Reklama

Co můžu na vlhký kašel, když jsem astmatik?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronda1
Kecalka 102 příspěvků 17.03.18 08:03
Co můžu na suchý kašel, když jsem astmatik??

Ahoj, mám takový dotaz.. Mám astma, foukátko, a na noc lék.. Ale jelikoz jsem nekde chytla kasel, suchý kasel, tak me zajima co bych mohla?? Kašel me trapí jen během dne, v noci mě netrápí..Stoptusin, tussin??

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ijen
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 17.03.18 08:11

Tak na vlhky nebo na suchy? Jestli je opravdu bez hlenu tak Levopront nebo Sinecod, jestli drazdivy s hlenem volila bych Stoptussin.

Hrozina
Kecalka 307 příspěvků 17.03.18 08:12

Klidně tyhle dva, já používám i Stopkašel. Na vlhký potom Mucosolvan, Ambrobene nebo Bronchipret.

Hrozina
Kecalka 307 příspěvků 17.03.18 08:14
@Ijen píše:
Tak na vlhky nebo na suchy? Jestli je opravdu bez hlenu tak Levopront nebo Sinecod, jestli drazdivy s hlenem volila bych Stoptussin.

Na Levopront jsem zapomněla. Ten Stoptusin už je takový ten přechod mezi suchým a vlhkým.

Ronda1
Kecalka 102 příspěvků 17.03.18 08:16

Na suchý kašel…

Ronda1
Kecalka 102 příspěvků 17.03.18 08:17

Chvilku kaslu suchy kasel,,chvilku s hlenem…takze asi napůl…

xacxa
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 17.03.18 08:28

Stodal sirup, je to bylinný přípravek na všechny druhy kašle, mě zabírá nejlépe, i lépe než všechny ambrobene, mucosolvany a ACC

Ijen
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 17.03.18 08:30

Zvolila bych ten Stoptussin.

Ijen
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 17.03.18 08:33

Pokud homeopaticky, byl by vhodnejsi Drossetux. Ja taky pouzivam Stodal, ale manzel je astmatik a na drazdivy kasel mu nezabira ani jeden. On teda tvrdi, ze je to hlavne proto, ze homeopatii neveri. Ja s nim u sebe i u deti mam zkusenost dobrou ale manzel bere bud Stoptussin nebo Levopront.

Ronda1
Kecalka 102 příspěvků 17.03.18 08:34

Děkuji, chtěla jsem se jeste zeptat a s tim stoptusinem muzu dal pouzivat cezera lek- na alergii, castispir -lek na astma a foukatko fullhale? Mam poprve kasel pri astma, takze vubec nevim… :think:

Tableta
Závislačka 3958 příspěvků 17.03.18 08:34

Stoptussinem nikdy nic nezkazíš. Taky je dobrej jitrocelovej čaj, případně čaj z šalvěje s citronem a medem.

nozu
Extra třída :D 11459 příspěvků 17.03.18 08:43
@Ronda1 píše:
Děkuji, chtěla jsem se jeste zeptat a s tim stoptusinem muzu dal pouzivat cezera lek- na alergii, castispir -lek na astma a foukatko fullhale? Mam poprve kasel pri astma, takze vubec nevim… :think:

hele, na tohle se zeptej doktora nebo v lekarne. na rady z emimina bych se nespolehala. tech leku je uz moc…

Ronda1
Kecalka 102 příspěvků 17.03.18 08:58

Dekuji za rady, v lekarne mi nakonec poradila kapky stoptusin, jako astmatik je muzu :palec:

ančapepča
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 17.03.18 09:00

Hlavně né ACC. Astmatici ho nesmí! Vím od kamarádky astmatičky

Kriss Tina
Závislačka 4706 příspěvků 17.03.18 09:15

Hele já mám astma od malička a beru co mi přide pod ruku, ten stoptusin je docela účinej, teď nedávno sem brala třeba ambrobene nebo hedelix. Nevím Teda co bereš za léky jestli je tam nějaká složka co se s nima třeba nesnese to už je spíš na konzultaci s doktorem :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama