Co může znamenat jednodenní menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 07:59
Co může znamenat jednodenní menstruace?

Dobrý den, mám problém s menstruací. Vždy jsem ji měla slabší po 21 dnech a trvala 3 dny. Tato menstruace je ale jiná. Měla jsem ji dostat 18.7., ale tento den se dostavilo trochu krve a hnědé špinění. Další den byla menstruace normální, ale dnes už není žádná, zase hnědé špinění. Pohlavní styk jsem tento měsíc měla, ale byl vždy s kondomem u kterého vím, že určitě nepraskl. Je mi 17. Měli jste někdy některá stejný problém?

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23467 příspěvků 20.07.19 08:23

Pro jistotu, ale opravdu jenom pro jistotu si udělej těhotenský test. Ona se může třeba ještě vrátit. Jak to máš silné? Já to takhle mám poslední dny, že celý den třeba nic a pak večer…HA bereš?

truelly
Závislačka 3458 příspěvků 20.07.19 08:57

Určitě test

Aduš8
Kelišová 5336 příspěvků 20.07.19 09:15

Jak dlouho menstruuješ? Pro jistotu si udělej test, ale může to být i hormonální.

azaleila
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 44 inzerátů 20.07.19 09:23

Já myslím, že to nic nebude… ale pro klid si test možná udělej.

sheran
Povídálka 29 příspěvků 20.07.19 09:44

Neužívala jsi tento měsíc nějaké léky? Ty toto mohou taky způsobit.

Aneta Novotná
Povídálka 11 příspěvků 20.07.19 20:11

HA neberu a tento mesic jsem žádné léky nepoužívala. Ani nemám nějaké stresové období, akorát brigáda a dovolená, ale to příčina nebude. Test jsem si dělala a vyšel negativní. Nejspise si zhruba za týden si udělám test znovu a pak uvidím jak to bude s další menstruací, když tak zajdu na gynekologii. Děkuji vám za rady :palec:

azaleila
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 44 inzerátů 20.07.19 21:03

@Aneta Novotná a uz se Ti nekdy v minulosti neco podobneho stalo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 10:59

Ahoj, u mně je takový,,postup,, vcelku běžný, ale já mám problémy se štítnou žlázou, takže to mám z,,blbnutí" hormonů a taky se mi to stává na dovolené. Můžeš být sice úplně ok a bez stresu, ale jak člověk změní prostředí, tak to začne blnout. Mívala to tak i mamka.. Možná bys to měla říct doktorce.

Váš příspěvek
Reklama