Co myslíte o tomhle grafu BT?

21
7.8.20 17:10

Co myslíte o tomhle grafu BT?

Ahoj holky, uz pres rok se snazime. Co si myslite o tomhle mem grafu BT? Diky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67
7.8.20 17:18

Co to jako má být? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
7.8.20 17:25
@Noll píše:
Co to jako má být? :roll:

Graf bazální teploty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5761
7.8.20 17:35

Ze ovulacni testy budou jistejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
7.8.20 17:42
@Jogrr píše:
Ze ovulacni testy budou jistejsi.

Podle hlenu a čípku ovulace proběhla od 21 do 26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
7.8.20 19:54

Měříš si BT každý den ve stejný čas? Až příliš ti ty hodnoty skáčou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
7.8.20 20:14
@werajsik píše:
Měříš si BT každý den ve stejný čas? Až příliš ti ty hodnoty skáčou…

Kazde rano v pet, o vikendu trochu pozdeji.. jde mi o to, ze MS se jeste nedostavila a test negativní, ale cyklus uz je hrozne dlouhy :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.8.20 23:13

Ahoj :mavam:
Urcite dodrzujes vsechny pravidla pro mereni BT? :think: tohle je dost blaznivej graf. Zkus stahnout jeste Fertility friend.
Ve tvem pripade si myslim, ze by te ovulacni testy za chvili zruinovaly :lol:
Nicmene kdyz se na graf podivam hooodne „z dalky“, tak teplota tak nejak obecne stoupla od 33dc. Ale to tezko rict. Pokud mam pravdu a tehotna nejsi, tak bys to mela dostat cca do 4 dni.
Chtelo by to vic info. Jak mas dlouhy cykly, jestli meris poprve… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
8.8.20 07:21
@PastikaJatrova píše:
Ahoj :mavam:
Urcite dodrzujes vsechny pravidla pro mereni BT? :think: tohle je dost blaznivej graf. Zkus stahnout jeste Fertility friend.
Ve tvem pripade si myslim, ze by te ovulacni testy za chvili zruinovaly :lol:
Nicmene kdyz se na graf podivam hooodne „z dalky“, tak teplota tak nejak obecne stoupla od 33dc. Ale to tezko rict. Pokud mam pravdu a tehotna nejsi, tak bys to mela dostat cca do 4 dni.
Chtelo by to vic info. Jak mas dlouhy cykly, jestli meris poprve… ;)

Teplotu měřím 1.cyklus (ráno než vstanu), délka cyklu je zhruba 35-40 dní, hladina hormonů v pořádku (krevní testy). Ovulaci poznám podle čípku, hlenu a chuti :oops: Ale stejně je ten graf nějaký zvláštní no 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.8.20 10:16
@Meilany píše:
Teplotu měřím 1.cyklus (ráno než vstanu), délka cyklu je zhruba 35-40 dní, hladina hormonů v pořádku (krevní testy). Ovulaci poznám podle čípku, hlenu a chuti :oops: Ale stejně je ten graf nějaký zvláštní no 8o

Ja byla u doktora cca 10 dni pred ovu. cipek otevrenej, hlen ukazkovej…nicmene ovu byla fakt az za vic jak tyden, protoze jsem merila BT a z toho jsem i otehotnela.vim,ktery den, protoze naostro to bylo jen jednou 😂 takze na cipek a hlen bych se uplne nespolehala.nebo takhle…vzdycky jsem myslela, ze ovu je tak nejak zaroven s tim spravnym hlenem. pokud teda nebudes tehotna, dej vedet, kdys to dostala.ten graf je totiz fakt zvlastni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
8.8.20 11:01
@PastikaJatrova píše:
Ja byla u doktora cca 10 dni pred ovu. cipek otevrenej, hlen ukazkovej…nicmene ovu byla fakt az za vic jak tyden, protoze jsem merila BT a z toho jsem i otehotnela.vim,ktery den, protoze naostro to bylo jen jednou 😂 takze na cipek a hlen bych se uplne nespolehala.nebo takhle…vzdycky jsem myslela, ze ovu je tak nejak zaroven s tim spravnym hlenem. pokud teda nebudes tehotna, dej vedet, kdys to dostala.ten graf je totiz fakt zvlastni ;)

Dám, sama jsem zvědavá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.8.20 13:52
@Meilany píše:
Dám, sama jsem zvědavá :nevim:

Ok :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
8.8.20 18:19

No, ja nerada strasim, ale mela jsem blaznive grafy taky. Nakonec na radu tady z diskuze jsem se nechala prohlednout (minimalne na gynde, at ti udelaji test z krve na hormony). A nadavam si, ze jsme to neresili driv. Rozhodne nech se poradne prohlednout na gynde (ale nejen ultrazvukem) i na endokrinologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
9.8.20 01:23
@TerkaBohl píše:
No, ja nerada strasim, ale mela jsem blaznive grafy taky. Nakonec na radu tady z diskuze jsem se nechala prohlednout (minimalne na gynde, at ti udelaji test z krve na hormony). A nadavam si, ze jsme to neresili driv. Rozhodne nech se poradne prohlednout na gynde (ale nejen ultrazvukem) i na endokrinologii.

Vse mamv potadku, testy na hormony mam ukazkove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
9.8.20 01:24
@PastikaJatrova píše:
Ok :mavam:

Dostala jsem MS. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek