Co můžu udělat pro člověka s Lupusem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 20:45
Co můžu udělat pro člověka s Lupusem

Zdravím, chtěla bych se poradit. Moje maminka má lupus. Chtela bych jí tak darovat něco, co by jí trochu ulevilo, udělalo dobře, aspoň na chvilku. Má velmi citlivou pleť takže snese jenom antialergickou kosmetiku. Existují nějaké např. Lázeňské procedury, které lidem s lupusem pomáhají? Nebo máte nějaké vlastní zkušenosti co přímo vam ulevuje např aromaterapie, nějaké balzámy, bylinky, krystaly. Máma je zcela sobestacna, ale nemoc jí pomalu ubírá energii. Moc děkuji za jakoukoliv radu.

Reakce:
dyňa
Kecalka 326 příspěvků 10.09.19 22:04

Nevim, jak pomoct, svagrova ma lupus uz 20let a strasne ji pomohl Budhismus.Muzu se ji zeptat, jestli by Vam nejak nepomohla, treba o necem vi.

X_Cassiopea
Kecalka 164 příspěvků 10.09.19 22:25

Ahoj, jestli se jedná o systémový lupus, doporučuje se selen a na klouby pupálkový olej.
Dál tymiánový čaj nebo čaj z Lapača a aloe vera.
Jukni na internet, určitě tam najdeš co pomáhá, a psychika je taky dost důležitá. Takže cokoli by jí udělalo radost. Držím palce

MarylinD
Nováček 2 příspěvky 11.09.19 08:28
@dyňa píše:
Nevim, jak pomoct, svagrova ma lupus uz 20let a strasne ji pomohl Budhismus.Muzu se ji zeptat, jestli by Vam nejak nepomohla, treba o necem vi.

Moc děkuji, to by bylo super.

MarylinD
Nováček 2 příspěvky 11.09.19 08:34
@X_Cassiopea píše:
Ahoj, jestli se jedná o systémový lupus, doporučuje se selen a na klouby pupálkový olej.
Dál tymiánový čaj nebo čaj z Lapača a aloe vera.
Jukni na internet, určitě tam najdeš co pomáhá, a psychika je taky dost důležitá. Takže cokoli by jí udělalo radost. Držím palce

Ano o systémový lupus. Moc děkuji za rady. Určitě nakoupím. Na netu jsem taky něco našla, ale přece jenom mám radši si to ověřit u lidi kteří s tím mají zkušenosti a už ví co třeba pomáhá a co ne, i když je to mnohdy individuální. Mamka je držák, snaží se to brát s nadhledem, ale je vidět, že už jí to vyčerpává čím dál víc.

Moravanka123
Kecalka 205 příspěvků 12.09.19 13:09

Ja mam systemovy lupus a kdyby mi chtel nekdo neco darovat, tak prosim nic na nemoc, ale neco co mi udela radost.

Váš příspěvek
Reklama