Reklama

Co může ovlivnit výsledek těhotenského testu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denkat
Kecalka 107 příspěvků 03.09.18 08:16
Co může ovlivnit výsledek těhotenského testu?

Ahoj holky, co může ovlivnit výsledek TT z běžné dostupných vitamínů, jestli teda vůbec něco může? Mám tedy na mysli jestli něco může způsobit negativitu testu i po zpoždění (ovulace měla být v půlce cyklu) někde jsem četla, že se dokonce někomu nemusí vylučovat HCG do moči, stalo se někomu? :)

Reklama

Reakce:

Biibii
Stálice 73 příspěvků 03.09.18 08:20

Nevím teda čím to bylo, ale měla jsem test negativní i dva dny po zpoždění :D třetí den od vynechane ms jsem měla dusika :nevim: :)

lachtanice86
Kelišová 5746 příspěvků 03.09.18 08:32

Vitamíny to určitě nezmění.

Kriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 03.09.18 08:36

Vitamíny to neovlivní. Můžeš prostě vylučovat min toho hormonu, nebo máš min citlivej test a nemusí to být hned vidět. Někomu se čárka objeví třeba až týden po vynechání…

denkat
Kecalka 107 příspěvků 03.09.18 08:52

Mám pátý den zpoždění, včera test negativní citlivosti 10… uvidím, počkám do středy a když bude i tak negativní, objednám se k doktorovi má vyvolávačku

chs.jasmin
Kelišová 7246 příspěvků 03.09.18 09:08
@denkat píše:
Ahoj holky, co může ovlivnit výsledek TT z běžné dostupných vitamínů, jestli teda vůbec něco může? Mám tedy na mysli jestli něco může způsobit negativitu testu i po zpoždění (ovulace měla být v půlce cyklu) někde jsem četla, že se dokonce někomu nemusí vylučovat HCG do moči, stalo se někomu? :)

Ahoj,

negativitu testu muže udělat i opožděná ovulace, pozdější oplodnění vajíčka, pomalý nájezd vývoje, kdy je třeba i dlouho jen prázdný gestační váček a hladina HCG v krvi je ještě malá a tak jej test ani nezaznamená. Také je to značka od značky, hladina citlivosti testu. Prodávají se 10 i 25mmol/l. Nebo prostě k oplodnění vajíčka nedošlo a tak i když meškáš, těhotná být nemusíš. Vyčkala bych ještě ten týden - zkusila jinou značku testů, a zašla na gynekologii - kde by ti dali vyvolávačku.

Jedna známá Youtuberka (ted už tedy kanál nemá, kvůli ochraně soukromí), tak ta je dokonce i PA a ta meškala, negativní testy, dostala vyvolávačku a přeci jen těhotná byla a druhou vyvolávačku už tedy nedostala. I to se někdy stává, že třeba plod je zahnízděný vysoko a není tak vidět, testy z nějakého důvodu jsou negativní a žena přesto je těhotná. :nevim:

denkat
Kecalka 107 příspěvků 03.09.18 11:03
@chs.jasmin píše:
Ahoj,

negativitu testu muže udělat i opožděná ovulace, pozdější oplodnění vajíčka, pomalý nájezd vývoje, kdy je třeba i dlouho jen prázdný gestační váček a hladina HCG v krvi je ještě malá a tak jej test ani nezaznamená. Také je to značka od značky, hladina citlivosti testu. Prodávají se 10 i 25mmol/l. Nebo prostě k oplodnění vajíčka nedošlo a tak i když meškáš, těhotná být nemusíš. Vyčkala bych ještě ten týden - zkusila jinou značku testů, a zašla na gynekologii - kde by ti dali vyvolávačku.

Jedna známá Youtuberka (ted už tedy kanál nemá, kvůli ochraně soukromí), tak ta je dokonce i PA a ta meškala, negativní testy, dostala vyvolávačku a přeci jen těhotná byla a druhou vyvolávačku už tedy nedostala. I to se někdy stává, že třeba plod je zahnízděný vysoko a není tak vidět, testy z nějakého důvodu jsou negativní a žena přesto je těhotná. :nevim:

No kdybych přeci jen těhotná byla tak by se to musela stát na ovulaci uprostřed cyklu kdy byl náš poslední sex, protože manžel si pak přivodil menší zranění a nemohli jsme :mrgreen: nicméně ty ostatní důvody, bylo by to fajn, ale to by asi už byla hodně velká náhoda, že bych to zrovna já takhle měla :D ale ještě počkám ten týden a pak půjdu k Dr. a uvidí se ;) já si spíš myslím, že to je tím, že jsem před ani ne 2 měsíci změnila stravování a zhubla 11 kilo takže nejspíš mi to právě ovlivnilo i cyklus tímto způsobem ..... kdybych alespoň neměla ty klasický předmestruační stavy :lol:

chrastitko11
Kecalka 438 příspěvků 03.09.18 12:55

@denkat ahoj tolik kg určitě může ovlivnit menstruaci . Já mám taky týden zpoždění a TT negativní . Minulý měsíc jsem brala nějaká antibiotika , tak to přikládám za vinu k tomu ;)

denkat
Kecalka 107 příspěvků 03.09.18 13:04
@chrastitko11 píše:
@denkat ahoj tolik kg určitě může ovlivnit menstruaci . Já mám taky týden zpoždění a TT negativní . Minulý měsíc jsem brala nějaká antibiotika , tak to přikládám za vinu k tomu ;)

Taky si to myslím…mě by to ani nevadilo, ale spíš ten neustálý PMS, to je hrozný :lol: :lol:

chrastitko11
Kecalka 438 příspěvků 03.09.18 17:44

@denkat no dneska jsem byla na gyndě i kvůli n jakým jiným problémům a brali mě pro jistotu krev na těhotenství , ale na UTZ nic neviděla .. :mavam:

denkat
Kecalka 107 příspěvků 03.09.18 18:39
@chrastitko11 píše:
@denkat no dneska jsem byla na gyndě i kvůli n jakým jiným problémům a brali mě pro jistotu krev na těhotenství , ale na UTZ nic neviděla .. :mavam:

Tak kdoví, třeba budeš nakonec :D dej vědět až budeš znát výsledky ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama