Co myslíte má zajem? Sex/vztah/nebo jen píše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 18:56
Co myslíte má zajem? Sex/vztah/nebo jen píše

Ahoj holky, potkala jsem jednoho kluka (23 poznala jsem ho na benzince kam chodim docela často :D na kafe. Občas se tam potkáme, dali jsme se do přátel na fb. Už několikrát mi napsal, jak se mám, kdy přijdu na kafe atd.. ale jeho odpovidani je šílené, třeba cely den neodpovi nebo chapeme. Ale co nechapu je že dokonalý, krásný kluk který má holku (sexbombu) mi píše?! Má krásnou holku s pětkama a piše mi?! Nechapu. Nejsem ani z půlky tak hezká jak ta jeho.. žádné prsa, postava děs.. má otazka zní co si o tom myslíte? Myslíte ze třeba piše takhle každé nebo co? Děkuju předem, jsem z toho zoufalá protože jsem z nějo mimo????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
není možná
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 10.03.19 19:03

Tak si zajdi na kafe a řekni mu to do očí.

lljubanka
Kecalka 106 příspěvků 10.03.19 19:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potkala jsem jednoho kluka (23 poznala jsem ho na benzince kam chodim docela často :D na kafe. Občas se tam potkáme, dali jsme se do přátel na fb. Už několikrát mi napsal, jak se mám, kdy přijdu na kafe atd.. ale jeho odpovidani je šílené, třeba cely den neodpovi nebo chapeme. Ale co nechapu je že dokonalý, krásný kluk který má holku (sexbombu) mi píše?! Má krásnou holku s pětkama a piše mi?! Nechapu. Nejsem ani z půlky tak hezká jak ta jeho.. žádné prsa, postava děs.. má otazka zní co si o tom myslíte? Myslíte ze třeba piše takhle každé nebo co? Děkuju předem, jsem z toho zoufalá protože jsem z nějo mimo????

Spíš otázka proč mu na ty zprávy vůbec reaguješ, když víš že má holku. A ano chce tě jako bokovku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 19:09

@lljubanka protože bych ho chtěla samozdřejmě ,hned první den co jsme se viděli přeskočila jiskra (aspoň teda z moji strany) kdykoliv mi napíše jsem z toho v pi*i ,nevim co mám dělat . Je mi úplně zle z toho… Tak se ptam na vás nazor :think:

aknadar
Kecalka 338 příspěvků 10.03.19 19:10

Nezkusíš- nevíš. Doporučuji schůzku, uvidíš jak se to vyvine. Třeba už má té své sexbomby plné zuby. A když je tak dokonalý a krásný tak třeba i jen za ten sex by to stálo 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 19:13

@aknadar to si taky říkám akorát že jsem panna.. :,( to je ten problém,jinak by to bylo ,,vyřešeno”

ontar
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 10.03.19 19:16
@Anonymní píše:
@aknadar to si taky říkám akorát že jsem panna.. :,( to je ten problém,jinak by to bylo ,,vyřešeno”

To je + třeba rád odpaňuje a pokud né, tak se o to někdo rád postará

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 19:20

@ontar +?? Já to beru jako minus ne? Přijde mk to děsně trapne.

jege
Ukecaná baba ;) 2308 příspěvků 10.03.19 19:24
@Anonymní píše:

A nehladáš náhodou, jak z toho ven: https://www.emimino.cz/…0-kc-346721/ ?  :mrgreen:

ontar
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 10.03.19 19:27
@jege píše:
A nehladáš náhodou, jak z toho ven: https://www.emimino.cz/…0-kc-346721/ ? :mrgreen:

Kdepák…já bych za to nedal, ani halíř…ať se umatlá někdo jinej…ale někdo to i vyaukcuje…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 19:27

@jege ne to fakt ne :lol:

Prof. Farnsworth
Kelišová 7127 příspěvků 10.03.19 19:37
@Anonymní píše:

Naopak - panny jsou žádané. Ber to tak, že je to něco, co mu ta jeho sexbomba už dát nemůže ;)

aknadar
Kecalka 338 příspěvků 10.03.19 19:40
@Anonymní píše:

Tak jestli s tím nebude mít ptoblém on, tak co víc si přát napoprvé :mrgreen:

lljubanka
Kecalka 106 příspěvků 10.03.19 19:48

@aknadar
Tak pokud je mladá, ,,nepolíbená" tak ogicky, když se s ním vyspí bude si myslet, že spolu chodí a upne se na něj. On to ale bere podle mě úplně jinak, takový typický hajzlík co oblbuje mladé naivní holky, když má svoji prsatici doma. On ji oblbne, ona bude jak píše v p…Dá mu, a pak tady bude zakládat diskuzi -Vyspala jsem se s ním a on se mi neozývá, jsem z toho v p…- Poradit si očividně nenechá tak ať zkusí co jsou tyhle týpci zač :zed:

aknadar
Kecalka 338 příspěvků 10.03.19 19:54

@lljubanka vidíš to moc černě. Na co bude vzpomínat v domově důchodců? :lol: líbí se jí, tak ať si užije. A ty zakladatelko, doufám, že neočekáváš hned svatbu :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama