Co myslíte je někdo nový na obzoru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.18 18:26
co myslite je nekdo novy na obzoru

Jdu se sem zeptat co si myslíte, jedná se o prítele delší dobu nam to neklape, a on mluvit a promluvit si o nas nemá snahu. Myslím si že možná někoho má, ale nevěnuje ani trochu zvýšenou péči o sebe, každý večer je doma jen zajde na pivo a to vím že na to pivo jde protože vždycky přijde načichlý výpary z restaurace kde mají blbý odsávání a hranolkami smrdí i ponožky…Vonavku používá jen občas, oblečení nosí spinavé pracovní ve kterém jde i na to pivo…no moc na sebe nedbá…dítěvyzvedává ze školy, akorát řeší bráchu že svou manželku podvádí a že je to d…l a prostě ho za to odsuzuje…Jenže nam vztah drhne a moc spolu nekomunikujeme a spali jsme spou před měsícem…ještě chci říct že miv jeho přítomnosti často píše sms moje sestra a on si myslí že nekoho asi mam, nekdy řeknu že je to ona a někdy se mi nechce to říct, stejně ho to nezajímá. jsme spolu spjati dítětem mi prijde ale každy jede svoje..už včera jak přisel z piva měl upito mi řekl však já taky někoho mám, což se mi na jednu stranu nezdá, nikam jinam nejezdí vyfiklý…je fakt že se potkáme až večer a cely den pracuje a ja smenuji tak nevím třeba by mel i čas na odskok k milence…telefon nehypnotizuje jen sem tam pošle klukum do skupiny info že se sejdou na pivo a za dve hodky je teda i navoněný restaurací doma…ale zmenil ke me chování i vyjíždí že něco delám tak a on by to udelal jinak…myslíte si že nekoho má? :nevim: mluvit sním moc nejde vždy vstane a odejde třeba na záchod…tím mi dá najevo konec diskuze, takže se nic nedovím. vpraci má nijaké starosti a ten brácha s kterým vedou firmu mu dělá peklo jinak by možná byl v klidu prosím anonym dekuji

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 10.03.18 18:28
@Anonymní píše:
Jdu se sem zeptat co si myslíte, jedná se o prítele delší dobu nam to neklape, a on mluvit a promluvit si o nas nemá snahu. Myslím si že možná někoho má, ale nevěnuje ani trochu zvýšenou péči o sebe, každý večer je doma jen zajde na pivo a to vím že na to pivo jde protože vždycky přijde načichlý výpary z restaurace kde mají blbý odsávání a hranolkami smrdí i ponožky…Vonavku používá jen občas, oblečení nosí spinavé pracovní ve kterém jde i na to pivo…no moc na sebe nedbá…dítěvyzvedává ze školy, akorát řeší bráchu že svou manželku podvádí a že je to d…l a prostě ho za to odsuzuje…Jenže nam vztah drhne a moc spolu nekomunikujeme a spali jsme spou před měsícem…ještě chci říct že miv jeho přítomnosti často píše sms moje sestra a on si myslí že nekoho asi mam, nekdy řeknu že je to ona a někdy se mi nechce to říct, stejně ho to nezajímá. jsme spolu spjati dítětem mi prijde ale každy jede svoje..už včera jak přisel z piva měl upito mi řekl však já taky někoho mám, což se mi na jednu stranu nezdá, nikam jinam nejezdí vyfiklý…je fakt že se potkáme až večer a cely den pracuje a ja smenuji tak nevím třeba by mel i čas na odskok k milence…telefon nehypnotizuje jen sem tam pošle klukum do skupiny info že se sejdou na pivo a za dve hodky je teda i navoněný restaurací doma…ale zmenil ke me chování i vyjíždí že něco delám tak a on by to udelal jinak…myslíte si že nekoho má? :nevim: mluvit sním moc nejde vždy vstane a odejde třeba na záchod…tím mi dá najevo konec diskuze, takže se nic nedovím. vpraci má nijaké starosti a ten brácha s kterým vedou firmu mu dělá peklo jinak by možná byl v klidu prosím anonym dekuji

Já myslím, že u vás opravdu vázne komunikace. Nemyslím si, že by někoho měl, ale možná by jste si měli vážně promluvit a začít na vztahu pracovat, pokud chcete.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.18 18:47

Ale jak promluvit, když ja chci zacít on se zvedne a jde třeba do garáže…dela to furt nejde sním mluvit, treba me ma plne zuby třeba ma tech problemu plne zuby to chápu ale nemelo by to nas vztah zasahovat…on cítí že je něco spatne ale nic neřeší

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 10.03.18 19:03
@Anonymní píše:
Ale jak promluvit, když ja chci zacít on se zvedne a jde třeba do garáže…dela to furt nejde sním mluvit, treba me ma plne zuby třeba ma tech problemu plne zuby to chápu ale nemelo by to nas vztah zasahovat…on cítí že je něco spatne ale nic neřeší

Takže když spolu třeba večer ležíte v posteli, tak se zvedne a odejde? Co třeba, až bude ve vaně? Nebude mít kam utéct. Nebo mu napiš dopis…

radkka
Generální žvanilka 20642 příspěvků 10.03.18 19:06

Na to, že máte školní dítě máte dost zajímavý vztah. Jestli spolu takhle komunikujeme celé ty roky, tak jste spolu překvapivě dlouho :roll: :zed:
Budete na tom muset začít pracovat, nic jiného s tím neuděláš.
Jestli má milenku ti tady asi nikdo neřekne, nemusí za ní jezdit navoněný. Nemusí za ní chodit večer :nevim: znám spoustu lidí nevěrných v práci nebo o polední pauze. Ale možná ti to řekl jen z nějakého svého zoufalství.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.18 19:17

No já bych mluvila moc hodně moc ale on vůbec, už mě napadla i poradna ale to jestli by tam šel to nedokážu říct myslím že ne.je zoufalý ztoho všeho co se kolem neho deje…o tom co se deje v paci, o bráchovi mluví otevrene ale nas vztah neřeší, jestli třeba ja v něm nevyvolávám nijaký pocit že semnou nechce jen komunikovat…jestli přece mame byt spolu tak to mluvení je zasadní. už me prave proto napadají takove ty sénaře že nekoho ma…dyt to prece není normalní já to vím, ale jak na takového člověka, nebyval vždy takovy byli normálni roky…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >