Reklama

Co myslíte... Předčasný porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Johana..22
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 02.09.18 14:33
Co myslíte... předčasný porod ?

Ahoj holky, píšu o radu a možná útěchu.
Jsem v 29+5 tt. Čípek byl už od 14. tydne 2cm, zkracen nejakym zanetem. Kolem 27tt se zkratil na 15mm a ted uz pouhych 8mm!
Dr se boji. Ja taky :roll: miminko naleha dost hlavickou na vychod.
Nasadil mi pesar, s tim ze podrzi hrdlo.
Magnesko jim po hrstech. Beru utrogestan. Lezim uz 3.tyden.
Rekla jsem si radeji i kortikoidy na dozrani plic. Dal mi je domu :think:
Takze nam dve injekce po 12 hod za sebou. A za tyden stejne. Ted ale ctu, ze vyssi davka nez “jedna kura” (nevim kolik je jedna kura) muze skodit plodu 8o. Dexamed. Pichaly byste i to druhe?
Lekari verim ale proveruju no.
A co ten nalez? Myslite ze to mam sanci udrzet? :andel:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 02.09.18 15:00

Já dostávala v nemocnici dvě dávky po 24 hodinách, ale čeho a kolik, to ti bohužel neřeknu. S tím nálezem můžeš porodit za pár dní nebo taky vydržet do termínu…držím palce :kytka:

Johana..22
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 02.09.18 16:20

@Janli
Dekuji za odpoved.
No a tys porodila ? Nebo se udrzelo?

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 02.09.18 16:31

Mě začal měknout čípek ve 28tt, ve 32tt jsem měla CS 3/4 a rodila jsem 33+4

Tehulinka3
Stálice 97 příspěvků 02.09.18 16:32

Moji kamarádce se toto stalo minulý rok. Dcera se jí měla narodit v červenci ale porodila v kvetnu. Dny probrecela ptz s e bála aby přežila, už nevím, přesně jak to s malou bylo. Ale utesim tě. Dceru má zdravou, přežila to. 2 měsíce byla v inkubátoru. Každý den za ní dojizdela do nemocnice, ji prebalovat kojit. Musela být doma se svým tříletý synem. Dneska má opravdu nádhernou zdravou dcerku. Tak přeji hodně stesti :*

Johana..22
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 02.09.18 16:37

@Tehulinka3
Mooc dekuju za takove zpravy.
Mam prave doma tez skoro triletaka. Manzel si vzal uplne volno aby se mohl starat, ale ta predstava dojizdeni me taky desi. Ale kdyby, vsechno zvladnem.
Premlouvam ho at jeste vydrzi :srdce:

Johana..22
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 02.09.18 16:38

@Janli
A asi vsechno v poradku ? 34.uz je pry v pohode.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >