Reklama

Co mužům vadí na orálním sexu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 22:36
Co mužům vadí na orálním sexu?

Je mi 25 partnerovi je 35 let. Mám ráda sex ale nikdy se o něho vyloženě neřeknu jsem stydlivá. Vždy jen naznačuji hlazením ale v 99% z toho nic není takže třeba týden i déle nemáme sex.
A když už k tomu dojde tak přítele uspokojim pusou ale on mě ne. Proč některým mužům vadí ženu uspokojit ústy? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 15.03.18 22:42

Nekterym zenam taky vadi delat oral. Proc se stydis rict si o sex? Nebo se o nej pokusit? Kdyz chce on, tak mu ve finale stejne “das”. Vi jak vypadas.
Proc to vadi tomu tvemu? To se ho musis zeptat.

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2753 příspěvků 15.03.18 22:47

Třeba to neumí, tak to raději nedělá. Mně by teda zneklidňovala ta frekvence jako taková, co by bylo za pět, deset let, sex podle ročních období? :nevim: To by mi vadilo víc než absence nějaké praktiky.

Uživatel je onlinePetruna21
Echt Kelišová 9845 příspěvků 15.03.18 22:49

Nesmíš se stydět si říct o sex na není přeci nic špatného :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 22:50

Je to slizké, lepivé, neumyté to smrdí jak rybina… :D důvodu je víc. Vždy když jsem uspokojovala ženu ústy, před tím jsme byly ve vaně, jinak mi to přišlo :poblion:… Když už moc tekla, taky se mi to nelíbilo… Prosím anonym, nemusí rodina vědět, že mám krom mužů ráda i ženy.

růžový achát
Závislačka 3943 příspěvků 15.03.18 22:51

Jasný, normálně na něj skoč a rovnou 69 :mavam:

růžový achát
Závislačka 3943 příspěvků 15.03.18 22:53
@Anonymní píše:
Je to slizké, lepivé, neumyté to smrdí jak rybina… :D důvodu je víc. Vždy když jsem uspokojovala ženu ústy, před tím jsme byly ve vaně, jinak mi to přišlo :poblion:… Když už moc tekla, taky se mi to nelíbilo… Prosím anonym, nemusí rodina vědět, že mám krom mužů ráda i ženy.

8o, koho si to uspokojovala proboha? :P

malá_holka
Závislačka 4976 příspěvků 15.03.18 22:55
@růžový achát píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: je po mě :palec:

tzipora
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 15.03.18 22:59
@Anonymní píše:

Můžu se tě zeptat, proč ti vadilo, když hodně tekla?

Mart81
Závislačka 2651 příspěvků 15.03.18 23:00
@Anonymní píše:
Je mi 25 partnerovi je 35 let. Mám ráda sex ale nikdy se o něho vyloženě neřeknu jsem stydlivá. Vždy jen naznačuji hlazením ale v 99% z toho nic není takže třeba týden i déle nemáme sex.
A když už k tomu dojde tak přítele uspokojim pusou ale on mě ne. Proč některým mužům vadí ženu uspokojit ústy? :think:

To může mít mnoho důvodů, stejně jako u žen vůči mužům. Pár důvodů pro zábavu, co mně tak napadly.

Může mu to připadat:

• nehygienické a odpudivé, že by mu do pusy vytékaly vaše poševní sekrety
  • ponižující, pokud to má spojené s dominancí a submisivitou
  • zapáchající, zejména při zdravotních potížích nebo oblibě určitého jídla
  • nechutné a to buď jen u vás (třeba jste byla zrovna kyselejší) nebo obecně
  • nepříjemné, třeba to má asociované s něčím, co se mu nelíbí
  • příliš hanbaté a u této praktiky se stydí
  • náročné, neví jak na to a bojí se, že by zklamal
  • heterosexuální, třeba by raději cucal nanuk, než lízal zmrzlinu
  • vynucované, cítí se být do toho tlačený, i když pokud jste stydlivka, tak asi ne
  • intimní, když se budete znát blíž, může změnit názor
  • vzrušující, jeho tajná slabina, bojí se, že už by se od vás neodtrhl
  • zbytečné, nevzrušuje ho to a dělat to jen tak pro vás se mu nechce
  • pokročilé, je to skrytý mistr lízal, ale nechává si trumfy v rukávu 8)

EDIT: doplnil jsem další důvody, abych jich měl 13. ;)

Příspěvek upraven 15.03.18 v 23:10

tzipora
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 15.03.18 23:05

Některým to vadí, protože jim jejich partnerka nevoní. Tak mi to bylo sděleno mým ex. Nedělal mi to, protože jsem mu smrděla, i když jsem byla po koupeli. Mně ale taky nevonel. Neměla jsem ráda orální sex. Teď mám milence a neznám nic lepšího než orální sex. On mi ho taky dělá.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 15.03.18 23:11

Posledni milenec lizal jako pan buh.. Lehce jsme spolu laskovali a ptala jsem se ho, ktera mu davala lekce. On mi zcela vazne rekl, ze ze vsech svych sexualnich partnerek lizal asi petinu. Z dalsi diskuze vyplynulo, ze ne vzdy muzi zalezi na uspokojeni zeny. Lizani je drina a muz z nej prakticky nic nema. Musi mu na zene hodne zalezet, aby ji dopral tuto rozkos.

tzipora
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 15.03.18 23:21

@VitaminC Zajímavý příspěvek. A cim byl tak vyjimecny? Delal to pomalu nebo to clovek musi zazit, aby pochopil? Nemusíš odpovídat, jestli nechceš. :)

VitaminC
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 15.03.18 23:31

@tzipora Ne, ze bych nechtela odpovedet, ale tezko se to popisuje. Par desitek muzu mi posteli proslo a musim rict, ze to bylo opravdu vyjimecne. Drzel rytmus, perfektni tlak, intenzivni ale zadne zbytecne pohyby. Navic bylo zrejme, ze ho to bavi a chutna mu to. Nedelal to tak jak vetsina muzu, ze te parkrat prelizne, aby te pripravil na styk, ale nechal mi spoustu casu a sel za mym orgasmem. Casto to spojoval s drazdenim a lizanim konecniku.. ale to uz jsme nekde jinde :mrgreen: Kdyby to nebyl takovej kreten, necham si ho na furt :mrgreen:

Bábrdl
Generální žvanilka 20923 příspěvků 15.03.18 23:32
@růžový achát píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama