Co myslíte? Viróza nebo splašené hormony?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 15:49
Co myslíte? Viróza nebo splašené hormony?

Děvčata jdu si k vám pro tip. Cca před 14. Dny mě začali šíleně citlivější, chvílemi až bolet prsa, na citlivé prsa sem přišli na ms zvyklá ale toto bylo jiné a horší. K tomu se před cca 4 dny v noci mě probudila šílená krev v podbřišku, a tyto křeče sice pomalu ustupovali až prakticky včera vymizeli. Cca 3 dny co jsem v tomto cyklu začala znovu měřit s cca pauzou něco přes týden z pracovního vytížení předchozí teploty nevystoupili výš jak na 36,5 a teď 3 dny sou teploty kolem 36,9, dnes dokonce 37. A při jezení mého oblíbeného jídla mi zůstalo špatně tak že mi žaludek vyletěl až do krku a musela jsem si jít lehnout. Tt včera negativní. Nemáte nějaký tip co by to mohlo byt?

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13147 příspěvků 11.10.18 16:21

jak dlouho máš zpoždění?

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 11.10.18 16:26
@Anonymní píše:
Děvčata jdu si k vám pro tip. Cca před 14. Dny mě začali šíleně citlivější, chvílemi až bolet prsa, na citlivé prsa sem přišli na ms zvyklá ale toto bylo jiné a horší. K tomu se před cca 4 dny v noci mě probudila šílená krev v podbřišku, a tyto křeče sice pomalu ustupovali až prakticky včera vymizeli. Cca 3 dny co jsem v tomto cyklu začala znovu měřit s cca pauzou něco přes týden z pracovního vytížení předchozí teploty nevystoupili výš jak na 36,5 a teď 3 dny sou teploty kolem 36,9, dnes dokonce 37. A při jezení mého oblíbeného jídla mi zůstalo špatně tak že mi žaludek vyletěl až do krku a musela jsem si jít lehnout. Tt včera negativní. Nemáte nějaký tip co by to mohlo byt?

to bude viroza

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 08:42

@ka2ka ms by měla přijít za týden

ka2ka
Extra třída :D 13147 příspěvků 12.10.18 08:50
@Anonymní píše:
@ka2ka ms by měla přijít za týden

to testuješ moc brzo tak vydrž

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 08:56

Dobry den prosim o radu. MS mi zkoncila 27.9. a ovu jsem mela 6.10.. Den na to jsme to s pritelem zkouseli a od te doby mam bolesti v podbrisku, sem tam me boli zaludek piju jak velbloud a takovou divnou chut v ustech a navaly horka. Tohle se mi po ovu nikdy nestavalo. Delala sem si test a je negatovni. Ale priijde mi to brzo takove stavy kdyz je to teprve 5.den a stale to pretrvava. Nachlazena nejsem. Prosim o vase rady ci zkušenosti. P.S.: prasky jsem vysadila 18.9. Dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >