Co myslíte, že mi je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Magnificata
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 09.10.18 13:21
Co myslíte, že mi je?

Ahoj,
chci se zeptat, moje problémy začaly před půl rokem…Někdy funguji normálně, někdy jsem strašně unavená. Neustálé migrény(2×týdně), únava, bolí mě oči, někdy se mi jakoby špatně zaostřuje, mravenčí mi levá ruka noha a trochu levá strana obličeje. Poslední dobou se přidal jakoby takový vnitřní třes (jako když vypiju silné kafe). Občas si přijdu taková malátná.. Byla jsem na CT a magnetické rezonanci a na nic mi nepřišli..Díky za rady… :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
MaJiKa
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 09.10.18 13:26

U neurologa jsi byla? Mohla by to být tetanie :think:

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 09.10.18 13:27

Promiň nechci tvé problémy zlehčovat, ale byla jsi u lékaře, na CT i magnetické rezonanci a na nic nepřišli. A tady na emiminu hledáš diagnózu?

blumen
Hvězda diskuse 42745 příspěvků 09.10.18 13:29

@Magnificata nechybi Ti horcik? Vitamin D?

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 09.10.18 13:34

Myslím, že to může mít asi tak 50 různých příčin, které tady nezjistíš. Chce to doktory. Možná je to i psychické.

lesni.skritek
Kecalka 102 příspěvků 09.10.18 13:36

nech si udělat opakovaně testy na lymskou boreliozu.. a pokud první test bude nejasný, nech udělat ještě jeden, ty příznaky se tváří přesně takhle a CTčko nic neprokáže, budou na tebe koukat jako na blázna a simulanta.. jako koukali na někoho, koho jsem znala a kdo trpěl jako pes, když jiný říkali „simulante“…

Magnificata
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 09.10.18 13:39

jako klíštat jsem měla minulý rok dost…Zkusím se zeptat, už ta lumbálka u doktora padla, asi ji tedy podstoupím…
Ptám se proto, že víc hlav víc ví…Myslela jsem na roztroušenou sklerozu, ale tu by prý na MR poznali..

Magnificata
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 09.10.18 13:40

Vitamíny mi asi nechybí, těma jsem se teď ládovala..

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 09.10.18 13:40
@lesni.skritek píše:
nech si udělat opakovaně testy na lymskou boreliozu.. a pokud první test bude nejasný, nech udělat ještě jeden, ty příznaky se tváří přesně takhle a CTčko nic neprokáže, budou na tebe koukat jako na blázna a simulanta.. jako koukali na někoho, koho jsem znala a kdo trpěl jako pes, když jiný říkali „simulante“…

Já předpokládám, že lékaři na takovýto typ nemocí pacienta vyšetřují z krve jako první. Přece hned každého nepošlou na drahou magnetickou rezonanci. :think: Moje máti měla dlouhodobě zvýšené teploty a další problémy a doktorka jí jako první brala krev a posílala do laborky. Byla to borelióza.

Magnificata
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 09.10.18 13:45

Hmm, také jsem se divila, oni si tedy jako první mysleli, že mám mrtvici (kvůli tomu levostranému mravenčení). Tak mě poslali na Ct a rovnou i na rezonanci, jestli nemám sklerozu.

blumen
Hvězda diskuse 42745 příspěvků 09.10.18 14:03

@Magnificata no lumbalku by pripadne i tak udelat mohli, obzvlast, pokud ji ten doktor zvazoval, predpokladam, ze stejne chce tu MS vysetrit/vyloucit z likvoru.

lapagerie
Kecalka 499 příspěvků 09.10.18 14:45
@berusa.m píše:
Já předpokládám, že lékaři na takovýto typ nemocí pacienta vyšetřují z krve jako první. Přece hned každého nepošlou na drahou magnetickou rezonanci. :think: Moje máti měla dlouhodobě zvýšené teploty a další problémy a doktorka jí jako první brala krev a posílala do laborky. Byla to borelióza.

Bohužel ne. Měla jsem dost obdobné příznaky jako zakladatelka. SKončila jsem v nemocnici na neurologii, kde mi udělali CT, EEG, echo srdce a všechno možné, jen test na boreliózu ne. Stačilo jim, že jsem neměla klíště to léto. Po čtyřech dnech mě poslai domů s tím, že mám zablokovanou páteř. Na boreliozu se přišlo až za další tři týdny, když mi bylo stále hůř :/ Byla jsem pak čtvrt roku na neschopence a další rok jsem se z toho hrabala za pochodu…

lapagerie
Kecalka 499 příspěvků 09.10.18 14:46
@Magnificata píše:
Hmm, také jsem se divila, oni si tedy jako první mysleli, že mám mrtvici (kvůli tomu levostranému mravenčení). Tak mě poslali na Ct a rovnou i na rezonanci, jestli nemám sklerozu.

Ano, u mě stejný postup. Jen tu rezonanci mi objednali až za dva měsíce po hospitalizaci.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29265 příspěvků 09.10.18 17:45
@berusa.m píše:
Promiň nechci tvé problémy zlehčovat, ale byla jsi u lékaře, na CT i magnetické rezonanci a na nic nepřišli. A tady na emiminu hledáš diagnózu?

taky hlava nebere… :think:
K úvaze možnost, že se jedná o psychosomatické obtíže.

lesni.skritek
Kecalka 102 příspěvků 09.10.18 17:55
@berusa.m píše:

jsou různá stádia i projevy onemocnění.. může být tichá, klidná třeba rok.. párkrát vás pobolí hlava, krk, zatmí oči.. tak si párkrát vemete ibáč, paralen a silnější kafe.. a po roce to ve vás frčí ani nevíte jak.. z krve ji nemusí poznat ani po opakovaných testech a z lumbální punkce taky klidně až napotřetí.. je dobré testy provádět, když zrovna útočí…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >