Co musím odevzdat zaměstnavateli na daně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wamp
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 25.01.17 12:13
Co musím odevzdat zaměstnavateli na daně?

Potrebuji poradit. 1.6.2016 az do 19.6.2016 jsem pracovala v obchode a od 20.6.2016 jsem zamestnana jinde a stale pracuji. Ted mi ucetni rekla, ze pokud si necham dane delat pres firmu, tak musim odevzdat z minuleho zamestnani a ted presne nevim co mam odevzdat, zapoctovy list jsem odevzdala hned, jak jsem nastoupila do prace. Omlouvam se, za carky a hacky, pisu z mobilu. dekuji za odpoved.

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 25.01.17 12:16

Podklady pro daně, nevím jak se to jmenuje přesně, ale když řekneš cos napsala sem, tak zaměstnavatel bude vědět. Je to lejstro, kde je napsanej mj. tvůj výdělek za daný období…

bessi79
Kecalka 105 příspěvků 25.01.17 12:19

Potvrzení o zdanitelných příjmech za rok 2016

Ornwen
Závislačka 4529 příspěvků 25.01.17 12:19

@wamp nadává se tomu „potvrzení o zdanitelných příjmech“ ale účetní to vědi, chápou i „papír na daně“ :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >