Co mužům vadí na orálním sexu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.03.18 22:36
Co mužům vadí na orálním sexu?

Je mi 25 partnerovi je 35 let. Mám ráda sex ale nikdy se o něho vyloženě neřeknu jsem stydlivá. Vždy jen naznačuji hlazením ale v 99% z toho nic není takže třeba týden i déle nemáme sex.
A když už k tomu dojde tak přítele uspokojim pusou ale on mě ne. Proč některým mužům vadí ženu uspokojit ústy? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9046 příspěvků 15.03.18 22:42

Nekterym zenam taky vadi delat oral. Proc se stydis rict si o sex? Nebo se o nej pokusit? Kdyz chce on, tak mu ve finale stejne “das”. Vi jak vypadas.
Proc to vadi tomu tvemu? To se ho musis zeptat.

Helileli
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 15.03.18 22:47

Třeba to neumí, tak to raději nedělá. Mně by teda zneklidňovala ta frekvence jako taková, co by bylo za pět, deset let, sex podle ročních období? :nevim: To by mi vadilo víc než absence nějaké praktiky.

Petruna21
Echt Kelišová 9210 příspěvků 15.03.18 22:49

Nesmíš se stydět si říct o sex na není přeci nic špatného :)

Anonymní  15.03.18 22:50

Je to slizké, lepivé, neumyté to smrdí jak rybina… :D důvodu je víc. Vždy když jsem uspokojovala ženu ústy, před tím jsme byly ve vaně, jinak mi to přišlo :poblion:… Když už moc tekla, taky se mi to nelíbilo… Prosím anonym, nemusí rodina vědět, že mám krom mužů ráda i ženy.

růžový achát
Závislačka 2823 příspěvků 15.03.18 22:51

Jasný, normálně na něj skoč a rovnou 69 :mavam:

růžový achát
Závislačka 2823 příspěvků 15.03.18 22:53
@Anonymní píše:
Je to slizké, lepivé, neumyté to smrdí jak rybina… :D důvodu je víc. Vždy když jsem uspokojovala ženu ústy, před tím jsme byly ve vaně, jinak mi to přišlo :poblion:… Když už moc tekla, taky se mi to nelíbilo… Prosím anonym, nemusí rodina vědět, že mám krom mužů ráda i ženy.

8o, koho si to uspokojovala proboha? :P

malá_holka
Závislačka 3502 příspěvků 15.03.18 22:55
@růžový achát píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: je po mě :palec:

tzipora
Kecalka 394 příspěvků 15.03.18 22:59
@Anonymní píše:

Můžu se tě zeptat, proč ti vadilo, když hodně tekla?

Mart81
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 15.03.18 23:00
@Anonymní píše:
Je mi 25 partnerovi je 35 let. Mám ráda sex ale nikdy se o něho vyloženě neřeknu jsem stydlivá. Vždy jen naznačuji hlazením ale v 99% z toho nic není takže třeba týden i déle nemáme sex.
A když už k tomu dojde tak přítele uspokojim pusou ale on mě ne. Proč některým mužům vadí ženu uspokojit ústy? :think:

To může mít mnoho důvodů, stejně jako u žen vůči mužům. Pár důvodů pro zábavu, co mně tak napadly.

Může mu to připadat:

• nehygienické a odpudivé, že by mu do pusy vytékaly vaše poševní sekrety
  • ponižující, pokud to má spojené s dominancí a submisivitou
  • zapáchající, zejména při zdravotních potížích nebo oblibě určitého jídla
  • nechutné a to buď jen u vás (třeba jste byla zrovna kyselejší) nebo obecně
  • nepříjemné, třeba to má asociované s něčím, co se mu nelíbí
  • příliš hanbaté a u této praktiky se stydí
  • náročné, neví jak na to a bojí se, že by zklamal
  • heterosexuální, třeba by raději cucal nanuk, než lízal zmrzlinu
  • vynucované, cítí se být do toho tlačený, i když pokud jste stydlivka, tak asi ne
  • intimní, když se budete znát blíž, může změnit názor
  • vzrušující, jeho tajná slabina, bojí se, že už by se od vás neodtrhl
  • zbytečné, nevzrušuje ho to a dělat to jen tak pro vás se mu nechce
  • pokročilé, je to skrytý mistr lízal, ale nechává si trumfy v rukávu 8)

EDIT: doplnil jsem další důvody, abych jich měl 13. ;)

Příspěvek upraven 15.03.18 v 23:10

tzipora
Kecalka 394 příspěvků 15.03.18 23:05

Některým to vadí, protože jim jejich partnerka nevoní. Tak mi to bylo sděleno mým ex. Nedělal mi to, protože jsem mu smrděla, i když jsem byla po koupeli. Mně ale taky nevonel. Neměla jsem ráda orální sex. Teď mám milence a neznám nic lepšího než orální sex. On mi ho taky dělá.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 15.03.18 23:11

Posledni milenec lizal jako pan buh.. Lehce jsme spolu laskovali a ptala jsem se ho, ktera mu davala lekce. On mi zcela vazne rekl, ze ze vsech svych sexualnich partnerek lizal asi petinu. Z dalsi diskuze vyplynulo, ze ne vzdy muzi zalezi na uspokojeni zeny. Lizani je drina a muz z nej prakticky nic nema. Musi mu na zene hodne zalezet, aby ji dopral tuto rozkos.

tzipora
Kecalka 394 příspěvků 15.03.18 23:21

@VitaminC Zajímavý příspěvek. A cim byl tak vyjimecny? Delal to pomalu nebo to clovek musi zazit, aby pochopil? Nemusíš odpovídat, jestli nechceš. :)

VitaminC
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 15.03.18 23:31

@tzipora Ne, ze bych nechtela odpovedet, ale tezko se to popisuje. Par desitek muzu mi posteli proslo a musim rict, ze to bylo opravdu vyjimecne. Drzel rytmus, perfektni tlak, intenzivni ale zadne zbytecne pohyby. Navic bylo zrejme, ze ho to bavi a chutna mu to. Nedelal to tak jak vetsina muzu, ze te parkrat prelizne, aby te pripravil na styk, ale nechal mi spoustu casu a sel za mym orgasmem. Casto to spojoval s drazdenim a lizanim konecniku.. ale to uz jsme nekde jinde :mrgreen: Kdyby to nebyl takovej kreten, necham si ho na furt :mrgreen:

Bábrdl
Neúnavná pisatelka 19766 příspěvků 15.03.18 23:32
@růžový achát píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Jak si Meghan Markle vede u královny Alžběty? Dovoluje jí víc než Kate?

Ačkoliv z minulosti britská královská rodina nemá s rozvedenými Američankami... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama