7 dní zpoždění a kila nahoře - myslíte, že mohu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 12:09
Co myslíte můžu být těhotná?

Dobrý den, nyní uz 7dní mám zpoždění ano u některých žen běžné ale u mě vyloučené test jsem si dělala a negativní připadám si těžká přibrala jsem 4kg pořád chutě i nevolnost občasná neustále unavená ale test negativní. Jsem objednána na krev za týden ale ráda bych zjistila jestli tam mezi vámi je někdo s podobnými zkušenostmi.

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9493 příspěvků 26.03.19 12:15

Co myslíš tím že je zpoždění vyloučené?? Nevolnost je způsobena hormonem hcg, pokud by ti bylo špatně z těhotenství musela bys mít pozitivní test. Přibrat 4 kila v době zpoždění taky není příznak. Zkus ještě jiný test, možná se zpozdila ovulace :nevim: ale spíš bych to viděla na nějaký hormonální vykyv, nebyla teď nemocná, nebrala léky, neměla větší stres než obvykle??

Tichošlápek
Extra třída :D 13643 příspěvků 26.03.19 12:20

Buď anovulacni cyklus nebo pozdější ovulace - obojí muže natáhnout cyklus. Případně hormonální výkyv. Stává se to jednou za čas každé. Pokud nevíš, kdy byla ovulace, tak se těhotenství zatím vyloučit nedá

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15102 příspěvků 26.03.19 12:22
@Anonymní píše:
Dobrý den, nyní uz 7dní mám zpoždění ano u některých žen běžné ale u mě vyloučené test jsem si dělala a negativní připadám si těžká přibrala jsem 4kg pořád chutě i nevolnost občasná neustále unavená ale test negativní. Jsem objednána na krev za týden ale ráda bych zjistila jestli tam mezi vámi je někdo s podobnými zkušenostmi.
Čtyři kilča navrch jsem měla až skoro na polovině těhotenství. A unavená jsem byla až s břichem pár týdnů do porodu. Na krev jít můžeš, ale nejspíš nejsi těhotná. Leda bys musela mít posunutou ovulaci. Ale testy jsou celkem spolehlivé.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 12:28

Nemyslíte že tě brzo na těhotenský test ?

Kriss Tina
Echt Kelišová 9493 příspěvků 26.03.19 12:30
@Anonymní píše:

Při týdenním zpoždění pokud máš pravidelnou MS brzo není. Leda bys měla ovulaci těsně před tou MS, ale i tak už by mohl být na testu aspoň duch.

Tichošlápek
Extra třída :D 13643 příspěvků 26.03.19 12:30
@Anonymní píše:

Záleží kdy byla ovulace :nevim: nicméně pokud byl cyklus klasicky a už mas zpoždění sedm dni, tak by to test ukázal

chs.jasmin
Echt Kelišová 9075 příspěvků 26.03.19 12:33
@Anonymní píše:

Ahoj,

všechno je jednou poprvé, takže kldině to mohl být první anovulační cyklus. Na testu není ani dušík? :think:

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15102 příspěvků 26.03.19 12:46
@Anonymní píše:

Při normální ovulaci uprostřed cyklu už by mělo být vidět. Já poprvé testovala asi druhý den zpoždění a byla tam čárka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 12:50

Rozumím už moc děkuji bohužel ani duch počkám ještě pár dní a jdem na krev popřípadě zkusím požádat o nějaký ultrazvuk take se bojím aby to nebyla třeba cysta :nevim:

Nikolka1122
Kecalka 296 příspěvků 26.03.19 12:51

No vidět to být nemusí, každá to nemá vidět stejně ;)

Váš příspěvek
Reklama