rozhodně ne, neni mu 15 ne? Ja bych sla do neceho univerzalniho jako trenky, pekny tričko na spani, cokoladu a tak. To rozhodne neurazi a nestojí to svet. Dala bych mu to i kdyz on by nam dal jen tu veceri. Chlapi musi byt obcas zenou prekvapeni a zaskoceni. Ne jen kdyz ty me, tak ja tobe.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 11.02.18 13:45

Já bych asi koupila dobré víno :think: to je takový dar nedar

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 11.02.18 13:45
@Caitlyn píše:
To je takový blbý. :?

Blbější mi přijde tady zakládat diskuzi, jestli mu máš nebo nemáš něco kupovat a nedomluvit se rovnou s ním :nevim:

TamaraAlmara 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 13:47

@Paola21 ja bych se tedy o darku taky nedomlouvala. Láska je bez podminek, bud mu neco dat chci nebo nechci. Bez ohledu na to, zda on mi neco da. To jestli on pak bude resit, ze mi nic nedal je jeho vec. To uz ja resit nemusim.

Kelsey
Hvězda diskuse 44449 příspěvků 11.02.18 13:48

Plysaka fakt bych fakt nekupovala, nema 15r., radeji polstarek a sladke nikdy neurazi.

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 11.02.18 13:49

@Paola21 :palec: :mavam:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 11.02.18 13:50
@TamaraAlmara píše:
@Paola21 ja bych se tedy o darku taky nedomlouvala. Láska je bez podminek, bud mu neco dat chci nebo nechci. Bez ohledu na to, zda on mi neco da. To jestli on pak bude resit, ze mi nic nedal je jeho vec. To uz ja resit nemusim.

Souhlasím, pak nechápu tu část úvodního příspěvku zakladatelky „Nevím jestli mu mám něco koupit nebo ne? A pokud ano, tak co?“ Buď chci nebo nechci, jestli chci, tak znám svého partnera nejlépe ze všech lidí tady a vím, co by mu udělalo radost.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >