Co myslíte kluk 12 let a červené housle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

růžový achát
Závislačka 4312 příspěvků 16.12.17 09:48
Co myslíte kluk 12 let a červene housle?

Všem slunce v duši aleluja, prosím pořizuji synovi nové housle, mohu si vybrat barvu přírodní a nebo červenou, syn by chtěl nějaké barevné, jenže na modre a další se čeka 4 měsíce, to kdybych vedela ty 4 měsíce před :P, no ale tak mi napadlo, že snad červena barva je i pro muže :)), mu k tomu koupím červený klobouk a tenisky třeba??
Dotaz zní co na to vy holky a kluci z mimina?? Je červena jen pro holky? PS: Mam starosti co :mrgreen:

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10647 příspěvků 16.12.17 09:56

Cervene jak Ferrari, nema chybu. Ale mozna se ho zeptej, hrat na ne bude on :mrgreen:

Uživatel je onlineTarinka
Echt Kelišová 8205 příspěvků 16.12.17 09:57

No podle toho jake dite je. Pokud je to spis sportovne vypadajici dite, tak ne. Pokud je to kluk, co uz se nejak stylizuje, nosi cerny uplny dziny, pres oko nahozenou patku a na zapesti vyrezany napisy kapel, tak klidne. (Ber s nadsazkou)

debra.morgan
Závislačka 3563 příspěvků 16.12.17 09:58

Ta červená mi přijde taková hraniční, asi bych se zeptala…

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 16.12.17 10:06

Taky bych se ho zeptala.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 16.12.17 10:07

Obecně si myslím, že je červená „oboupohlavní“. Nicméně je to taková excentrická barva, nevím teda, jak se to bere u nástrojů, ale za mých časů by určitě byl „ten kluk s červenýma houslema“ :D Tak bych to možná i zvážila z téhle strany, jestli je syn povaha na červené housle s červeným kloboukem :)

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2420 příspěvků 16.12.17 10:24

@růžový achát Modré Šporclovky chce každý. S červenými bude frajer :-)

růžový achát
Závislačka 4312 příspěvků 16.12.17 10:32

Tak už je to vyřešene,, volal pan že našel prodejnu s posledníma modrýma,, no po pravdě pravě že ma tu patku a ty červený byly výzva :P, ale modrý jsou jistota takže ufff, musí to být překvapení… takže jsem se ptat nechtela. Dekuji za odpovědi, jste hodné :srdce:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10045 příspěvků 16.12.17 11:18

@růžový achát Tak to je fajn, že se to vyřešilo. Ale popravdě, mně by červený přišly prďácký. Za mě neříkají „jsem holka“, říkají „jsem hvězda a nebojím se to dát vědět“. „Jsem holka“ říkají růžový :mrgreen:

růžový achát
Závislačka 4312 příspěvků 16.12.17 11:26

@Slečna Ferka - že jo, mne to nakonec přijde škoda, že se to takhle vyřešilo :lol:

KimL
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 16.12.17 12:01

Bože, to je mužská sexualita tak křehká, že nesnese červený housle? Ach jo… jo a ještě ne tak dávno byla červená barvou mužů (evokovala krev, agresivitu), až reklamní kampaně módních firem asi totálně vymyly lidem mozek. :roll:

Ou
Kelišová 5096 příspěvků 16.12.17 12:19

Proč se ptáte cizích lidí a ne svého syna? O kolik je důležitější mínění naprosto anonymního davu, než názor a postoj vašeho syna, který na ty housle má hrát?

růžový achát
Závislačka 4312 příspěvků 16.12.17 12:39

Ješte jednou všem děkuji i za posledni dva zcela zbytečné komentáře :P

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 20:23
:mrgreen:

Příspěvek upraven 16.12.17 v 20:24

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 20:24
:mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

GLOSA: Moderátor i aktivista. Kam až zajde superangažovaný Moravec?

Otázky Václava Moravce (OVM) již dávno nejsou diváckým trhákem. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >