Co myslíte? Je to pozitivní test?

Anonymní
26.7.21 19:51

Co myslíte? Je to pozitivní test?

Ahoj, holky. Mám dva dny do MS. Poslední dobou se mi zhoršila pleť. Dnes ráno mi bylo fakt zle - až na zvracení. A plno vůní mi smrdí. Dnes jsem si ze zvědavosti udělala test. Co myslíte? Je tento duch dostačující? 😃
Už jsem si objednala ClearBlue, tak jen čekám, kdy dorazí. :)
Děkuji za odpověď. A prosím - nechte si zlé komentáře. Vstřebávám teď mé pocity, a tak jsem to musela pustit do světa alespoň takhle a popřípadě se informovat a vyslechnout vaše názory..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24528
26.7.21 19:57

Něco vidím, ale dělat cleaeblue je zbytečné, vyhodis peníze, ten má nižší citlivost a bude pozitivní později. Takže testuj dál timhle stejným, Ob den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
26.7.21 19:58

Vidím, taky jsem měla slabého ducha a udělala digitální test a mě to potvrdil, držím palce. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
26.7.21 20:00

Takhle vypadaly moje testy v obou těhotenství, žádné další už jsem nedělala. Za mě pozitivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
26.7.21 20:02

Vidím ducha..tak přeju ať sílí☺️☺️bohužel je to ze začátku buď a nebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
26.7.21 20:03

Vidím ducha. :dance: Digitální si udělej později. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9705
26.7.21 20:05

Pozitivni test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
811
26.7.21 20:16

Vidím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
26.7.21 20:22
@Kriss Tina píše:
Něco vidím, ale dělat cleaeblue je zbytečné, vyhodis peníze, ten má nižší citlivost a bude pozitivní později. Takže testuj dál timhle stejným, Ob den.

Nesouhlasím. Clearblue digital ukáže těhotenství i u daleko slabších čárek na testu, než vidíme tady. úspěšně vyzkoušeno 2× ;)
Takže zakladatelko směle do toho, udělej si radost :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
26.7.21 20:31

Něco vidím… Ale začátek je vždy buď a nebo a ms klidně může dorazit nikdy nevíš.. 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
26.7.21 20:31

Je❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9697
26.7.21 20:39
@Anonymní píše:
Ahoj, holky. Mám dva dny do MS. Poslední dobou se mi zhoršila pleť. Dnes ráno mi bylo fakt zle - až na zvracení. A plno vůní mi smrdí. Dnes jsem si ze zvědavosti udělala test. Co myslíte? Je tento duch dostačující? 😃
Už jsem si objednala ClearBlue, tak jen čekám, kdy dorazí. :)
Děkuji za odpověď. A prosím - nechte si zlé komentáře. Vstřebávám teď mé pocity, a tak jsem to musela pustit do světa alespoň takhle a popřípadě se informovat a vyslechnout vaše názory..

Co myslíš ty.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
27.7.21 07:07

@Lilypad24 To je pravda. Dokáže být pozitivní i u slabších čárkách. On ten slavný digital totiž ukazuje těhotenství i netěhotným :roll: Vlastní zkušenost. Dr. se mi vysmál, že nemám věřit ani digitálu. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
27.7.21 07:22

@Rút88 mě Teda ukázal dobře Digital 2-3 🤩teď jsem 39tt takže já mu věřila 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
27.7.21 07:26

@Misasisi to je test z minulého roku ze srpna…sice jsme přibrala 4kg, ale těhotná jsem nebyla 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat