Co mu mám koupit k svátku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 24.07.18 12:38
Co mu mám koupit k svátku?

Ahojky holky
prosím prosím o typ k svátku. Já fakt nevím, všude jsou kraviny. :( :,(

Reakce:

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 24.07.18 12:42

My si k svátku nic nedáváme. Popřeju a dám nějakou oblíbenou sladkost.

Elishka1
Závislačka 2726 příspěvků 24.07.18 12:45
@PetyMimi píše:
Ahojky holky
prosím prosím o typ k svátku. Já fakt nevím, všude jsou kraviny. :( :,(

jako manželovi?

Apaji
Kelišová 5381 příspěvků 24.07.18 12:49

My si manželem kupujeme to, co má druhý rád, to co ho zajímá…Když ti napíšu, co kupuju manželovi já, tak to asi nebude mít žádný smysl, protože pochybuju, že se jeho zájmy budou shodovat se zájmy tvého muže.

Naposledy jsem mu koupila tričko s dlouhým rukávem se znaky a runami staroslovanských bohů. Loni roh na pití piva s rytými symboly (opět staroslovanskými), mimochodem i já mám svůj roh na pití.

Když jsem byla studentka tak jsem mu kupovala takové věci jako dobrý tabák do fajfky (tu si občas dá na čundru), PC hru, nůž apod.

Alušáček
Závislačka 3178 příspěvků 24.07.18 12:50

@PetyMimi Nepíšeš komu.. Já k svátku dárky nedávám,maximálně popřeju,pokud si vzpomenu… Pokud musí být dárek,dala bych jen něco symbolicky,flaš­ku,čokoládu…

Markéta80
Hvězda diskuse 39996 příspěvků 24.07.18 13:13

@PetyMimi ty nevíš co má rád, co by mu udělalo radost? @Apaji roh na pití jsme ani nevěděla že je :oops: , manžel ho chtěl k od ježíška :mrgreen:

Apaji
Kelišová 5381 příspěvků 24.07.18 13:25

@Markéta80

Jo jo, chlastáme z toho na Hefaistonu na Helfštýně :mrgreen: (někteří jsou z toho u vytržení a už nás vyhlíží - kostým a roh je náš symbol :mrgreen: ), na akcích, kde se čepuje pivo, na čundru - ale chtěla jsem pořídit stojánek (máme závěs na pásku), abych ho mohla odložit naplněný na stůl. Manžel tvrdí, že ho vyrobí :mrgreen:

Rohy, slovanské symboly a nyní i pro dceru (dcera zase vyznává severské bohy, takže u ní letí amulety Thóra, Freyi, Ygdrasill apod.) nakupuju zde:

https://www.drakkaria.cz/…ohy-na-piti/?…

P.S. já mimo jiné miluju jantar a ten je tam taky 8)

Deluxe27
Stálice 82 příspěvků 7 inzerátů 24.07.18 13:39

Já k svátku dávám tyto věci
1. Příteli - deodorant a energy drink (nemůže jíst sladké jinak čokoláda)
2. Dceři - 1 kus oblečení (z Pepco, předražené ne)
A ostatním popřeju,max. čokoládu dám :think:

G.a.b.c.a20
Kecalka 341 příspěvků 24.07.18 14:02

My si k svatku davame maximalne nejakou cokoladu,zenam-slecnam kvetinu+cokoladu..a dcera si k tomu muze zajit do hrackarstvi a vybrat si nejakou malickost..

Markéta80
Hvězda diskuse 39996 příspěvků 24.07.18 14:42

@Apaji tam taky manželovi beru věci. napíše dopis ježíškovi a mne do mailu odkazy :mrgreen: Naposled jsem si tam brala přívěsek s vlkem :mrgreen: O stojánku taky mluvil že si ho asi vyrobí. když psal že by chtěl nákrčník jsem si říkala k čemu když šály má a ono to bylo něco jiného :mrgreen:

manžel brzo bude mít narozky tak dostane lahev alkoholu co chtěl ochutnat :lol: a rozbila se mu mp3 tak dostane novou, což rozhodně nečeká :palec: a půjdeme do restaurace na oběd ;)

Apaji
Kelišová 5381 příspěvků 24.07.18 17:12

Jo, také jsem manželovi jednou koupila degustační set různých světových piv.

CrazyOwl
Stálice 74 příspěvků 25.07.18 13:51

My na svatky někam chodime. S dětma na pohár nebo zákusek. S mužem do kavárny nebo na oběd/večeři. Dárky si nedáváme.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 25.07.18 14:09

dobrým rumem neurazíš

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >