Je to pozitivní ovulační test?

Anonymní
5.2.21 12:05

Co myslíte? Je to pozitivní ovulační test?

Holky myslíte, že to můžu brát jako pozitivní ovulační test? Včera 18tý DC, a dnes. Včera odpoledne a večer jsem měla křeče v podbřišku a píchání na vaječnících. Ostatní ovulační testy jsem vyhodila, nic tam nebylo nebo jen duch. Díky za každou odpověď. Jinak jsem po dvou cyklech užívání provery na zkrácení cyklus měla jsem cyklus 50 dní, provera mi jej zkrátila do druhého extrému.. na 20 a 21 dní teď jsem bez léků.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
336
5.2.21 12:13

Já osobně jsem ho měla vždy plus mínus takhle zbarvený a byl pozitivní :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3825
5.2.21 12:27

Tak nějak ano.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
5.2.21 12:35

No, úplně pozitivní není, ale zkus si ho udělat ještě večer, mně se intenzita čárky měnila 3× za den, takže jsem ho jasné pozitivní měla třeba jen 2 hodiny. Ona ta ovulace stejně po pozitivním testiku začíná až za 24-72 hodin, takže sexujte teď 3 dny a nic nepromeškáš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 12:42

Gratuluji :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
3825
5.2.21 13:12
@Anonymní píše:
Gratuluji :kytka: :srdce:

K pozitivnimu ovulacnimu testu a jeste anonymne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 13:19

@Kolarkaa Omlouvám se :D Já jsem ovulační přehlídla! Ani jsem to moc nečetla, jen jsem viděla test snad jsem nikoho moc nepohoršila :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 13:22

Ahoj, řekla bych, že testy pozitivní jsou… :) já měla takhle pozitivní testy 18. a 19. ledna a 31.1. sem na těhotenským testu objevila ducha, který už krásně zesílil, tak doufám, že vše dobře dopadne, jsem po třech potratech.

• Citovat
  • Nahlásit
12
5.2.21 13:23

Tak to jste mi udělaly radost, pořád se na to chodím dívat jestli to náhodou neztmavlo :nevim: :roll: :mrgreen:
U první dcery jsem měla jasně pozitivní test a teď si tím tak jistá nejsem ale doufám že je to ono. Odpoledne zkusím ještě jeden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 13:26

Teď sem na ty testy koukala a ani nejsou tak silný jako ty tvoje a zadařilo se :mrgreen: Tak přeju hodně štěstí :*

• Citovat
  • Nahlásit
12
5.2.21 13:29

Moc děkuji, kéž už by se zadařilo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 13:37

Tohle jsou moje testy, někdo by asi i řekl, že nejsou pozitivní, ale evidentně byly :D Sice nechápu, že jsem otěhotněla, když sex byl pátek, pozitivní test pondělí/úterý a další sex zase až v pátek :D

• Citovat
  • Nahlásit
330
5.2.21 13:51
@Anonymní píše:
Tohle jsou moje testy, někdo by asi i řekl, že nejsou pozitivní, ale evidentně byly :D Sice nechápu, že jsem otěhotněla, když sex byl pátek, pozitivní test pondělí/úterý a další sex zase až v pátek :D

Tohle jsou prave ty krasne “zahady” ovu testu, kdy je evidentne videt, ze kdyz se to ma povest, povede se :potlesk: :srdce: :andel: ja jsem si ovu testy koupila tento mesic az pote, co jsem se domnivala, ze ji mam za sebou, ale nedalo mi to. Vyslo mi to podobne jako vam a momentalne mam 3. den zpozdeni :) tak dekuji za dodani optimismu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 13:57

@Xibalba Já už ani nedoufala, že by to mohlo vyjít… Vždycky sem měla za to, že od pozitivního ovu testu nastane ovulace za cca 2 dny a žena je pak plodná 12-24 hodin, což se úplně neshodovalo s tom dobou, kdy byl sex. Nejdřív sem měla těhotenský test 2× negativní a vybarvil se až za pár dní :D Držím pěsti, pak dejte vědět, jak to dopadlo :) :palec:
A jak říkáte…když se to má povést, tak se to povede. Už jsem těhotná po čtvrté, tak snad to tentokrát dotáhnu až do konce. 8)

• Citovat
  • Nahlásit
330
5.2.21 15:32
@Anonymní píše:
@Xibalba Já už ani nedoufala, že by to mohlo vyjít… Vždycky sem měla za to, že od pozitivního ovu testu nastane ovulace za cca 2 dny a žena je pak plodná 12-24 hodin, což se úplně neshodovalo s tom dobou, kdy byl sex. Nejdřív sem měla těhotenský test 2× negativní a vybarvil se až za pár dní :D Držím pěsti, pak dejte vědět, jak to dopadlo :) :palec:
A jak říkáte…když se to má povést, tak se to povede. Už jsem těhotná po čtvrté, tak snad to tentokrát dotáhnu až do konce. 8)

Jeee, tak to je opravdu pozehnani 🙌 krasa. Verim, ze u vas vsechno dobre dopadne!
Dekuji! Vedet urcite dam, taky uz jsem test zkousela, ale byl negativni a je jeste dost brzo, tak vyckavam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat